Domain

- Aradığınız Alan Adına Hemen Sahip Olun!

Domain sorgulama aracımızı kullanarak bir domain satın alın.
En uygun fiyatlarla ucuz domain alın; alırken de, yenilerken de az ödeyin!

  • Ad Soyad:

Lütfen transfer etmek istediğiniz domaini yukarıdaki alana yazınız ve ardından Transfer butonuna tıklayınız.

Domain transfer işlemlerinin gerçekleşmesi 14 - 21 gün sürebilmektedir.

9,95 USD 179,00 TL
3,95 USD 71,06 TL
10,95 USD 196,99 TL
2,95 USD 53,07 TL
10,95 USD 196,99 TL
7,95 USD 143,02 TL
9,95 USD 179,00 TL
1,95 USD 35,08 TL
12,95 USD 232,97 TL
1,95 USD 35,08 TL
29,95 USD 538,80 TL
10,95 USD 196,99 TL
16,95 USD 304,93 TL
9,95 USD 179,00 TL

Ücretsiz Domain Servisleri


Alan adları için sunduğumuz servislere ücret ödemeden erişebilirsiniz.

SMS Hatırlatma Sistemi

Alan adı tescil servisleriniz ve IHS ‘de bulunan diğer tüm servisleriniz için geçerli olan bu sistem, hizmetleriniz sonlanmadan önce cep telefonunuza hatırlatma amaçlı SMS mesajlarının ulaşmasını sağlamaktadır.

Anında Aktivasyon

Kredi kartı alımlarınızda alan adı tescil servisleriniz 30-60 saniye içerisinde aktive edilir ve bilgileriniz e- posta adresinize gönderilir. Aktivasyon sonrası alan adı yönetiminizi e-destek.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Park Sayfası

Park sayfası hizmeti ile satın aldığınız ve değerlendirmeyi düşündüğünüz domainler için iletişim bilgilerinizi yazabilir, sağladığımız ücretsiz park sayfası görünümleri ile göz alıcı açılış sayfalarıyla domaininizi park edebilirsiniz.

Özel Nameserver Adresi Oluşturma

Alan adınız için dilediğiniz name server adresini oluşturabilir, bu adresleri dilediğiniz IP adresine yönlendirebilirsiniz.

E-posta Yönlendirme

Alan adınız için 5 adet e-posta yönlendirme servisi oluşturabilir ve bu e-posta adresini dilediğiniz farklı bir e-posta adresine yönlendirebilirsiniz.

Nameserver Yönlendirme

Alan adınızın nameserver (DNS) değişikliği işlemini alan adı yönetim panel üzerinden dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Alan Adı Kilidi

Bu servisi kullanarak alan adınızı kilitleyebilir, alan adı transfer işlemlerinin başlatımlasını engellemek için ekstra bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

DNS Zone Yönetimi

DNS zone yönetimi alan adınız için herhangi bir hosting servisi satın almadan DNS zone dosyanızın varolmasını sağlamaktadır. Bu servis üzerinden A,MX,TXT,NS vb kayıtları oluşturabilir dilediğiniz sunucuya ilgili kayıtları yönlendirebilirsiniz..

Alan adı Whois Bilgilerini Gizleme

Whois veritabanlarında alan adı sahipliğinizi gösteren kişisel bilgilerinizi gizlemeniz için bu servisi aktif hale getirmeniz yeterlidir.

Domain Kullanıcısı

Alan adınız için bir domain kullanıcısı oluşturabilir ve ilgili kullanıcının e-destek.com adresinden giriş yaparak sadece ilgili alan adını yönetmesini sağlayabilirsiniz.

Dijital Dünyaya İlk Adım İçin Bir Domain Kaydedin

Dünya değişiyor ve dijitalleşiyor. İşinizi, hobilerinizi, gezilerinizi, hikayelerinizi internete taşımak için bugün harekete geçin!

Bir Domain satın alarak, ister kişisel blogunuzu oluşturun, dilerseniz işletmenizin web sitesini hayata geçirin. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey; bir domain sorgulamak ve satın almak.

Türkiye'nin en iyi Domain & Hosting sağlayıcısı olan IHS Telekom; ihtiyacınız olan domain adresine hızlı ve en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlar.

Üstelik hızlı bir başlangıç yapabilmeniz için Hosting Alana, Domain BEDAVA!

Alan Adımı Neden IHS Telekom'dan Almalıyım?

IHS Telekom, Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına domain, hosting, sunucu ve SSL sertifikası hizmetlerini 1999 yılından bugüne güvenle sunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz için sağladığımız tüm hizmetlerde kalite ve güvenlik önceliklidir.

Siz de domain alma işlemlerinizi IHS Telekom'dan yaparak; domain alırken de, yenilerken de aynı fiyattan işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yenileme işlemlerinde sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Alan Adınız ve Kurumsal Mail Adresinizle Güven Oluşturun

İş dünyasında en önemli şey güvendir. Müşterileriniz veya hizmet verdiğiniz diğer firmalar için kurumsal duruşunuz çok önemlidir.

Kendinize veya işletmenize ait alan adına sahip bir mail adresiyle, hizmet verdiğiniz kişi ve kuruluşlara işletmenizin kurumsal yüzünü gösterin.

Ücretsiz mail adresleri yerine kendi alan adınıza sahip mail adresi kullanmak, yaptığınız iş ve verdiğiniz hizmetlerle ilgili satın alma kararı veren kişilerin sizinle iletişime geçmesinde olumlu rol oynar.

isiniz@alanadiniz.com gibi bir mail adresine sahip olmak için, web sitenize uygun olduğunu düşündüğünüz domaini sorgulayarak satın alma işleminizi tamamlayın, online dünyaya ilk adımınızı bugün atın!

SIK SORULAN SORULAR

Domain (Alan Adı) Nedir?

