exchange

İş performansınızı arttırın.

İş performansınızı arttırın.

İHS’nin HOSTED EXCHANGE çözümleri işinizle alakalı dokümanları, takvimleri, adres defterlerini ve görevleri kolayca paylaşmanızı sağlar. iPhone, Android ya da BlackBerry cihazlarınızla ya da Outlook Web uygulamasını kullanarak bu bilgilere her yerden, her zaman erişebilmenizi mümkün kılar. İHS ofisinizi ve çalışma şeklinizi sonsuza dek değiştirecek eposta ve işbirliği çözümlerini ve daha fazlasını sunmak için hazır.

image description

Internet Olan Heryerde

Outlook Web Erişimi ile, internet olan her yerden, herhangi bir internet tarayıcıyı kullanarak e-postanıza giriş yapabilir, dünyanın neresinde olursanız olun işinizi anında takip edebilirsiniz.

image description

Mobil Cihazinizda

iOS, Android, Windows Mobile ve Blackberry gibi önde gelen mobil cihazların tamamında push e-posta ve senkronizasyon yeteneği ile e-posta ve verileriniz her zaman parmaklarınızın ucunda.

image description

5GB Veri Depolama Alanı

Gelen kutunuz fotoğraflar, videolar ve diğer büyük eposta ekleri yüzünden tıkanmasın. 5GB veri depolama alanı sayesinde işinizin gerektirdiği her türlü dokümanı sorunsuzca e-posta ortamı üzerinde kullanabilir, e-posta eklerinin boyutlarını işinizin gereklerine göre sınırlandırabilme kolaylığını yaşarsınız.

image description

Sınırsız Veri Trafiği

İşiniz gereği yüksek boyutlu dosyalarla çalışmanız mı gerekiyor? Sadece bu dosyaları depolamanız değil aynı zamanda gönderebilmeniz de gerekiyor. Ayın ortasında tüm eposta trafiğinizin durmaması ya da size ek maliyet getirmemesi için veri trafiğinizdeki tüm sınırları kaldırdık.

image description

Koşulsuz 30 Gün Ücret İadesi

Microsoft Exchange hizmetlerinden herhangi bir nedenle memnun kalmadınız mı? Nedeniniz ne olursa olsun 30 gün içinde tam ücret iadesi ile hizmetlerimizi kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. Bizim için öncelikli olan sizin mutluluğunuz.

image description

Servis Sürekliliği

Uygulama sunucuları güvenilir uptime süreleri sağlamaya kendilerini adamışlardır. Sunucular kapanırsa sizin üretkenliğinizin de sonlanacağının bilincindedirler. Bu yüzden teknoloji ve yedek sistemlere en yüksek yatırımı yaparken aynı zamanda sizin tarafınızdan kaynaklanabilecek sorunların da anında çözülebilmesi için fanatik e-destek takımımızı da emrinize sunuyoruz.

image description

Fanatik Destek

İHS'de müşteri desteğini çok ciddiye alırız. İddia ediyoruz ki bilişim firmaları arasında bizim sağlayabileceğimiz uzman ve kişiselleştirilmiş teknik desteği sağlayabilecek firma sayısı yok denecek kadar azdır. 7/24 e-posta oluşturulması ve daha birçok karmaşık görünen işlemi sadece birkaç tık ile gerçekleştirebileceksiniz. Kontrol panelimizin sağladığı kolaylıkların çalışma hızınıza ve verimliliğine olan katkısına inanamayacaksınız.

image description

Kolay Kullanılabilir Kontrol Paneli

Sezgisel olarak kullanabileceğiniz kontrol panelimiz sayesinde e-posta izinleri, depolama alanı boyutları, e-posta oluşturulması ve daha birçok karmaşık görünen birkaç işlemi sadece birkaç tık ile gerçekleştirebileceksiniz. Kontrol panelimizin sağladığı kolaylıkların çalışma hızınıza ve verimliliğine olan katkısına inanamayacaksınız.

image description

Spam ve Virüs Koruması

Microsoft Exchange sunucularınıza gelen her bir e-posta birbirinden bağımsız birden çok spam ve anti-virüs taramasından geçer. Bu sayede tüm sistemleriniz e-posta kaynaklı tehditlerden korunmuş olur.

image description

Yedekleme ve Geri Alma

Microsoft Exchange'e özgü özel koruma sistemi ile tüm verileriniz güvenli bir şekilde yedeklenir. Yanlışlıkla bir e-postayı mı sildiniz? Sorun değil. Outlook'tan yanlışlıkla silinmiş olan e-postalarınızı 14 gün içinde kolayca geri alabilirsiniz. Tamamen bir posta kutusunu sildiğinizde ise 30 gün süresince herhangi bir kayıp olmadan tüm verileri geri alabilme şansınız var.

image description

Ücretsiz, Sorunsuz, Kolay Sunucu Taşınma

E-Posta sunucularının migrasyon ve taşınması konusunda uzmanlaşmış ekibimiz kurulum ve geçmiş işlemlerinin her bir adımda yanınızda. Herhangi bir sorununuza 7/24 anında cevap alabilir, neredeyse sorunlarınızı oluşmadan çözebilirsiniz.