Sitebaz Web Tasarımı Paketleri

Hazır web tasarımı şablonları arasından sizin için en uygun web tasarımını seçerek web sitenizi hızlıca tasarlayın.

Sitebaz Başlangıç

1,19$ 39,17₺
ÜCRETSİZ
İlk Ay
SEPETE AT
Sayfa Sayısı

5

Hosting

Ücretsiz

Web Sitesi Adedi

1

Disk Alanı

250 MB

Trafik

2 GB

Bedava Domain

Email

3 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

Hazır Şablonlar

60 +

E-Ticaret Modülü

Site Import

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Sitebaz Profesyonel

2,52$ 83,11₺
Ay
SEPETE AT
Sayfa Sayısı

Limitsiz

Hosting

Ücretsiz

Web Sitesi Adedi

1

Disk Alanı

10 GB

Trafik

50 GB

Bedava Domain
Email

50 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

Hazır Şablonlar

195 +

E-Ticaret Modülü

Site Import

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Sitebaz Kurumsal

3,84$ 126,56₺
Ay
SEPETE AT
Sayfa Sayısı

Limitsiz

Hosting

Ücretsiz

Web Sitesi Adedi

1

Disk Alanı

Limitsiz

Trafik

Limitsiz

Bedava Domain
Email

100 Adet Zimbra

Litespeed

Litespeed Cache

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

Hazır Şablonlar

195 +

E-Ticaret Modülü

Site Import

SSL

Ücretsiz

Bir Kaç Dakika İçerisinde Web Siteniz Hazır

Çok kısa bir sürede, hazır web sitesi şablonları kullanarak web sayfanızı oluşturun.

Web Tasarımı Bilmenize Gerek Yok

Web Tasarımı aracı ile hiç kod yazmadan sürükle bırak web tasarımı sihirbazı ile dakikalar içerisinde web sitenizi tasarlayabilirsiniz. 195+ hazır web tasarımı şablonlarından birini kullanarak ister kişisel ister işletmeniz için tüm cihazlarla uyumlu responsive bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. E-ticaret ve sosyal medya gibi hazır modüller yardımıyla web sayfanızın özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Bütünleşik Hosting ve Email servisi sayesinde web sitenizi güven altında tek bir yerden yönetebilir, sorunsuz bir şekilde yayına alabilirsiniz.

Sürükle Bırak, Tasarla, Yayınla!

%100 Türkçe sürükle ve bırak web tasarımı arayüzünü kullanarak kolayca istediğiniz bileşeni seçtikten sonra tasarımınızda istediğiniz alana yerleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz tasarımı responsive olarak anlık test edebilirsiniz.

Bunun yanında isterseniz tasarladığınız sayfanın başka dillerde versiyonlarını oluşturabilir hızlıca web sitenize dil seçeneği ekleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz tüm sayfalar otomatik olarak teknik SEO uyumlu ve tüm cihazlarda görünebilir responsive arayüzüne sahip olur.

7/24 Destek ve 30 Gün Para İade Garantisi

Web Tasarımı Paketlerimiz ile ilgili tüm destek taleplerinizi çağrı merkezimiz aracılığı veya destek sistemimiz üzerinden destek talebi oluşturarak bizlere iletebilirsiniz. Tüm talepleriniz uzman destek mühendislerimiz tarafından en kısa süre içerisinde incelenerek cevaplanacaktır.

IHS'den alacağınız tüm Web Tasarımı Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi bulunmaktadır.

SiteBAZ Nedir ?

SiteBAZ Online Web sitesi tasarım sihirbazıdır. Değişik renk, resim ve tasarım seçenekleri ile 1000'lerce farklı tasarım alternatifi sunmaktadır.

Tamamen web tabanlı çalışır ve hiçbir proglama bilgisi gerektirmez. Şablon uygulamalardan yararlanarak web sitesi oluşturmanızı sağlayacak bir web tasarım aracıdır.

Hazır Web Sitesi Nedir?

Hazır Web Site paketlerimiz, web site yazılımı veya tasarımı alanında bilgisi olmayan ve kod yazmadan, kolayca kendi web sitesine hızlı bir şekilde sahip olmak isteyen herkese hitap etmektedir. Sitebaz hizmetimiz çok sayıda ücretsiz internet sitesi şablonunu sunmaktadır ve yapmanız gereken tek şey, hoşunuza giden bir hazır site şablonu seçip isteğinize göre sürükle - bırak yöntemiyle hayalinizdeki web sitesini tasarlamaya başlamak.