Domain, bir web sitesinin ip adresinin internetteki karşılığıdır. Bu sayede sitenize erişmek isteyen kullanıcılar ip adresi yerine alan adınızı tarayıcıya yazarak sitenize kolayca erişebilirler. Bu nedenle bir web sitesi açabilmek için domain kaydı yapmanız gerekmektedir.

Domain Tescili nedir ?

Domain tescili (Alan Adı Tescili) bir websitesine ait web adresinin en az 1 en fazla 10 yıl kiralanmasıdır. Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için öncelikle bir alan adı tescil ettirmelisiniz. Alan Adı Tescil işlemini marka tescili hizmeti gibi düşünebilirsiniz.

Domain Sorgulama sayfası üzerinden en ucuz fiyatla Domain Alma fırsatını yakalayın.

Gelişmiş Domain Sorgulama

Domain sorgulama aracı ile; satın almayı düşündüğünüz domainin müsaitlik durumunu tüm domain uzantılarıyla birlikte kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ayrıca soguladığınız domain müsait değil ve başkası tarafından alınmış ise "whois" özelliğini kullanarak tek tıklamayla;
-Domain sahibi kim?
-Domain sahibi iletişim bilgileri
-Domain nerede barındırılıyor?
-Domain tescil tarihi
-Domain bitiş tarihi
gibi bilgileri kolayca öğrenebilir, sorguladığınız domain ile ilgili kararınızı hızlıca verebilirsiniz.

Domain Sorgulama Nedir ?

Domain Sorgulama, tescil etmek istediğiniz domainin müsait olup olmadığını görebilmenizi sağlayan bir servistir. Domain sorgulama ile fikrinizi, markanızı, işinizin yada şirketinizin ismini sorgulayabilir alternatif domain uzantılarının tescil için müsait olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Siz de markanızı Domain Sorgulama aracı ile araştırarak hızlı ve güvenilir domain alma fırsatını kaçırmayın!

Domain Fiyatları

Domain (alan adı) fiyatları, alan adının uzantısına göre değişkenlik göstermektedir.

Ayrıca IHS'den tescil edebileceğiniz tüm alan adlarının listesine ve fiyatlarına ALAN ADI FİYAT LİSTESİ sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Domain Satın Almak İçin Neler Yapmalıyım?

IHS'den bir domain satın almak için birkaç basit işlem gerçeleştirerek aradığınız alan adına sahip olabilirsiniz. Bunun için;

  • Satın almak istediğiniz domaini belirleyin.
  • Belirlediğiniz domaini "DOMAIN SORGULA" alanına yazarak ARA butununa tıklayın.
  • Sorgulama sonucunda satın almak istediğiniz domain müsait ise "Sepete At" butonuna tıklayabilirsiniz, Dilerseniz seçtiğiniz domainle beraber bir hosting paketi de seçerek domaininizi hostingle beraber bedava (seçili paketlerde) satın alabilirsiniz.
  • Sepet sayfasına geldiğinizde domainin süresini seçebilirsiniz, ardından "DEVAM ET" butonuna tıklayın.
  • Kullanıcı bilgileri ekranında eğer üyeliğiniz yoksa basitçe bir üyelik oluşturabilirsiniz. Eğer IHS kullanıcısıysanız gelen ekranda E-posta ve şifre alanını doldurup devam edebilirsiniz.
  • Son olarak fatura bilgilerinizi ve ödeme yönteminizi girerek domain satın alma işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

ICANN nedir?

İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu (ICANN) uluslararası düzeyde organize olmuş, İnternet Protokolü (IP) adresi alanı tahsisi, protokol tanıtıcı ataması, genel (gTLD) ve ülke kodu (ccTLD) Üst Düzey Alan ismi sistemi yönetimi ve kök sunucu sistemi yönetimi işlevlerinden sorumlu kâr amacı gütmeyen bir kurumdur. Bu servisler ilk olarak ABD hükümeti ile yapılan sözleşme gereği İnternet Tahsisli Sayılar Otoritesi (IANA) ve diğer kurumlar tarafından gerçekleştiriliyordu. Günümüzde IANA’nın işlevini ICANN gerçekleştirmektedir. Özel-kamuya açık bir ortaklık olarak ICANN İnternetin çalışma kararlılığının korunması, rekabetin desteklenmesi, küresel İnternet topluluklarının daha geniş bir katılımla temsilinin sağlanması ve tabandan gelen, uzlaşma temelli süreçlerle görevine uygun politikaların geliştirilmesi için çalışmaktadır.

ICANN ın alan adı tescilindeki rolü nedir?

ICANN, tüm İnternet kullanıcılarının geçerli adresler bulabilmelerini sağlamak üzere evrensel çözülebilirlikten emin olunması için DNS'in teknik unsurlarının yönetiminin koordinasyonundan sorumludur. Bunu İnternet’teki işlemlerde kullanılan eşsiz teknik tanıtıcıların dağıtımını ve Üst Düzey Alan İsimlerinin (.com, .info v.s.) kullanılma yetkilerinin dağıtılmasını gözlemleyerek yapar. Mali işlemler, İnternet içeriğinin kontrolü, istenmeyen ticari e-postaları (spam) ve veri korumasıyla ilgili kurallar gibi İnternet kullanıcılarını ilgilendiren diğer sorunlar, ICANN’in teknik koordinasyon görevinin dışında kalmaktadır.

Alan Adımı Neden IHS'den tescil ettirmeliyim?

IHS Telekom ICANN tarafından akredite edilmiştir. (ICANN Onaylı Alan adı kayıt operatörü) Yani IHS Telekom aracılığı ile tescil edilen bütün alan adları ICANN teminatı altındadır. Bu durum tescil ettirdiğiniz alan adı üzerindeki özlük ve yönetim haklarınızı teminat altına alır.

IHS Telekom, kontrol panelinde bulunan alan adı yönetim arayüzü ile ücretsiz olarak dünya standartlarında DNS Yönetimi (MX, CNAME , A ...vb), Name Server Yönetimi, URL Yönlendirme, Whois bilgilerini düzenleme/gizleme, Alan adı kilitleme, Name Server oluşturma hizmetlerini sağlamaktadır.

