Linux Hosting

  - NVMe SSD'li Sınırsız Linux Hosting Paketleri
PHP tabanlı web projeleriniz için %100 uyumlu Linux Hosting hizmeti
Web Sitenizin İhtiyaçlarına Uygun Hızlı Linux Hosting Paketlerini İnceleyin!
Hostinglerde %5 ihspara kazanın!
30 Gün Para İade Garantisi!

Nano

0,65$ 21,55₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

1 GB

Veri Trafiği

10 GB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

5

E-Posta

10 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

1 Core

RAM

1 GB

Bedava Domain

Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

1 / 0

E-posta Kota

500 MB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Bireysel

1,26$ 41,46₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

5 GB

Veri Trafiği

50 GB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

10

E-Posta

100 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

1 Core

RAM

2 GB

Bedava Domain

Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

1 / 1

E-posta Kota

1 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Profesyonel

1,92$ 63,19₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

3

Subdomain adedi

20

E-Posta

Limitsiz

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

2 Core

RAM

2 GB

Bedava Domain
Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

3 / 3

E-posta Kota

2 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Web site projelerinizi hayata geçirirken hosting seçiminde kararsız mı kalıyorsunuz?
NVMe SSD'li Linux Hosting Paketlerimizle Seçim Yaparken Size Kolaylık Sağlıyoruz.
Üstelik Domain BEDAVA*
Linux Hosting

PHP Tabanlı Projelerle %100 Uyumlu Linux Hosting Hizmeti

Dünya’nın en popüler programlama dillerinden olan php ile geliştirdiğiniz web siteleriniz için, %100 uyumlu olan Linux hosting hizmetimiz ile web sitenize ihtiyacı olan en iyi web hosting deneyimini sağlıyoruz.

Linux hosting paketlerimiz web sitesi sahiplerine NVMe SSD diskler ile yüksek kalite, hız ve yüksek performans’ı en uygun fiyatlarla sunar. İster Wordpress, Joomla, Opencart gibi İçerik yönetim sistemlerini kullanın; ister kendi özel php projenizi geliştirin, NVMe SSD disk, alan adı*, ssl sertifikası ve sınırsız* e-mail - e-posta hizmetlerini ücretsiz olarak sağlayarak, ihtiyacınız olan yüksek performansı en iyi fiyatlarla sunuyoruz. (* seçili paketlerde)

Siz de web hosting hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen Linux hostingi satın alın, e ticaret, blog, forum veya bireysel projelerinizi hemen bugün hayata geçirin!
SSD Linux Hosting

Uyumluluk

Sunduğumuz Linux hosting paketleri Wordpress, Joomla, Opencart gibi tüm içerik yönetim sistemleri ile %100 Uyumludur. Yapmanız gereken web site dosyalarınızı hosting alanınıza upload etmek. İstediğiniz php versiyonunu kullanarak hostinginizi kendi projenize tam uyumlu hale getirebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

IHS Telekom’dan hosting hizmeti alan tüm müşterilerimize SSL sertifikasını ücretsiz sunuyoruz. Web sitenizin arama motorları tarafından güvenli olarak işaretlenmesi için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.

Sınırsız Hosting Hizmeti

Web projeniz için satın aldığınız hosting paketinizde tüm sınırlamaları kaldırıyoruz! Büyük projelere özel olarak sunduğumuz paketlerimizi inceleyerek, hem sınırsız* hizmet alın hem de Seçtiğiniz Domain BEDAVA olsun!
(*sınırsız hosting hizmeti sadece seçili paketlerde geçerlidir.)

