Kurumsal Hosting Paketleri ile Limitlere Takılmayın

Yıllık Satın Al 2 Ay Bedava Kullan!
Bedava Domain

Kurumsal

7,99$ 46,50₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı


Limitsiz

Veri Trafiği


Limitsiz

Web sitesi adedi

5

Subdomain adedi

50

E-Posta

100 Adet

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

5 / 5

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Kurumsal Pro

9,99$ 58,14₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı


Limitsiz

Veri Trafiği


Limitsiz

Web sitesi adedi

10

Subdomain adedi

100

E-Posta

300 Adet

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

10 / 10

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Kurumsal VIP

29,90$ 174,02₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı


Limitsiz

Veri Trafiği


Limitsiz

Web sitesi adedi

15

Subdomain adedi

150

E-Posta


Limitsiz

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

Limitsiz / Limitsiz

SSL

Ücretsiz

Zimbra'nın Çığır Açan Son Kullanıcı Deneyimi

Zimbra belli başlı tüm platformlar için (Windows, Mac, Linux) bir internet tarayıcısı üzerinden çevrimiçi ya da Zimbra Desktop ile çevrimdışı kullanılabilen profesyonel bir e-posta ve iş yönetim çözümüdür. Sahip olduğu e-posta ve ortak çalışma araçlarının yanısıra AJAX istemci özelliği sayesinde gelişmiş takvim yönetimine de sahiptir. Zimbra'nın tarayıcı tabanlı arayüzü, kullanıcılarına doğal sohbet ortamı sağlamakta, üstün kes-yapıştır özelliklerini kullanıcılarına sunmaktadır. Gelişmiş fakat kullanımı kolay filtreleri ile kullanıcılar klasörlerini, takvimlerini, adres defterlerini ya da görev listelerini yönetip, içlerinde arama yapabilmektedirler.

Gelişmiş e-posta

Gelişmiş e-posta ve Arama Özellikleri

Sadece e-posta alıp göndermekten fazlasını yapın. Bir internet tarayıcısı üzerinden ya da masaüstü uygulamasını kullanarak, gelen kutunuz ne kadar büyük olursa olsun hızlı bir şekilde arama yapabilir, aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Gelişmiş filtrelerle istediğiniz sınıflandırmaları kolayca yapabilir, gelen kutunuzun gerçek hakimi siz olabilirsiniz. e-posta klasörlerini başka kullanıcılara delege edebilir, belirli e-postaların başkaları tarafından da anında takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

Takvim

Takvim

İş hayatınızı düzgün bir şekilde planlamak ve vaktinizi etkin bir şekilde kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler Zimbra'nın takvim hizmetlerinde. Standart toplantı zamanı, uyarılar, katılımcıların uygunluk durumu gibi bilgiler dışında, ihtiyaç duyacağınız ekipmanlara göre uygun toplantı odasını önerme, toplantı odalarının uygunluk durumunu gösterme gibi bir çok gelişmiş özelliğe de sahip olan takvim uygulaması sayesinde zamanınızı çok daha doğru kullanacaksınız.

adres defteri

Paylaşılabilir Adres Defteri

Zimbra sahip olduğu paylaşımlı adres defteri sayesinde tüm şirketinizin adres defterini güncel ve herkesin erişimine açık tutabileceği gibi, özel adres defterleri açılmasına da olanak tanıyarak kişisel ve iş kontaklarınızı birbirinden kolaylıkla ayırabilmenizi sağlar. Özel dağıtım listeleri veya adres grupları oluşturabilme ve diğer bir çok zengin özelliği ile iletişimde olduğunuz kontaklarınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Görev yönetimi

Görev Yönetimi

Birden çok proje üzerinde çalışıp, her birindeki anlık gelişmeleri doğru bir şekilde takip edebilmeniz için geliştirilen görevler uygulaması sayesinde, sizin sorumluluğunuzda olan veya delege ettiğiniz tüm görevleri bir tıklama ile görebilir, gerekli müdahaleleri anında yapabilirsiniz. Projeler ile ilgili notlarınızı kaydedip, anında diğer çalışanlarla paylaşabilirsiniz.

Dosya Paylaşımı

Dosya Paylaşımı

Birden çok kişinin üzerinde çalışması gereken bir dosya mı var? Ya da şirket içinde oldukça büyük bir dosyayı mı paylaşmanız gerekiyor? Ya da bazı önemli dokümanların sürekli yanınızda mı olmasını istiyorsunuz. Zimbra dosya paylaşım özelliği size şirketinize özel kişisel bir bulut depolama hizmeti sunuyor.

Mobil uyumlu

%100 Mobil Uyumlu

iOS, Windows ve Android tabanlı akıllı cihazların tamamı ile senkronize edilebilir. Blackberry Enterprise Server (BES) için Zimbra Connector yazılımı sayesinde tüm Blackberry akıllı telefonlarda da kullanılabilir. Zimbra aynı zamanda Outlook, Thunderbird ve POP/IMAP ile iCal/CalDAV destekleyen tüm standart istemcilerle senkronize olur.

