Outlook 2010 POP3 Eposta Kurulumu

IHS Telekom hosting servislerinde kullanıcılarına eposta hizmetlerini POP3 ve IMAP olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımız eposta hesaplarını IHS Webmail üzerinden kontrol edebildiği gibi Microsoft Outlook 2010 üzerinden de kontrol edebilir. Bu video yardımı ile eposta hesaplarınızı Microsoft Outlook 2010 üzerine POP3 olarak kurabilirsiniz. POP3  Eposta servisi ile epostalarınızı yerel bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Böylece disk kotalı hosting paketlerinde disk kotanızı kullanmamış olursunuz.

Devamı

Outlook 2010 IMAP Eposta Kurulumu

IHS Telekom hosting servislerinde kullanıcılarına eposta hizmetlerini POP3 ve IMAP olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımız eposta hesaplarını IHS Webmail üzerinden kontrol edebildiği gibi Microsoft Outlook 2010 üzerinden de kontrol edebilir. Bu video yardımı ile eposta hesaplarınızı Microsoft Outlook 2010 üzerine IMAP olarak kurabilirsiniz. IMAP Eposta servisi ile epostalarınız sürekli olarak IHS Telekom sunucularında saklanacaktır.

Devamı

Thunderbird POP3 Eposta Kurulumu

IHS Telekom hosting servislerinde kullanıcılarına eposta hizmetlerini POP3 ve IMAP olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımız eposta hesaplarını IHS Webmail üzerinden kontrol edebildiği gibi Mozilla Thunderbird üzerinden de kontrol edebilir. Bu video yardımı ile eposta hesaplarınızı Thunderbird üzerine POP3 olarak kurabilirsiniz. POP3  Eposta servisi ile epostalarınızı yerel bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Böylece disk kotalı hosting paketlerinde disk kotanızı kullanmamış olursunuz.

Devamı

Thunderbird IMAP Eposta Kurulumu

IHS Telekom hosting servislerinde kullanıcılarına eposta hizmetlerini POP3 ve IMAP olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımız eposta hesaplarını IHS Webmail üzerinden kontrol edebildiği gibi Mozilla Thunderbird üzerinden de kontrol edebilir. Bu video yardımı ile eposta hesaplarınızı Thunderbird üzerine IMAP olarak kurabilirsiniz. IMAP Eposta servisi ile epostalarınız sürekli olarak IHS Telekom sunucularında saklanacaktır.

Devamı

Windows Live Eposta Kurulumu

IHS Telekom hosting servislerinde kullanıcılarına eposta hizmetlerini POP3 ve IMAP olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımız eposta hesaplarını IHS Webmail üzerinden kontrol edebildiği gibi Windows Live Mail üzerinden de kontrol edebilir. Bu video yardımı ile eposta hesaplarınızı Windows Live Mail üzerine kurabilirsiniz.

Devamı

Outlook Express Eposta Kurulumu

IHS Telekom hosting servislerinde kullanıcılarına eposta hizmetlerini POP3 ve IMAP olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımız eposta hesaplarını IHS Webmail üzerinden kontrol edebildiği gibi Microsoft Outlook Express üzerinden de kontrol edebilir. Bu video yardımı ile eposta hesaplarınızı Outlook Express üzerine kurabilirsiniz.

Devamı

Microsoft Outlook 2000, XP, 2003 Eposta Kurulumu

IHS Telekom hosting servislerinde kullanıcılarına eposta hizmetlerini POP3 ve IMAP olarak sunmaktadır. Kullanıcılarımız eposta hesaplarını IHS Webmail üzerinden kontrol edebildiği gibi Microsoft Outlook üzerinden de kontrol edebilir. Bu video yardımı ile eposta hesaplarınızı Microsoft Outlook 2000, XP, 2003 üzerine kurabilirsiniz.

Devamı

Eposta Gönderme Sorununun Çözümü

Eposta hesabı kurulumu esnasında en sık yapılan hata “Sunucum Kimlik Doğrulaması gerektiriyor” seçeneğinin işaretlenmemesidir, bunu düzeltmek için Lütfen Outlook Express Araçlar > Hesaplar bölümünde ilgili eposta hesabını seçiniz.  Sunucu sekmesinde tıklayınız, burada  “Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor” bölümü işaretli olmalıdır. Yukarıdaki video yardımı ile eposta yazılımınızda ilgili ayarı bulabilirsiniz.

Devamı

iPad / iPhone için IMAP Eposta Kurulumu

IHS Telekom’un hosting servisleri ile birlikte sağladığı eposta servislerini iPad, iPhone gibi mobil cihazlarınızda IMAP olarak kurabilir ve kullanabilirsiniz. Eposta hesaplarınızı IMAP olarak kurduğunuzda epostalarınız sürekli olarak IHS Telekom sunucularında saklanacak ve farklı eposta istemcileri (Webmail, Outlook, Thunderbird vb..) ile bağlantı sağladığınızda da ulaşılabilir olacaktır.

Devamı

iPad / iPhone için POP3 Eposta Kurulumu

IHS Telekom’un hosting servisleri ile birlikte sağladığı eposta servislerini iPad, iPhone gibi mobil cihazlarınızda POP3 olarak kurabilir ve kullanabilirsiniz. Eposta hesaplarınızı POP3 olarak kurduğunuzda epostalarınız mobil cihazınızda saklanacak ve farklı eposta istemcileri (Webmail, Outlook, Thunderbird vb..) ile bağlantı sağladığınızda da ulaşılabilir olmaycaktır. Yerel bilgisayarınızdan da epostalarınızı görüntüleyebilmeniz için yapılandırmanızı IMAP olarak yapmanızı öneririz.

Devamı