ICANN Türkiye DNS Forumu 2017 - IHS Blog

ICANN Türkiye DNS Forumu 2017

Üçüncü Türkiye DNS Forumu 15-16 Şubat’ta İstanbul’da Gerçekleşiyor 15-16 Şubat 2017 tarihlerinde IHS Sponsorluğunda İstanbul Conrad Otel‘de yapılacak olan Türkiye DNS Forumu’nun üçüncü ayağına davetlisiniz. ICANN tarafından düzenlenen …

turkeydnsforum-2017

Üçüncü Türkiye DNS Forumu 15-16 Şubat’ta İstanbul’da Gerçekleşiyor

15-16 Şubat 2017 tarihlerinde IHS Sponsorluğunda İstanbul Conrad Otel‘de yapılacak olan Türkiye DNS Forumu’nun üçüncü ayağına davetlisiniz.

ICANN tarafından düzenlenen etkinliğin amacı, Türkiye’deki ilgili taraflar ve alandaki dünya çapından uzmanlar arasında köprü kurmaktır. Katılımcılar deneyimlerini ve en iyi uygulamaları paylaşacak, küresel çapta alan adı sektöründeki gelişmeler ve ortaya çıkan iş fırsatları konularında katılımcıların bilgilerini güncelleyecektir.

Gündemdeki önemli konular arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Alan adı sektöründe ortaya çıkan eğilimler
  • DNS ve Siber Güvenlik
  • Türkiye’deki İnternet Siteleri ve Sosyal Medya
  • Alan Adının Yasal Tarafları
  • Türkiye’deki Veri Koruma ve IP Yasaları

Forum sırasında, 15 Şubat saat 15.00 UTC’de yapılması planlanan ICANN Çeyrek Yıllık Paydaşlar Çağrısı, Forum gündeminin bir parçası olarak yayınlanacaktır. Çeyrek Yıllık Paydaşlar Çağrısı hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe uzaktan katılım, etkinlik tarihi yaklaşınca internet sitesi üzerinden mümkün olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen Türkiye DNS Forumu internet sitesini ziyaret edin.

Tüm sorularınızı info@turkeydnsforum.org eposta adresine iletebilirsiniz.

Foruma buradan kaydolabilirsiniz.

Sponsor
ihs-logo

 

Etiketler

Bir Cevap Yazın