İki faktörlü kimlik denetimi sayesinde ileri seviye güvenlik sağlamaktadır.

ICANN akredite IHS Telekom , ICANN tarafından şart koşulan bütün mali ve teknik altyapı koşullarını sağlamaktadır.

Hangi alan adı uzantısını seçmeliyim.... com net org?

Dünyada en fazla kullanılan alan adı uzantıları sırası ile com, net ve org olarak sıralanabilir. Ancak sadece .com, .net ve .org domain uzantılarını tescil etmeniz markanızı korumak için yeterli olmayabilir. IHS olarak Domain Sorgulama sayfasında .com, .net ve .org ile birlikte Türkiye'de popüler olan .com.tr .gen.tr .web.tr .info.tr ve .biz.tr gibi uzantılarıda tescil etmenizi öneririz.

IHS Domain Alma sayfasında en popüler uzantıları sizin için sorgular.

Domain Sorgulama Nasıl Yapılır?

Domain sorulama işlemi için; almayı düşündüğünüz domain adresini, IHS Telekom'un domain sorgulama yapabilmeniz için oluşturduğu arama çubuğuna yazarak ARA butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sistem tarafından aradığınız domain sorgulanarak müsaitlik durumu hakkında bilgi verilir. Eğer domain daha önce başkası tarafından alınmışsa, whois butonuna tıklayarak domain sahibi hakkında bilgi edinebilirisiniz.

Ücretsiz Domain Alabilir miyim?

Evet. IHS Telekom'un sunduğu ücretsiz domain hizmetinden "Hosting Alana, Domain Bedava" kampanyamız kapsamında yararlanarak, seçili hosting paketlerinden birini tercih ettiğinizde .com, .net veya .org uzantılı 1 (bir) adet domaini 1 yıllığına ücretsiz tescil edebilirsiniz.

Alan Adımı IHS'ye transfer ettirebilmek için ne yapmalıyım?

Öncelikle transfer edeceğiniz domain için mevcut tescil firmanızdan transfer şifresini edinmelisiniz, transferi başlatabilmeniz için bu şifre zorunludur. Şifreyi bilmiyorsanız transfer işlemini başlatamanız mümkün olmayacaktır.

Bir diğer önemli nokta ise transfer etmek istediğiniz alan adı üzerinde hiçbir kilit uygulanmamış olmasıdır, alan adının durumu Active veya OK statüsünde olmalı, transfer işlemlerine açık olmalıdır.Bununla birlikte bir alan adın tescil veya yenileme işleminden itibaren 60 gün boyunca transfer işlemine kapalıdır.

Alan adınızı bu koşulları sağlıyorsa transfer başlatabilirsiniz.

Alan adı transferi nedir?

Alan adı transferi ya da Domain Transferi bir başka tescil firmasındaki alan adı tescil servisinin bir diğer firmaya aktarılması işlemidir. Transfer işlemi gerçekleştikten sonra alan adınızın yönetimini artık yeni tescil sağlayıcınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Alan adı tescil siparişim ne kadar sürede aktif edilir?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz anında onaylanır, havale veya posta çeki ile yaptığınız ödemeler ödemenizin operatör tarafından teyid edilmesini takiben onaylanır. Havale ve EFT siparişleri haftaiçi ( Pazartesi 09:00 - Cuma 17:30 ) mesai saatleri içerisinde banka hesaplarımız kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Alan adı yenileme periyodu kaç gündür ?

Alan adı tescil servisi süresi sonlandıktan bazı sonra alan adları Grace Renew Periyoduna girmektedir. Bu süre içerisinde alan adlarınızı mevcut yenilem ücreti ile yenileyebilirsiniz. Bazı uzantılar için bu süreler aşağıda verilmiştir.

.COM 40 Gün
.NET 40 Gün
.ORG 40 Gün
.BIZ 40 Gün
.INFO 15 Gün
.NAME 40 Gün
.ASIA 40 Gün
.MOBI 40 Gün
.US 40 Gün
.IN 15 Gün
.WEB.IN 30 Gün
.ME 40 Gün
.EU 0 Gün
.BZ 40 Gün
.MN 40 Gün
.CC 40 Gün
.TV 40 Gün
3.Seviye .UK 90 Gün
.WS 40 Gün
.CO 40 Gün
.CA 40 Gün
.DE 0 Gün
.ES 9 Gün
.AU 30 Gün
.XXX 40 Gün
.RU 25 Gün

Alan adı tescili sonrası belge talep edilir mi ?


Bazı ccTLD ve özel alan adı uzantılarında (.co, .ca, .pro, .es, .ru, us, eu gibi ) tescil sırasında belge ibraz mecburiyeti bulunmazken tescil sonrasında özel markaları ve alan adı uzantısının ait olduğu ülkedeki hak sahiplerini koruma adına belge talep edilebilmektedir. Belge ibraz edilememesi halinde alan adı tescil işlemi iptal edilecektir.

Bunun dışında .tr uzantılı alan adlarının bazılarında belge ibraz mecburiyeti bulunmaktadır. Bu belgeler tescil sırasında talep edilmektedir.

.tr uzantılı alan adlarında neden ücretsiz alan adı servisleri bulunmuyor ?

nic.tr alan adının yürütme ve teknik işlemleri ODTÜ tarafından gerçekleştirilmektedir. ODTÜ tarafımıza tam otomatize çalışan bir API sağlanamadığı için diğer uzantılar için mevcut olan aşağıdaki servisler .tr uzantılı alan adları için maalesef sağlanamamaktadır.

Park Sayfası
E-posta Yönlendirme
Alan Adı Kilidi
İkinci El Alan Adı

Ücretsiz DNS Yönetim Paneli Sağlıyor musunuz?

Evet alan adınıza ait bütün DNS kayıtlarını ücretsiz olarak oluşturup düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz DNS sihirbazını kullanarak DNS kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilir ve daha sonra düzenleyebilirsiniz.

