E-destek.com iOS Mobil Uygulama İncelemesi - IHS Blog

E-destek.com iOS Mobil Uygulama İncelemesi

Mobil cihazların ortaya çıkışı ve gelişimi profesyonel hayatı daha farklı bir boyuta taşıdı. Artık pek çok kişi akıllı telefonlar aracılığıyla internet dünyasında yer alan web sitesi ürünlerinin yönetimini …

e-destek-mobil-uygulamasi

Mobil cihazların ortaya çıkışı ve gelişimi profesyonel hayatı daha farklı bir boyuta taşıdı. Artık pek çok kişi akıllı telefonlar aracılığıyla internet dünyasında yer alan web sitesi ürünlerinin yönetimini kolaylaştırmak istiyor. IHS Telekom kullanıcıları IOS Mobil Uygulaması ile E-destek.com kontrol panelini artık cebinde taşıyabiliyor bu sayede birçok işlemini anında gerçekleştirebiliyor. Bu yazımızda E-destek.com IOS Mobil Uygulamasını inceleyeceğiz.

Uygulamayı İndirme
Uygulama şuan sadece IOS versiyonunda olsada önümüzdeki günlerde Android ve Windows Mobile için çıkacağını hatırlatmak isteriz. E-destek uygulamasının ilk versiyonu olan IOS sürümünü AppStore’dan indirebilirsiniz.

e-destek-uygulama-ios

E-destek uygulaması başlatıldığında kullanıcılar giriş yapacağı kullanıcı adı ve şifre bilgisi girilen ekran ile karşılanıyor kullanıcı bilgilerinizi doldurduktan sonra isteyen ” Beni Hatırla ” seçeneği ile daha sonraki girişlerinde otomatik giriş yapabiliyorlar. Bilgilerini hatırlamayan kullanıcılar ” Şifremi Unuttum ” kısmından sisteme kayıtlı email adresine veya gsm numarasına bilgilerini anında talep edebiliyor.

Uygulama Özellikleri

Aktif Destek Talepleri Kampanyalar

– Anasayfa sade ve şık tasarımıyla hızlı görüntüleyebileceğiniz Aktif Destek Talepleri, Yakın Dönem Ödemelerim ve Kampanyalar bölümleri yer alıyor.

 • Destek taleplerinizi istediğiniz heryerden oluşturabilir aktif destek taleplerinizi görüntüleyebilir ve anında yanıtlayabilirsiniz.
 • Süresi sonlanacak alan adı ürünlerinizi görüntüleyebilir hızlıca yenileme siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Aktif kampanyaları görüntüleyebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

Menu

– Uygulama menüsünde Alan adı satın alma, aktif alan adlarınızın yönetimi, destek talep yönetimi, yakın dönem ödemelerinizi, alışveriş sepetinizi, kampanyalar ve hesap bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz.

 • Alan Adı Satınal Tescil işleminiz için bilgisayar başına geçmenize gerek yok bu bölümünden alan adı whois sorgusu yapabilir uygun alan adınızı anında tescil edebilirsiniz. Üstelik sorgulama sırasında dilediğiniz alan adı uzantısını seçebiliyorsunuz.
  alanadisiparisi alanadisiparisi
 • Alan Adı Yönetimi bölümünden mevcut alan adlarınızı bitiş tarihleriyle birlikte görüntüleyebilir. Hizmet süresini yenileyebilir, kilidini aktif veya pasif duruma  getirebilir Name Server adreslerinizi güncelleştirebilirsiniz.

  alan-adi-yonetimi alan-adi-yonetimi
 • Destek Sistemi bölümünden aktif destek taleplerinizi ve çözümlenmiş destek taleplerinizi görüntüleyebilir yeni destek talebi oluşturabilir hızlıca taleplerinizi yanıtlayabilirsiniz.
  Destek Talebi Destek Talebi
 • Yakın dönem ödemelerimde süresi sonlanacak 10 gün 30 gün 90 gün seçenekleri ile ürünlerinizi görüntüleyebilir ve hızlıca alışveriş sepetine eklemeniz sonrası hizmet yenileme işlemini gerçekleştirebilirsiniz menülerde kampanyalar bölümünden aktif kampanyaları görüntüleyebiliyor E-destek kullanıcı bilgilerinizide inceleyebiliyorsunuz.

IHS Telekom mobil uygulamalar sayfasını takip ederek güncelleştirmelerden haberdar olabilirsiniz.

Etiketler

Bir Cevap Yazın