30 Gün Para İadesi

Kalitemize güveniyoruz. IHS'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.

7 / 24 Destek

Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.

Yüksek Hız ve Performans

Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Hosting Nedir ?

Hosting bir web sitesi oluşturabilmek için gerekli olan ve web sitesine ait içeriğin (resimler, yazılar, videolar vb..) internette yayınlanmasını sağlayan servistir. Internet kullanıcıları hosting sunucuları sayesinde web sitenize ulabilirler.

SSD Hosting Nedir ?

SSD hosting %100 SSD disklere sahip Web sunucuları üzerinde yüksek performans ile çalışan hosting paketleridir. SSD diskler geleneksel mekanik disklere oranla 5 kat daha yüksek performans ile çalışır. Yüksek performans için IHS SSD Hosting Paketlerini tercih edebilirsiniz.

Sınırsız hosting nedir ?

Sınırsız özellikli Hosting paketlerimizde yalnız Disk alanı ve Veri trafiği sınırsızdır ve ölçülmemektedir. Bu özellikteki hosting servisleri yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

Hosting kontrol paneli sağlıyor musunuz?

Evet, hosting kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımız ile eposta hesaplarınızı oluşturabilir , ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Disk alanım sınırsız mı?

Evet, sınırsız disk alanı olarak belirtilen hosting paketlerimizde kullanım şartlarımıza aykırı olmadığı sürece disk kullanımınız ölcülmez.

Veri Trafiği sınırsız mı?

Evet, sınırsız trafik özellikli tüm hosting paketlerimizde kullandığınız trafik ölçülmemektedir. Trafik sınırsızlığı CPU ve Memory sınırsızlığını sağlamamaktadır.

Hosting sunucularında yedekleme sistemi var mı?

Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.

Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Hosting paketime başka domainler yönlendirebilir miyim?

Hosting ürününüzde barınan web sitenize aynı içeriği görüntüleyen, sınırsız sayıda alan adı / domain yönlendirebilirsiniz. Bu sayede yönlendirmiş olduğunuz alan adına / domaine erişildiğinde mevcut web siteniz açılacaktır.

Wordpress Joomla kurulumuna yardımcı oluyor musunuz?

Evet, bir hosting paketi satın aldığınızda IHS Telekom mühendisleri Wordpress, Joomla ve benzeri diğer hazır içerik yönetimi uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

Yada dilerseniz hazır içerik yönetimi uygulamalanızı tamamen IHS Telekom mühendislerine kurdurabilir, web sitenizi hazır ve çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Hosting paketlerinde programlama desteği veriyor musunuz?

IHS Telekom destek ekibi, Hosting paketinizde kullandığınız php scriptlerdeki problemleri analiz ederek gidermeye çalışacaktır.

İnceleme ve problem giderme işlemleri, problemin mahiyetine göre 2 veya 72 saat kadar sürebilir.

Mysql PHP problemleri konusunda destek sağlıyor musunuz?

Evet, özellikle migrasyonunuz esnasında çıkabilecek MySQL karakter çözümleme problemleri , php scriptlerinizdeki dosya yolu ve benzeri değişiklikler IHS Telekom destek mühendisleri tarafından taleb ettiğiniz taktirde giderilecektir.

Problem adresleme ve giderme işlemleri problemin mahiyetine göre 2 - 72 saat kadar sürebilir.

osCommerce yada OpenCart gibi eticaret uygulamaları kuruyor musunuz?

Bir web hosting paketi satın aldığınızda, IHS Telekom mühendisleri web sitenizde çalıştırmak istediğiniz Php / MySQL destekli hazır e-ticaret uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

Yada dilerseniz hazır e-ticaret uygulamalanızı tamamen IHS Telekom mühendislerine kurdurabilir, web sitenizi hazır ve çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

E-postalarım AntiVirüs/AntiSpam taramasından geçiyor mu?

Tarafınıza iletilen bütün email mesajları, posta kutunuza düşmeden IHS Telekom tarafından geliştirilen Antispam servisi tarafından filtrelenmektedir.

Antispam servisimiz spam, phishing, virüs ve benzeri içerik ihtiva eden tüm sakıncalı eposta mesajlarını engellemektedir.

SSL Sertifikası Kurulum ücreti alıyor musunuz?

Hayır, web siteniz için SSL sertifikası kullanmak istediğinizde, SSL sertifikanızın kurulumu , ve SSL sertifikanızın çalışması için gerekli özel IP adresi ve diğer tüm gereksinimleriniz IHS Telekom destek mühendisleri tarafından ücretsiz olarak tarafınıza sağlanmaktadır