Alan adınız için dilediğiniz kadar A , CNAME, MX kaydı tanımlayabilirsiniz.

Whois Bilgilerimi gizleyebilir miyim?

Whois bilgileri varsayılan ayar olarak anonim erişime açık durumdadır.Dilerseniz ile alan adınız sorgulandığında kimlik bilgilerinizi gizleyebilirsiniz. Bu servis IHS Telekom tarafından ücretsiz sağlanmaktadır

Domain tescilini yenilemezsem ne olur?

Alan adınızın tescil süresinin bittiği tarihten sonra sırasıyla yenileme ve geri kurtarma periyoduna girer. Bu periyotlarda alan adınız için hiç yenileme/kurtarma yapmadığınız taktirde alan adı üzerindeki hakkınız düşer ve alan adınız 3. kişiler tarafından tescil edilebilir.

Alan adı uzantılarına göre yenileme ve geri kurtarma periyotları değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0850 333 5 447 no'lu çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Alan adı transferi için ilave bir ücret ödeniyor mu?

Hayır transfer için ilave bir ücret tahsil edilmez, ancak transfer esnasında alan adı için ilave 1 yıl yenileme işlemi gerçekleşir yani alan adının tescil süresinin bitiş tarihi 1 yıl daha uzatılımış olur, dolayısı ile transfer işlemi esnasında 1 yıl yenileme bedeli tahsil edilir. Başka bir ücret tahsil edilmez.

Alan adımı transfer ettirdim ancak Tescil süresi uzamadı.


Bu problem Auto-renew grace period içindeki alan adları için yapılan transferlerden kaynaklanmaktadır

A- 1 Ocak 2008 de sonlanan bir alan adınızı 3 Ocak 2008 de yenilediniz (45 günlük "auto-renew grace period" içinde).

B- Eski tescil firmanız Alan adınız 1 Ocak 2009 a kadar uzattı.

C- Alan adınız için 4 Ocak 2008 de IHS ye Transfer işlemi başlattınız.

D- 10 Ocak 2008 de transfer işlemi gerçekleşti.

E- Bu noktada Eski Registrar Firma Sizin için operatörlere ödediği yenileme ücreti geri alır ve tescil sürenizi 1 Ocak 2008 tarihine geri döndürür.

F- Yeni Registrar Transfer esnasında Alan adınızı 1 Ocak 2009 a kadar uzatır.Bu tip bir durumda eski tescil firmanızdan MUTLAKA ücret iadesi talep ediniz.ASLA bir alan adının bitiş süresine 60 gün kala ve yenilendikten sonraki 60 gün içinde transfer işlemi başlatmayınız. Bu sayede benzer sorunlar yaşamazsınız.

İlgili açıklamaların oırijinal halini ICANN örnek yönerge sayfasında bulabilirsiniz

Auto-renew grace period Başlığında, Transfer paragrafında;

http://www.icann.org/tlds/agreements/biz/registry-agmt-appc-10-11may01.htm

Alıntı :

Transfer (other than ICANN-approved bulk transfer). If a domain is transferred under Part A of Exhibit B to the Registry-Registrar Agreement within the Auto-Renew Grace Period, the losing Registrar is credited with the Auto-Renew charge and the year added by the Auto-Renew operation is cancelled. The expiration date of the domain is extended by one year up to a total maximum of ten by virtue of the transfer and the gaining Registrar is charged for that additional year, even in cases where a full year is not added because of the 10-year maximum limitation.

Başka bir açıklama:

http://manage.resellerclub.com/kb/servlet/KBServlet/faq227.html

Sunrise dönemi nedir?

Bir alan adı halka arz edilmeden önce 2 evre vardır. İlk evre yani Sunrise dönemi sadece Marka ve Patent sahiplerine özeldir. Bu dönemde marka ve patent sahipleri tescil başvurularını takiben ilgili evrakları beyan ederler.

Sunrise evresinde fiyatlar operatörün belirlediği politika doğrultusunda normal fiyatların 5-10 katına kadar çıkabilmektedir.

Landrush dönemi nedir?Bir alan adı halka arz edilmeden önce 2 evre vardır. İlk evre Sunrise bir sonraki evre ise Landrush olarak adlandırılır. Landrush döneminde isteyen herkes istediği bir alan adı için başvurabilir. Ancak bütün başvurular Landrush sonuna kadar bekler, Landrush esnasında birden fazla başvuru yapılan alan adları arttırmaya girer ve en yüksek fiyat verende kalır.

Arttırmaya kalmayan alan adları doğrudan başvuran adına tescil edilir.

