IHS Şikayet Çözüm Merkezi

Çözüme ulaşmadığını düşündüğünüz taleplerinizi veya şikayetlerinizi iletin,
Hızlı ve kesin olarak çözelim!
ihs telekom sikayet merkezi

IHS Çözüm Merkezi Her Zaman Yanınızda!

IHS Telekom müşteri memnuniyetine en üst düzeyde dikkat etmektedir. Kurulduğumuz günden bugüne bizi tercih eden kurumsal ve bireysel müşterilerimizin şikayet, istek ve taleplerini özenle takip ediyor, gerekli çözüm, düzenleme ve geliştirmeleri aralıksız gerçekletiriyoruz.

IHS Telekom'un müşterilerine vermekle yükümlü olduğu hizmet kalitesini her geçen gün arttırmakta ve müşterilerimizden bize ulaşan geri bildirimlerle daha da ileriye taşımak için sürekli çalışmaktayız.

IHS Telekom hakkındaki şikayetlerinizi bu sayfa aracılığıyla bize ileterek, yaşadığınız sorunların en geç 24 saat içinde çözülmesini sağlayabilir, şikayetin takibini yapabilirsiniz.
Çözüme Ulaşmadığını Düşündüğünüz Bir Talebiniz mi Var?
Şikayet Talep Formunu Doldurun, Hızlı Bir Şekilde Çözelim.
Şikayet ve Talep Formu
ihs telekom sikayet cozum sureci

IHS Çözüm Merkezi Her Zaman Yanınızda!

IHS Telekom olarak; şikayet ve talepleriniz, müşterilerimizin memnuniyetini bir üst seviyeye çıkarmak adına bizim için çok değerli. Bu sebeple IHS Şikayet Çözüm Merkezimize ileteceğiniz çözüme ulaşmadığını düşündüğünüz talep ve şikayetleriniz hızlı bir biçimde işleme alınıp değerlendirildikten sonra tarafınıza bilgi verilmekle birlikte, aynı gün için içinde çözüme ulaştırılmaya çalışılır.

Çözüme ulaştırılan şikayet ve talepleriniz her ihtimale karşı aynı gün içinde sürekli gözlemlenerek, olası sorunların tekrarlanması önlenmekte ve sorunun tam oalrak ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.