Hosting Paketlerimizde Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Taahhut Yok
Taahhüt Yok
IHS Telekom'dan aldığınız hosting hizmeti için taahhütte bulunmanız gerekmez. Dilerseniz 1 ay, dilerseniz 1 yıl ve üzeri kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
30 Gün iade
30 Gün Koşulsuz Para İade
Kalitemize güveniyoruz. IHS'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.
Şeffaf Fiyatlandırma
Şeffaf Fiyatlandırma
Hosting hizmetini alırken ve yenilerken sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Haftalık Yedekleme
Hosting hizmetiniz ve verileriniz olası veri kayıplarına karşı haftalık olarak yedeklenmektedir. Bu sayede işiniz ve verileriniz güvende olur.
7 / 24 Destek
7 / 24 Destek
Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Hosting hizmetini kullanırken sizi gereksiz sınırlandırmalar ve kotalarla uğraştırmıyoruz. Limitsiz hosting hizmetimiz ile limitlere takılmadan projelerinizi hayata geçirin.
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Intel'in sunucular için özel olarak ürettiği yüksek performanslı XEON işlemciler ile Hostinglerde projelerinizde yüksek verim elde edin.
%99.9 Uptime Oranı
%99.9 Uptime Oranı
Yüksek hızlı internet ve TIER III veri merkezinin sunduğu yedekli elektrik altyapısı sayesinde yüksek uptime oranlarıyla %99.9 kesintisiz sunucu hizmeti sunmaktayız. Bu sayede aksama yaşamadan tam performansla işinize devam edebilirsiniz.
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
E-posta hesabı başına 2GB* ‘a varan kapasiteler ile epostalarınız sorun olmaktan çıksın. Epostalarınızı telefonunuzda ve bilgisayarınızda tutmayın.
*2GB kota Profesyonel hosting paketinde mevcuttur.
Yüksek Hız ve Performans
Yüksek Hız ve Performans
Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. NVMe SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.
Web Sitenizi Taşıyalım
Web Sitenizi Taşıyalım
Bunun için zamanınız yok mu? Bırakın sizi IHS Hosting kalitesine biz taşıyalım. Evet, ücretsiz :)
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Anti-Spam için para mı ödüyorsunuz? IHS’den hosting alın, anti-spam için ek ücret ödemeyin!

SIK SORULAN SORULAR

Linux Hosting Nedir?

Açık kaynaklı ve özellikle Linux altyapısında çalışabilecek uygulamaların veya web sitelerinin yayın yapabilmesi amacıyla konfigüre edilmiş özel sunucularla verilen web barındırma hizmetidir.

Linux hosting hizmetimizle tüm dünyanın bildiği ve en popüler açık kaynaklı yazılım dillerinden olan PHP ve en popüler veritabanı hizmeti MySQL'i kullanarak harika projeler geliştirebilirsiniz.

Ayrıca Linux hosting paketlerimiz; açık kaynak felsefesiyle geliştirilen ve dünyada en çok tercih edilen Wordpress, Opencart, PrestaShop, Magento, Joomla, Drupal gibi CMS (içerik yönetim sistemi) uygulamalarıyla performanslı ve %100 uyumlu olarak çalışır. Böylece siz de yüksek performansa sahip web siteleri oluşturabilirsiniz.

Linux Hosting Vs Windows Hosting Farkları Nedir ?

Linux ve Windows hostinglerin ikisi de temelde html, css javascript gibi temel web teknolojilerini destekler. Ancak PHP veya ASP.net gibi web yazılım dillerini kullanacaksanız burada tercih yapmanız gerekmektedir. PHP İçin Linux hosting, ASP.net için Window hosting seçmek en doğru tercih olacaktır.

Linux mu Yoksa Windows Hosting mi Seçmeliyim?

Hosting seçimini projenizin özelliklerine göre belirlemek alacağınız performansı etkileyeceğinden, içerik yönetim sistemleri (wordpress, joomla, opencart, blog, forum gibi) projeler için Linux hosting altyapısını tercih etmeniz daha avantajlı olacaktır. Açık kaynaklı projeler için Windows hostingde performans sorunları yaşamanız olası olacağından Linux tercih edebilirsiniz.

Linux Hosting Fiyatları

Linux Hosting fiyatları ihtiyacınıza yönelik disk alanı, aylık trafik ve domain adedi gibi ihtiyacınız olacak özelliklerdeki farklı paketlere göre değişkenlik göstermektedir. Web sitenizin ihtiyaçlarına göre paket seçimi yaparak en uygun fiyatlarla hosting sahibi olabilirsiniz.