ALAN ADI FİYAT LİSTESİ

Alan Adı
Tescil
Yenileme
Transfer
Kurtarma
com
3,95 USD 71,06 TL
9,95 USD 179,00 TL
6,95 USD 125,03 TL
70,00 USD 1.259,30 TL
net
2,95 USD 53,07 TL
10,95 USD 196,99 TL
5,95 USD 107,04 TL
70,00 USD 1.259,30 TL
org
7,95 USD 143,02 TL
10,95 USD 196,99 TL
6,95 USD 125,03 TL
70,00 USD 1.259,30 TL
com.tr
1,95 USD 35,08 TL
9,95 USD 179,00 TL
9,95 USD 179,00 TL
-
gen.tr
0,95 USD 17,09 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
web.tr
0,95 USD 17,09 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
info
7,95 USD 143,02 TL
15,95 USD 286,94 TL
2,95 USD 53,07 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
name.tr
0,95 USD 17,09 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
biz
5,95 USD 107,04 TL
16,95 USD 304,93 TL
16,95 USD 304,93 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
xyz
1,95 USD 35,08 TL
13,95 USD 250,96 TL
12,95 USD 232,97 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
co
10,95 USD 196,99 TL
36,95 USD 664,73 TL
29,95 USD 538,80 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
io
45,95 USD 826,64 TL
49,95 USD 898,60 TL
45,95 USD 826,64 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
tc
24,95 USD 448,85 TL
39,95 USD 718,70 TL
24,95 USD 448,85 TL
-
istanbul
16,95 USD 304,93 TL
19,95 USD 358,90 TL
12,95 USD 232,97 TL
200,00 USD 3.598,00 TL
ist
16,95 USD 304,93 TL
19,95 USD 358,90 TL
12,95 USD 232,97 TL
200,00 USD 3.598,00 TL
name
9,95 USD 179,00 TL
9,95 USD 179,00 TL
9,95 USD 179,00 TL
71,99 USD 1.295,10 TL
us
11,95 USD 214,98 TL
13,95 USD 250,96 TL
11,95 USD 214,98 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
in
10,90 USD 196,09 TL
10,90 USD 196,09 TL
10,90 USD 196,09 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
tv
35,95 USD 646,74 TL
45,95 USD 826,64 TL
35,95 USD 646,74 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
xxx
109,95 USD 1.978,00 TL
119,95 USD 2.157,90 TL
109,95 USD 1.978,00 TL
200,00 USD 3.598,00 TL
sx
35,95 USD 646,74 TL
45,95 USD 826,64 TL
35,95 USD 646,74 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
tv.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
ws
27,95 USD 502,82 TL
34,95 USD 628,75 TL
27,95 USD 502,82 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
pro
27,90 USD 501,92 TL
27,90 USD 501,92 TL
27,90 USD 501,92 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
com.tc
39,95 USD 718,70 TL
39,95 USD 718,70 TL
39,95 USD 718,70 TL
79,00 USD 1.421,21 TL
asia
15,95 USD 286,94 TL
18,95 USD 340,91 TL
15,95 USD 286,94 TL
99,95 USD 1.798,10 TL
k12.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
me
26,39 USD 474,76 TL
26,39 USD 474,76 TL
26,39 USD 474,76 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
cc
21,79 USD 392,00 TL
21,79 USD 392,00 TL
21,79 USD 392,00 TL
71,99 USD 1.295,10 TL
mn
41,79 USD 751,80 TL
41,79 USD 751,80 TL
41,79 USD 751,80 TL
109,99 USD 1.978,72 TL
bz
31,95 USD 574,78 TL
37,95 USD 682,72 TL
31,95 USD 574,78 TL
199,00 USD 3.580,01 TL
mobi
29,19 USD 525,13 TL
29,19 USD 525,13 TL
29,19 USD 525,13 TL
89,99 USD 1.618,92 TL
co.in
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
net.in
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
org.in
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
gen.in
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
7,39 USD 132,95 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
de.com
27,49 USD 494,55 TL
20,89 USD 375,81 TL
20,89 USD 375,81 TL
20,89 USD 375,81 TL
gb.net
12,09 USD 217,50 TL
12,09 USD 217,50 TL
12,09 USD 217,50 TL
13,19 USD 237,29 TL
hu.com
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
jpn.com
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
za.com
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
br.com
49,95 USD 898,60 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
49,95 USD 898,60 TL
55,00 USD 989,45 TL
cn.com
41,95 USD 754,68 TL
52,95 USD 952,57 TL
41,95 USD 754,68 TL
70,00 USD 1.259,30 TL
sa.com
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
se.net
60,49 USD 1.088,22 TL
38,49 USD 692,44 TL
38,49 USD 692,44 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
uk.net
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
uk.com
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
eu.com
29,99 USD 539,52 TL
22,79 USD 409,99 TL
22,79 USD 409,99 TL
20,89 USD 375,81 TL
us.com
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
edu.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
bbs.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
bel.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
gov.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
org.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
info.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
biz.tr
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
5,95 USD 107,04 TL
-
live
26,99 USD 485,55 TL
26,99 USD 485,55 TL
26,99 USD 485,55 TL
89,99 USD 1.618,92 TL
store
59,95 USD 1.078,50 TL
69,95 USD 1.258,40 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
250,00 USD 4.497,50 TL
site
36,99 USD 665,45 TL
36,99 USD 665,45 TL
36,99 USD 665,45 TL
129,99 USD 2.338,52 TL
town
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
la
35,99 USD 647,46 TL
35,99 USD 647,46 TL
35,99 USD 647,46 TL
35,99 USD 647,46 TL
toys
49,95 USD 898,60 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
49,95 USD 898,60 TL
200,00 USD 3.598,00 TL
cloud
22,95 USD 412,87 TL
22,95 USD 412,87 TL
22,95 USD 412,87 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
university
49,95 USD 898,60 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
49,95 USD 898,60 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
vegas
59,95 USD 1.078,50 TL
69,95 USD 1.258,40 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
vodka
32,95 USD 592,77 TL
39,95 USD 718,70 TL
32,95 USD 592,77 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
website
22,95 USD 412,87 TL
29,95 USD 538,80 TL
22,95 USD 412,87 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
wtf
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
photo
32,39 USD 582,70 TL
32,39 USD 582,70 TL
32,39 USD 582,70 TL
76,99 USD 1.385,05 TL
career
109,95 USD 1.978,00 TL
132,95 USD 2.391,77 TL
109,95 USD 1.978,00 TL
170,00 USD 3.058,30 TL
blackfriday
146,95 USD 2.643,63 TL
175,95 USD 3.165,34 TL
146,95 USD 2.643,63 TL
199,00 USD 3.580,01 TL
christmas
65,95 USD 1.186,44 TL
75,95 USD 1.366,34 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