Hazır Web Sitesi ile E-Ticaret Sitesi Yapabilir miyim?

Hazır Web Site paketlerimiz ile sunduğumuz bireysel veya kurumsal siteşablonları dışında, dilerseniz e-ticaret sitesi de yapabilirsiniz. E-ticaret sitenizi çok kolay ve hızlı bir şekilde oluşturarak mağazanızı online dünyaya kolayca taşıyabilirsinizBu sayede ürünlerinizi internette yer alan potansiyel müşterierinize daha kolay ve hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.

Hazır Web Site ile Ücretsiz Özellikler Nelerdir?

Hazır Web Site hizmetimiz ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birçok modül sayesinde oluşturacağınız hazır web sitesini kolayca özelleştirebilir, müşterilerinize güzel bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz. Ayrıca Sitebaz hizmetimiz ücretsiz hosting ve ssl sertifikası sunduğu gibi, seçili paketlerde de ücretsiz domain sağlamaktadır.

Hazır Web Siteme Özel Mail Adresi Kullanabilir miyim?

Evet. Hazır Web Site paketleri ile ihtiyacınıza yönelik e-posta hesapları oluşturabilir, e-mail gönderip alabilirsiniz. Mail adresi oluşturmak için, ihs.com.tr üzerinden giriş yaparak, kolayca e-posta hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi ile İnternet Sitemi Nasıl Tasarlayabilirim?

Hazır Web Site paketiniz satın alma işleminin ardından aktif olduktan hemen sonra web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. IHS Telekom müşteri panelimizden giriş yaptıktan sonra Sitebaz paketinizi yönetebileceğiniz panele giderek Sitebaz Hazır Site tasarım sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada isteğinize uygun web sitesini oluşturduktan sonra kaydederek yeni sitenizi yayına alabilir, müşterilerinize hizmetlerinizi online olarak sunmaya başlayabilirisiniz.

Hazır Web Sitemin Şablonunu Değiştirebilir miyim?

Sitebaz Hazır Web Site paketlerimizin en büyük özelliği, kullandığınız web site şablonlarını dilediğiniz zaman değiştirebilme özgürlüğünü sunmasıdır. Bu sayede Farklı müşteri isteklerine yanıt verebilecek website tasarımları oluşturabileceğiniz gibi, kullanıcı etkileşimini de farklı tasarım örnekleri kullanarak en üst seviyeye çıkarabilir, web site ziyaretçilerinize muhteşem kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

Hazır Web Site ile Ücretsiz SSL Sertifikasından Yararlanabilir miyim?

Evet. Sitebaz Hazır Web Site paketlerimizde diğer bütün hosting hizmetlerimizde olduğu gibi ücretsiz SSL sertifikası desteği sunmaktayız. Hazır Web Site paketinizin aktifleştirilmesinin ardından dilerseniz otomatik olarak ücretsiz SSL sertifikanızı Sitebaz paketinize tek tıkla kurabilirsiniz. Kullanıcı paneli üzerinden bu işlem kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

Hazır Web Site Yedeğimi Alabilir miyim?

Evet. Dilediğiniz zaman Sitebaz Hazır Web Site paketinizin yedeğini alabilirsiniz. Hazır sitenizin yedeğini almak için Sitebaz kullanıcı panelinizde yedek alma özelliğini kullanarak isterseniz Hazır site paketinizin yedeğini alabilir veya aldığınız yedekten geri yükleme yapabilirsiniz.

SiteBAZ'ın web tasarımı dışındaki diğer modülleri nelerdir?

SiteBAZ başlangıç paketinde Metin Düzenleme, Resim Yükleme, Galeri Oluşturma, Google Harita Ekleme ve Youtube Video Ekleme modülleri bulunuyor.

SiteBAZ Profesyonel ve Sitebaz Kurunlsa paketlerinde bu modüllere ek İletişim Formu, Dil Seçenekleri, Yandex ve Bing Harita Ekleme, Sosyal Medya Butonları ve E-Ticaret Modülleri mevcuttur.

SiteBAZ'da kaç adet şablon var ?

Sitebaz başlangıç paketinde 60 'tan fazla, Sitebaz Profesyonel paketinde ve Sitebaz Kurumsal paketinde 195'dan fazla hazır tasarım şablonlar bulunmaktadır.