Linux Hosting Fiyatları
Paket Adı Fiyat Hediye Domain
Linux Nano $0,64 Yok
Linux Bireysel $1,29 Yok
Linux Profesyonel $0,99* Var
*İlk Ay Fiyatı

Limitsiz hosting nedir ?

Limitsiz Hosting disk alanı ve aylık trafik olarak herhangi bir sınırlandırma olmadan kullanabileceğiniz bir hosting çeşitidir. Sınırsız sunulan bu pakette disk alanı ve trafik ölçümü ve ücretlendirme yapılmaz. Bu özellikteki sınırsız paketlerimiz yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

Neden Linux Hosting Seçmeliyim?

Php yazılım dili ile en uyumlu ve yüksek performanslı hosting hizmetini Linux hosting paketlerimizle %100 uyumlu olarak sunuyoruz. Php tabanlı projelerinizde kullanacağınız hosting paketini seçerken, en yüksek uptime (kesintisizlik) oranlarına sahip Linux hosting paketlerimiz projenizin büyüklüğü ne olursa olsun güvenle kullanabileceğiniz en kaliteli ve ucuz hosting deneyimini sağlar.

Linux Hosting Satın Aldım, Web Sitemi Kendim Kurabilir miyim?

Evet. Web site projenizin dosyalarını satın aldığınız hosting paketinizin yönetim paneli aracılığıyla ya da filezilla, winscp gibi ftp programları ile ftp üzerinden hosting içindeki ana dizine yükleyerek ve veritabanlarınızı oluşturarak sitenizi yayına alabilir, projenize online olarak devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir firmadan geçiş yapıyor ve taşıma işlemini kendiniz yapmak istemiyorsanız, ücretsiz hosting taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımı ile e-posta hesaplarınızı oluşturabilir , FTP şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Linux Hosting Paketleri Hangi Php Sürümlerini Destekliyor?

Linux Hosting paketlerimizde projenizin ihtiyaçlarına yönelik PHP 5.3 versiyonundan PHP 7.3 versiyonuna kadar tüm sürümleri kullanabilirsiniz. Ancak güncel wordpress 5.1 sürümü ve üzeri kurulumlarda PHP 7 kullanmanız zorunludur.

Linux Hosting Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Sunduğumuz tüm Linux hosting paketlerinde fiyatı belirleyen şey kullanacağınız kaynak ve size sağladığımız varsayılan başlangıç kaynaklarıdır. Disk alanı, aylık trafik, barındıracağınız domain adedi, kullanacağınız veritabanı sayısı, e-posta hesap sayısı gibi ihtiyaçlarınıza cevap verecek konfigürasyonlara göre farklı fiyat seçenekleri belirlenmekte ve mevcut hosting paketlerimiz ile sizlere sunulmaktadır.

Linux Hosting Hizmeti Wordpress Uyumlu mu?

Evet. Linux hosting paketimiz PHP altyapısına sahip tüm projelerle uyumlu olduğu gibi, yine PHP tabanlı içerik yönetim sistemi olan Wordpress ile de %100 uyumludur. Yeni projelerinizde siz de kendi wordpress kurulumunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hosting paketlerinizde MultiPlatform desteği var mı?

Evet, IHS Telekom olarak sunduğumuz tüm hosting paketlerimiz Multiplatform desteği sağlar. MultiPlatform desteği sayesinde paketinizi istediğiniz zaman Windows ya da Linux altyapısına uygun olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede web siteniz için ihtiyacınız olan en uygun çalışma koşullarını sağlamış olursunuz.

Hosting sunucularında yedekleme sistemi var mı?

Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.

Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Mysql PHP Problemleri Konusunda Destek Sağlıyor musunuz?

Evet, özellikle migrasyonunuz esnasında çıkabilecek MySQL karakter çözümleme problemleri , php scriptlerinizdeki dosya yolu ve benzeri değişiklikler IHS Telekom destek mühendisleri tarafından taleb ettiğiniz taktirde giderilecektir.

Problem adresleme ve giderme işlemleri problemin mahiyetine göre 2 - 72 saat kadar sürebilir.