120,00 USD 2.158,80 TL
consulting
36,95 USD 664,73 TL
43,95 USD 790,66 TL
36,95 USD 664,73 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
help
29,99 USD 539,52 TL
29,99 USD 539,52 TL
29,99 USD 539,52 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
hosting
399,00 USD 7.178,01 TL
399,00 USD 7.178,01 TL
399,00 USD 7.178,01 TL
500,00 USD 8.995,00 TL
investments
86,89 USD 1.563,15 TL
86,89 USD 1.563,15 TL
86,89 USD 1.563,15 TL
153,99 USD 2.770,28 TL
nyc
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
87,99 USD 1.582,94 TL
graphics
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
equipment
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
gallery
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
lighting
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
photography
25,59 USD 460,36 TL
25,59 USD 460,36 TL
25,59 USD 460,36 TL
76,99 USD 1.385,05 TL
directory
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
technology
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
tech
54,95 USD 988,55 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
54,95 USD 988,55 TL
200,00 USD 3.598,00 TL
today
25,50 USD 458,74 TL
25,50 USD 458,74 TL
25,50 USD 458,74 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
tips
24,95 USD 448,85 TL
29,95 USD 538,80 TL
24,95 USD 448,85 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
photos
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
company
11,60 USD 208,68 TL
11,60 USD 208,68 TL
11,60 USD 208,68 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
systems
24,95 USD 448,85 TL
29,95 USD 538,80 TL
24,95 USD 448,85 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
management
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
center
23,95 USD 430,86 TL
28,95 USD 520,81 TL
23,95 USD 430,86 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
email
21,89 USD 393,80 TL
21,89 USD 393,80 TL
21,89 USD 393,80 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
republican
38,09 USD 685,24 TL
38,09 USD 685,24 TL
38,09 USD 685,24 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
solutions
25,95 USD 466,84 TL
29,95 USD 538,80 TL
25,95 USD 466,84 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
support
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
singles
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
bike
33,95 USD 610,76 TL
39,95 USD 718,70 TL
33,95 USD 610,76 TL
105,00 USD 1.888,95 TL
plumbing
47,99 USD 863,34 TL
47,99 USD 863,34 TL
47,99 USD 863,34 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
guru
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
clothing
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
camera
51,95 USD 934,58 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
51,95 USD 934,58 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
estate
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
construction
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
contractors
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
kitchen
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
land
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
enterprises
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
shoes
47,99 USD 863,34 TL
47,99 USD 863,34 TL
47,99 USD 863,34 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
domains
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
cab
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
computer
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
academy
32,95 USD 592,77 TL
39,95 USD 718,70 TL
32,95 USD 592,77 TL
104,95 USD 1.888,05 TL
builders
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
training
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
ventures
49,95 USD 898,60 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
49,95 USD 898,60 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
holdings
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
diamonds
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
voyage
49,95 USD 898,60 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
49,95 USD 898,60 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
careers
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
recipes
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
limo
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
menu
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
109,99 USD 1.978,72 TL
uno
26,95 USD 484,83 TL
39,95 USD 718,70 TL
26,95 USD 484,83 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
education
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
institute
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
international
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
art
14,95 USD 268,95 TL
17,95 USD 322,92 TL
14,95 USD 268,95 TL
99,95 USD 1.798,10 TL
agency
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
camp
51,95 USD 934,58 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
51,95 USD 934,58 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
glass
49,95 USD 898,60 TL
65,95 USD 1.186,44 TL
49,95 USD 898,60 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
repair
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
coffee
32,95 USD 592,77 TL
39,95 USD 718,70 TL
32,95 USD 592,77 TL
115,00 USD 2.068,85 TL
florist
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
house
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
solar
47,99 USD 863,34 TL
47,99 USD 863,34 TL
47,99 USD 863,34 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
marketing
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
farm
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
bargains
31,95 USD 574,78 TL
37,95 USD 682,72 TL
31,95 USD 574,78 TL
103,95 USD 1.870,06 TL
boutique
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
cheap
32,39 USD 582,70 TL
32,39 USD 582,70 TL
32,39 USD 582,70 TL
100,19 USD 1.802,42 TL
zone
29,95 USD 538,80 TL
39,95 USD 718,70 TL
29,95 USD 538,80 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
holiday
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
codes
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
123,99 USD 2.230,58 TL
viajes
49,95 USD 898,60 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
49,95 USD 898,60 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
buzz
69,95 USD 1.258,40 TL
69,95 USD 1.258,40 TL
69,95 USD 1.258,40 TL
199,00 USD 3.580,01 TL
club
