Kurumsal Hosting Paketleri ile Limitlere Takılmayın

Hostinglerde %5 ihspara kazanın!
30 Gün Para İade Garantisi!
Bedava Domain

Kurumsal

4,94$ 162,77₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

5

Subdomain adedi

50

E-Posta

100 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

2 Core

RAM

4 GB

Bedava Domain
Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

5 / 5

E-posta Kota

5 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Kurumsal Pro

6,59$ 217,09₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

10

Subdomain adedi

100

E-Posta

300 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

4 Core

RAM

4 GB

Bedava Domain
Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

10 / 10

E-posta Kota

10 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Kurumsal VIP

19,24$ 633,53₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

15

Subdomain adedi

150

E-Posta

Limitsiz

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

4 Core

RAM

8 GB

Bedava Domain
Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

Limitsiz / Limitsiz

E-posta Kota

25 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Zimbra'nın Çığır Açan Son Kullanıcı Deneyimi

Zimbra belli başlı tüm platformlar için (Windows, Mac, Linux) bir internet tarayıcısı üzerinden çevrimiçi ya da Zimbra Desktop ile çevrimdışı kullanılabilen profesyonel bir e-posta ve iş yönetim çözümüdür. Sahip olduğu e-posta ve ortak çalışma araçlarının yanısıra AJAX istemci özelliği sayesinde gelişmiş takvim yönetimine de sahiptir. Zimbra'nın tarayıcı tabanlı arayüzü, kullanıcılarına doğal sohbet ortamı sağlamakta, üstün kes-yapıştır özelliklerini kullanıcılarına sunmaktadır. Gelişmiş fakat kullanımı kolay filtreleri ile kullanıcılar klasörlerini, takvimlerini, adres defterlerini ya da görev listelerini yönetip, içlerinde arama yapabilmektedirler.

Gelişmiş e-posta

Gelişmiş e-posta ve Arama Özellikleri

Sadece e-posta alıp göndermekten fazlasını yapın. Bir internet tarayıcısı üzerinden ya da masaüstü uygulamasını kullanarak, gelen kutunuz ne kadar büyük olursa olsun hızlı bir şekilde arama yapabilir, aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Gelişmiş filtrelerle istediğiniz sınıflandırmaları kolayca yapabilir, gelen kutunuzun gerçek hakimi siz olabilirsiniz. e-posta klasörlerini başka kullanıcılara delege edebilir, belirli e-postaların başkaları tarafından da anında takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

Takvim

Takvim

İş hayatınızı düzgün bir şekilde planlamak ve vaktinizi etkin bir şekilde kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler Zimbra'nın takvim hizmetlerinde. Standart toplantı zamanı, uyarılar, katılımcıların uygunluk durumu gibi bilgiler dışında, ihtiyaç duyacağınız ekipmanlara göre uygun toplantı odasını önerme, toplantı odalarının uygunluk durumunu gösterme gibi bir çok gelişmiş özelliğe de sahip olan takvim uygulaması sayesinde zamanınızı çok daha doğru kullanacaksınız.

adres defteri

Paylaşılabilir Adres Defteri

Zimbra sahip olduğu paylaşımlı adres defteri sayesinde tüm şirketinizin adres defterini güncel ve herkesin erişimine açık tutabileceği gibi, özel adres defterleri açılmasına da olanak tanıyarak kişisel ve iş kontaklarınızı birbirinden kolaylıkla ayırabilmenizi sağlar. Özel dağıtım listeleri veya adres grupları oluşturabilme ve diğer bir çok zengin özelliği ile iletişimde olduğunuz kontaklarınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Görev yönetimi

Görev Yönetimi

Birden çok proje üzerinde çalışıp, her birindeki anlık gelişmeleri doğru bir şekilde takip edebilmeniz için geliştirilen görevler uygulaması sayesinde, sizin sorumluluğunuzda olan veya delege ettiğiniz tüm görevleri bir tıklama ile görebilir, gerekli müdahaleleri anında yapabilirsiniz. Projeler ile ilgili notlarınızı kaydedip, anında diğer çalışanlarla paylaşabilirsiniz.

