iPad / iPhone için IMAP Eposta Kurulumu

IHS Telekom’un hosting servisleri ile birlikte sağladığı eposta servislerini iPad, iPhone gibi mobil cihazlarınızda IMAP olarak kurabilir ve kullanabilirsiniz. Eposta hesaplarınızı IMAP olarak kurduğunuzda epostalarınız sürekli olarak IHS Telekom sunucularında saklanacak ve farklı eposta istemcileri (Webmail, Outlook, Thunderbird vb..) ile bağlantı sağladığınızda da ulaşılabilir olacaktır.

Devamı

iPad / iPhone için POP3 Eposta Kurulumu

IHS Telekom’un hosting servisleri ile birlikte sağladığı eposta servislerini iPad, iPhone gibi mobil cihazlarınızda POP3 olarak kurabilir ve kullanabilirsiniz. Eposta hesaplarınızı POP3 olarak kurduğunuzda epostalarınız mobil cihazınızda saklanacak ve farklı eposta istemcileri (Webmail, Outlook, Thunderbird vb..) ile bağlantı sağladığınızda da ulaşılabilir olmaycaktır. Yerel bilgisayarınızdan da epostalarınızı görüntüleyebilmeniz için yapılandırmanızı IMAP olarak yapmanızı öneririz.

Devamı

Kurumsal Hosting iPad/iPhone Takvim Kurulumu

IHS Telekom’un kurumsal hosting servisleri ile birlikte sağladığı zimbra eposta hizmetinde kullandığınız eposta hesaplarınızı iPad, iPhone gibi mobil cihazlarınızda IMAP olarak kurabilir ve kullanabilirsiniz. Ek olarak takviminizi ipad ve iphone ile sekronize edebilirsiniz.

Devamı

Android Eposta Kurulumu

IHS Telekom’un hosting servisleri ile birlikte sağladığı eposta servislerini Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda IMAP / POP3 olarak kurabilir ve kullanabilirsiniz.

Devamı

iPad / iPhone için Exchange Eposta Kurulumu

IHS Telekom paylaşılımlı Exchange hosting servisleri ile kullanıcılarına enterprise eposta çözümleri sunmaktadır. Exchange eposta hesaplarınızı videolu anlatım yardımı ile iPad ve iPhone gibi mobil cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Devamı

Kurumsal Hosting iPad/iPhone Not-Eposta Senkronizasyonu

IHS Telekom Kurumsal Hosting servislerinde sınırsız kaynakların yanı sıra Zimbra Eposta sunucusu servisi sağlamaktadır. Bu servis ile profesyonel eposta hizmeti almaktasınız. Zimbra eposta sunucusu iPad ve iPhone gibi mobil cihazlarınızdaki notlarınızı eposta hesabınız ile senkronize etmenize olanak sağlamaktadır.

Devamı