19,95 USD 358,90 TL
22,95 USD 412,87 TL
19,95 USD 358,90 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
cool
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
watch
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
works
32,95 USD 592,77 TL
39,95 USD 718,70 TL
32,95 USD 592,77 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
expert
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
1.231,99 USD 22.163,50 TL
immobilien
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
98,99 USD 1.780,83 TL
futbol
16,29 USD 293,06 TL
16,29 USD 293,06 TL
16,29 USD 293,06 TL
76,99 USD 1.385,05 TL
ninja
17,59 USD 316,44 TL
17,59 USD 316,44 TL
17,59 USD 316,44 TL
82,49 USD 1.484,00 TL
reviews
26,39 USD 474,76 TL
26,39 USD 474,76 TL
26,39 USD 474,76 TL
93,49 USD 1.681,89 TL
dance
25,49 USD 458,57 TL
25,49 USD 458,57 TL
25,49 USD 458,57 TL
96,99 USD 1.744,85 TL
democrat
37,99 USD 683,44 TL
37,99 USD 683,44 TL
37,99 USD 683,44 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
wiki
29,95 USD 538,80 TL
39,95 USD 718,70 TL
29,95 USD 538,80 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
foundation
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
exposed
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
berlin
53,95 USD 970,56 TL
63,95 USD 1.150,46 TL
53,95 USD 970,56 TL
239,95 USD 4.316,70 TL
pink
14,29 USD 257,08 TL
14,29 USD 257,08 TL
14,29 USD 257,08 TL
76,99 USD 1.385,05 TL
red
14,29 USD 257,08 TL
14,29 USD 257,08 TL
14,29 USD 257,08 TL
76,99 USD 1.385,05 TL
shiksha
14,29 USD 257,08 TL
14,29 USD 257,08 TL
14,29 USD 257,08 TL
76,99 USD 1.385,05 TL
kim
15,99 USD 287,66 TL
15,99 USD 287,66 TL
15,99 USD 287,66 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
blue
20,95 USD 376,89 TL
24,95 USD 448,85 TL
20,95 USD 376,89 TL
85,00 USD 1.529,15 TL
associates
33,95 USD 610,76 TL
40,95 USD 736,69 TL
33,95 USD 610,76 TL
104,95 USD 1.888,05 TL
bar
73,95 USD 1.330,36 TL
88,95 USD 1.600,21 TL
73,95 USD 1.330,36 TL
119,95 USD 2.157,90 TL
bid
31,95 USD 574,78 TL
35,95 USD 646,74 TL
31,95 USD 574,78 TL
131,95 USD 2.373,78 TL
build
71,95 USD 1.294,38 TL
85,95 USD 1.546,24 TL
71,95 USD 1.294,38 TL
145,00 USD 2.608,55 TL
capital
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
cards
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
100,19 USD 1.802,42 TL
catering
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
100,19 USD 1.802,42 TL
cleaning
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
190,00 USD 3.418,10 TL
co.com
29,95 USD 538,80 TL
36,95 USD 664,73 TL
29,95 USD 538,80 TL
115,00 USD 2.068,85 TL
community
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
condos
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
123,99 USD 2.230,58 TL
cruises
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
123,89 USD 2.228,78 TL
dating
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
123,89 USD 2.228,78 TL
engineering
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
events
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
exchange
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
fish
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
flights
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
gripe
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
industries
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
ink
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
93,49 USD 1.681,89 TL
kaufen
32,49 USD 584,50 TL
32,49 USD 584,50 TL
32,49 USD 584,50 TL
87,99 USD 1.582,94 TL
lease
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
maison
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
media
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
moda
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
87,99 USD 1.582,94 TL
partners
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
parts
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
pictures
12,09 USD 217,50 TL
12,09 USD 217,50 TL
12,09 USD 217,50 TL
76,99 USD 1.385,05 TL
productions
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
properties
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
pub
32,49 USD 584,50 TL
32,49 USD 584,50 TL
32,49 USD 584,50 TL
93,49 USD 1.681,89 TL
rentals
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
report
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
rest
35,19 USD 633,07 TL
35,19 USD 633,07 TL
35,19 USD 633,07 TL
82,49 USD 1.484,00 TL
services
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
social
35,99 USD 647,46 TL
35,99 USD 647,46 TL
35,99 USD 647,46 TL
98,99 USD 1.780,83 TL
supplies
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
supply
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
tienda
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
tools
34,95 USD 628,75 TL
39,95 USD 718,70 TL
34,95 USD 628,75 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
trade
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
vacations
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
villas
49,95 USD 898,60 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
49,95 USD 898,60 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
vision
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
webcam
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
accountants
94,95 USD 1.708,15 TL
116,95 USD 2.103,93 TL
94,95 USD 1.708,15 TL
153,95 USD 2.769,56 TL
actor
38,95 USD 700,71 TL
45,95 USD 826,64 TL
38,95 USD 700,71 TL
104,95 USD 1.888,05 TL
attorney
53,95 USD 970,56 TL
63,95 USD 1.150,46 TL
53,95 USD 970,56 TL
129,95 USD 2.337,80 TL
audio
146,95 USD 2.643,63 TL
174,95 USD 3.147,35 TL
146,95 USD 2.643,63 TL
199,95 USD 3.597,10 TL
care
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
100,19 USD 1.802,42 TL
cash
32,95 USD 592,77 TL
39,95 USD 718,70 TL
32,95 USD 592,77 TL
1.014,09 USD 18.243,48 TL
church
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
city
23,95 USD 430,86 TL
27,95 USD 502,82 TL
23,95 USD 430,86 TL
89,00 USD 1.601,11 TL
claims
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
clinic
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
123,89 USD 2.228,78 TL
cooking
32,95 USD 592,77 TL
37,95 USD 682,72 TL
32,95 USD 592,77 TL
130,00 USD 2.338,70 TL
country
32,95 USD 592,77 TL
39,95 USD 718,70 TL
32,95 USD 592,77 TL
110,00 USD 1.978,90 TL
credit
95,95 USD 1.726,14 TL
115,95 USD 2.085,94 TL
95,95 USD 1.726,14 TL
169,00 USD 3.040,31 TL
deals
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