Dosya Paylaşımı

Dosya Paylaşımı

Birden çok kişinin üzerinde çalışması gereken bir dosya mı var? Ya da şirket içinde oldukça büyük bir dosyayı mı paylaşmanız gerekiyor? Ya da bazı önemli dokümanların sürekli yanınızda mı olmasını istiyorsunuz. Zimbra dosya paylaşım özelliği size şirketinize özel kişisel bir bulut depolama hizmeti sunuyor.

Mobil uyumlu

%100 Mobil Uyumlu

iOS, Windows ve Android tabanlı akıllı cihazların tamamı ile senkronize edilebilir. Blackberry Enterprise Server (BES) için Zimbra Connector yazılımı sayesinde tüm Blackberry akıllı telefonlarda da kullanılabilir. Zimbra aynı zamanda Outlook, Thunderbird ve POP/IMAP ile iCal/CalDAV destekleyen tüm standart istemcilerle senkronize olur.

30 Gün Para İadesi

Kalitemize güveniyoruz. IHS'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.

7 / 24 Destek

Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.

Yüksek Hız ve Performans

Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. NVMe SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Kurumsal Hosting Nedir?

Kurumsal Hosting, işletmelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak konfigüre edilmiş olan yüksek performanslı hosting ve yüksek kotalı email servislerinin bir araya getirerek, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz bir hosting hizmetidir.

Küçük – büyük tüm işletmelerin güvenli ve sorunsuz olarak kullanabilmesi için çok yüksek boyutlarda disk alanları ve kotalarla hizmet vermektedir. KOBİ dostu paketlerimizi inceleyerek işletmenize en uygun kurumsal hostingi seçebilirsiniz.

Kurumsal Hosting Hangi Siteler ve İşletmeler İçin Uygundur?

Kurumsal hosting paketlerimiz; işi gereği çok fazla web trafiğine ihtiyaç duyan, müşteri görüşmeleri ve haberleşmek için yüksek e posta trafiğine sahip işletmeler için çok uygun bir seçimdir. İster küçük bir işletme olun, ister daha büyük ölçekli bir işletme olun, işinizin gerektirdiği hosting hizmetini IHS ile sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Kurumsal Planda Toplam Kaç Adet E-Posta Hesabı Açabilirim?

Kurumsal hosting paketlerimiz en az 100 eposta hesabından başlamak üzere (paketlere göre değişiklik gösterir.) e posta hesabı oluşturabilmenize olanak tanır.Seçtiğiniz pakete göre Kurumsal Pro (300 eposta) veya Kurumsal VIP (sınırsız e posta) hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Limitsiz hosting nedir ?

Limitsiz Hosting disk alanı ve aylık trafik olarak herhangi bir sınırlandırma olmadan kullanabileceğiniz bir hosting çeşitidir. Sınırsız sunulan bu pakette disk alanı ve trafik ölçümü ve ücretlendirme yapılmaz. Bu özellikteki sınırsız paketlerimiz yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımı ile e-posta hesaplarınızı oluşturabilir , FTP şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Yedekleme Hizmetiniz Var mı?

İşletmelerin verilerinin önemini çok iyi biliyoruz. Bu sebeple; Kurumsal müşterilerimiz için Haftalık yedekleme hizmetini standart olarak (e-mailler hariç) sunmaktayız. Yaşayacağınız veri kayıpları gibi olumsuz durumlar için ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet sayesinde daha güvende ve içiniz rahat olacaktır.

Hosting paketlerinizde MultiPlatform desteği var mı?

Evet, IHS Telekom olarak sunduğumuz tüm hosting paketlerimiz Multiplatform desteği sağlar. MultiPlatform desteği sayesinde paketinizi istediğiniz zaman Windows ya da Linux altyapısına uygun olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede web siteniz için ihtiyacınız olan en uygun çalışma koşullarını sağlamış olursunuz.