Kurumsal Hosting – Otomatik Cevaplayıcı Eklenmesi

IHS Telekom Kurumsal Hosting servislerinde sınırsız kaynakların yanı sıra Zimbra Eposta sunucusu servisi sağlamaktadır. Bu servis ile profesyonel eposta hizmeti almaktasınız. Otomatik cevaplayıcı size eposta gönderen kişilere otomatik yanıt vermenizi sağlayan bir özelliktir. Epostalarınızı kontrol edemeyeceğiniz zamanlarda otomatik cevaplayıcı sayesinde sizinle iletişim kurmak isteyen kişileri bu konuda bilgilendirebilirsiniz.

Devamı

Kurumsal Hosting – Eposta Kuralı Tanımlanması

IHS Telekom Kurumsal Hosting servislerinde sınırsız kaynakların yanı sıra Zimbra Eposta sunucusu servisi sağlamaktadır. Bu servis ile profesyonel eposta hizmeti almaktasınız. Zimbra üzerindeki eposta kuralı ( Eposta Filtreleme ) özelliği ile epostalarınızı gönderici, alıcı, konusu bilgileri dahilinde filtreleyebilir, filtre sonucunda bir işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz. Filtrelediğiniz epostları silebilir, başka bir klasöre taşıyabiilir veya başka bir adrese […]

Devamı

Kurumsal Hosting – Takvim Paylaşma

IHS Telekom Kurumsal Hosting servislerinde sınırsız kaynakların yanı sıra Zimbra Eposta sunucusu servisi sağlamaktadır. Bu servis ile profesyonel eposta hizmeti almaktasınız. Zimbra ile kullanıcılarımıza Takvimlerini kurumsal eposta hesapları üzerinde yönetme imkanı sağlıyoruz. Ek olarak takviminizi ilgili diğer kullanıcılar ile paylaşabilir, müsaitlik durumlarınızı çalışma arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Devamı

Kurumsal Hosting – Eposta Klasör Paylaşma

IHS Telekom Kurumsal Hosting servislerinde sınırsız kaynakların yanı sıra Zimbra Eposta sunucusu servisi sağlamaktadır. Bu servis ile profesyonel eposta hizmeti almaktasınız. Eposta Klösürü paylaşımı Zimbra’nın kullanıcılarına sunduğu önemli bir özellikliktir. Eposta Klasörü paylaşımı sayesinde şirketiniz içerisinde birden fazla kullanıcıyı ilgilendiren posta kutularını paylaşabilir ve mail grup, yönlendirme gibi servisler nedeni ile oluşan karmaşaları engelleyebilirsiniz.

Devamı

Kurumsal Hosting – Adres Defteri Paylaşma

IHS Telekom Kurumsal Hosting servislerinde sınırsız kaynakların yanı sıra Zimbra Eposta sunucusu servisi sağlamaktadır. Bu servis ile profesyonel eposta hizmeti almaktasınız. Adres defteri paylaşma Zimbra Eposta Sunucu servisinin en kullanılışlı özelliklerinden biridir. Bu özellik ile Adres Defterinizi şirketiniz içerisindeki diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Devamı