dental
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
50,89 USD 915,51 TL
123,89 USD 2.228,78 TL
desi
17,99 USD 323,64 TL
17,99 USD 323,64 TL
17,99 USD 323,64 TL
167,99 USD 3.022,14 TL
digital
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
direct
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
discount
30,95 USD 556,79 TL
323,99 USD 5.828,58 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
fail
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
finance
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
financial
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
fishing
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
43,99 USD 791,38 TL
fitness
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
fund
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
furniture
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
gift
19,59 USD 352,42 TL
19,59 USD 352,42 TL
19,59 USD 352,42 TL
71,49 USD 1.286,11 TL
global
65,99 USD 1.187,16 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
186,99 USD 3.363,95 TL
gratis
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
guide
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
guitars
144,95 USD 2.607,65 TL
144,95 USD 2.607,65 TL
144,95 USD 2.607,65 TL
199,00 USD 3.580,01 TL
hiphop
127,99 USD 2.302,54 TL
127,99 USD 2.302,54 TL
127,99 USD 2.302,54 TL
199,00 USD 3.580,01 TL
horse
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
43,99 USD 791,38 TL
host
84,69 USD 1.523,57 TL
84,69 USD 1.523,57 TL
84,69 USD 1.523,57 TL
181,49 USD 3.265,01 TL
insure
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
lawyer
48,99 USD 881,33 TL
48,99 USD 881,33 TL
48,99 USD 881,33 TL
120,89 USD 2.174,81 TL
life
31,39 USD 564,71 TL
31,39 USD 564,71 TL
31,39 USD 564,71 TL
87,99 USD 1.582,94 TL
limited
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
link
10,79 USD 194,11 TL
10,79 USD 194,11 TL
10,79 USD 194,11 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
loans
86,89 USD 1.563,15 TL
86,89 USD 1.563,15 TL
86,89 USD 1.563,15 TL
153,99 USD 2.770,28 TL
london
43,99 USD 791,38 TL
43,99 USD 791,38 TL
43,99 USD 791,38 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
ooo
25,29 USD 454,97 TL
25,29 USD 454,97 TL
25,29 USD 454,97 TL
131,99 USD 2.374,50 TL
pics
27,99 USD 503,54 TL
27,99 USD 503,54 TL
27,99 USD 503,54 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
place
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
press
65,99 USD 1.187,16 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
65,99 USD 1.187,16 TL
141,89 USD 2.552,60 TL
reisen
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
rodeo
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
29,95 USD 538,80 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
shop
35,99 USD 647,46 TL
35,99 USD 647,46 TL
35,99 USD 647,46 TL
243,00 USD 4.371,57 TL
schule
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
surgery
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
tattoo
44,95 USD 808,65 TL
59,95 USD 1.078,50 TL
44,95 USD 808,65 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
tax
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
degree
44,49 USD 800,38 TL
44,49 USD 800,38 TL
44,49 USD 800,38 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
green
82,49 USD 1.484,00 TL
82,49 USD 1.484,00 TL
82,49 USD 1.484,00 TL
93,49 USD 1.681,89 TL
love
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
32,99 USD 593,49 TL
142,99 USD 2.572,39 TL
top
11,90 USD 214,08 TL
11,90 USD 214,08 TL
11,90 USD 214,08 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
accountant
28,95 USD 520,81 TL
35,95 USD 646,74 TL
28,95 USD 520,81 TL
112,95 USD 2.031,97 TL
adult
109,95 USD 1.978,00 TL
128,95 USD 2.319,81 TL
109,95 USD 1.978,00 TL
176,95 USD 3.183,33 TL
airforce
31,95 USD 574,78 TL
39,95 USD 718,70 TL
31,95 USD 574,78 TL
93,95 USD 1.690,16 TL
apartments
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
army
38,95 USD 700,71 TL
38,95 USD 700,71 TL
38,95 USD 700,71 TL
99,95 USD 1.798,10 TL
auction
32,95 USD 592,77 TL
39,95 USD 718,70 TL
32,95 USD 592,77 TL
116,95 USD 2.103,93 TL
band
25,95 USD 466,84 TL
30,95 USD 556,79 TL
25,95 USD 466,84 TL
85,95 USD 1.546,24 TL
beer
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
119,95 USD 2.157,90 TL
best
23,95 USD 430,86 TL
29,95 USD 538,80 TL
23,95 USD 430,86 TL
153,95 USD 2.769,56 TL
bharat
10,95 USD 196,99 TL
12,95 USD 232,97 TL
10,95 USD 196,99 TL
35,95 USD 646,74 TL
bingo
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
black
64,95 USD 1.168,45 TL
77,95 USD 1.402,32 TL
64,95 USD 1.168,45 TL
113,95 USD 2.049,96 TL
business
11,95 USD 214,98 TL
14,95 USD 268,95 TL
11,95 USD 214,98 TL
144,00 USD 2.590,56 TL
cafe
30,95 USD 556,79 TL
39,95 USD 718,70 TL
30,95 USD 556,79 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
capetown
25,95 USD 466,84 TL
29,95 USD 538,80 TL
25,95 USD 466,84 TL
75,00 USD 1.349,25 TL
casa
13,95 USD 250,96 TL
16,95 USD 304,93 TL
13,95 USD 250,96 TL
119,00 USD 2.140,81 TL
family
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
27,49 USD 494,55 TL
109,99 USD 1.978,72 TL
blog
29,95 USD 538,80 TL
34,95 USD 628,75 TL
29,95 USD 538,80 TL
101,00 USD 1.816,99 TL
tours
49,95 USD 898,60 TL
49,95 USD 898,60 TL
49,95 USD 898,60 TL
150,00 USD 2.698,50 TL
energy
99,59 USD 1.791,62 TL
99,59 USD 1.791,62 TL
99,59 USD 1.791,62 TL
155,59 USD 2.799,06 TL
travel
119,95 USD 2.157,90 TL
149,95 USD 2.697,60 TL
119,95 USD 2.157,90 TL
400,00 USD 7.196,00 TL
app
20,95 USD 376,89 TL
23,95 USD 430,86 TL
20,95 USD 376,89 TL
188,95 USD 3.399,21 TL
page
14,39 USD 258,88 TL
14,39 USD 258,88 TL
14,39 USD 258,88 TL
194,39 USD 3.497,08 TL
space
24,95 USD 448,85 TL
29,95 USD 538,80 TL
24,95 USD 448,85 TL
100,00 USD 1.799,00 TL
design
46,99 USD 845,35 TL
46,99 USD 845,35 TL
46,99 USD 845,35 TL
199,00 USD 3.580,01 TL
network
20,95 USD 376,89 TL
25,95 USD 466,84 TL
20,95 USD 376,89 TL
95,00 USD 1.709,05 TL
online
37,19 USD 669,05 TL
37,19 USD 669,05 TL
37,19 USD 669,05 TL
143,99 USD 2.590,38 TL
rocks
16,50 USD 296,84 TL
16,50 USD 296,84 TL
16,50 USD 296,84 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
restaurant
50,95 USD 916,59 TL
61,95 USD 1.114,48 TL
50,95 USD 916,59 TL
125,00 USD 2.248,75 TL
software
39,99 USD 719,42 TL
39,99 USD 719,42 TL
39,99 USD 719,42 TL
99,00 USD 1.781,01 TL
vc
39,95 USD 718,70 TL
49,95 USD 898,60 TL
39,95 USD 718,70 TL
200,00 USD 3.598,00 TL