Wordpress WordPress Hosting

100% uyumlu, güvenilir ve hızlı WordPress Hosting.

WordPress Başlangıç

1,29$ 11,17₺
Ay
SEPETE AT
SSD Disk Alanı

1 GB

Veri Trafiği

10 GB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

10

E-Posta

25 Adet

Bedava Domain

Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

1 / 0

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

WordPress Profesyonel

2,19$ 18,97₺
Ay
SEPETE AT
SSD Disk Alanı

5 GB

Veri Trafiği

50 GB

Web sitesi adedi

3

Subdomain adedi

15

E-Posta

50 Adet

Bedava Domain

Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

3 / 0

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

WordPress Kurumsal

7,99$ 69,19₺
Ay
SEPETE AT
SSD Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

5

Subdomain adedi

100

E-Posta

100 Adet

Bedava Domain
Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

Limitsiz / 0

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

WordPress Uygulamaları

WordPress Uygulamaları

23.000 üzeri eklenti ve tema desteği ile web sitenizi dilediğiniz gibi tasarlamanıza imkan sağlıyor.

Kolay Kurulum

Sadece birkaç tıklama ile ücretsiz binlerce eklenti ve tema kurulumu yapabilirsiniz.

Otomatik Güncelleştirme

WordPress web siteniz ve eklentileriniz otomatik güncellenir.

Değiştirilebilir PHP Sürümü

Eklentiniz ve temanız ile uyumlu PHP versiyonunu seçebilirsiniz.

Uzman WordPress Destek

Tüm sorularınıza 7/24 ücretsiz destek.

Gelişmiş WordPress Güvenliği

WordPress Hosting sunucuları WordPress ile %100 uyumlu gelişmiş güvenlik yapılandırma ayarlarıyla en üst seviyede korunmaktadır.

Düzenlenebilir .htaccess

.htaccess direktifleri ile web sitenizde SEO (Arama Motoru) dostu link yapısı kullanabilirsiniz.

Rutin Güvenlik Taraması

Web sitenizde yolunda gitmeyen durumlar olduğunda haber veririz.

Web Siteniz İzole Çalışır

WordPress siteniz sunucu üzerinde bulunan diğer kullanıcılardan izole olarak çalışır.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Web sitenize SEO dostu SSL Sertifikasını ücretsiz kurabilirsiniz.

Gelişmiş WordPress Güvenliği
Optimize Sunucular

Optimize Edilmiş Sunucular

WordPress Hosting servisinde web sitenizin hızlı açılabilmesi için yapılandırılmış yüksek performanslı sunucular üzerinde web siteniz yayınlanır.

Yüksek Performanslı Donanım

WordPress Hosting servislerimiz en son teknoloji sunucular üzerinde barındırılır.

PHP & MySQL

En güncel PHP ve MYSQL Sürümleri ile sorgularınız ve scriptleriniz sorunsuz çalışır.

Haftalık Yedekleme

Web sitenizin içeriği sürekli olarak yedekleriniz ve bağımsız depolama ünitelerinde saklanır.

7/24 İzleme

WordPress Hosting sunucularımız 7/24 izlenir ve sorunlara anında müdahale edilir.

SIK SORULAN SORULAR

Wordpress Hosting Nedir?

Wordpress Hosting, dünya’nın en popüler açık kaynaklı içerik yönetim sistemi (CMS) olan Wordpress için özellikle konfigüre edilmiş ve %100 wordpress uyumlu web hosting hizmetidir. Wordpress’le oluşturduğunuz web siteleriniz için hız ve yüksek performansı maksimum düzeye çıkarın, SEO’da bir adım öne çıkın.

Wordpress Kurmayı Bilmiyorum. Yardımcı Oluyor Musunuz?

Evet. Wordpress hosting satın aldığınızda wordpress’i sizin için kurulu bir şekilde hazır olarak teslim ediyoruz. Ancak yine de farklı hosting paketlerinde wordpress kurulumunuzda problem yaşarsanız, sizin yerinize kurulumu tamamen ücretsiz olarak biz gerçekleştiriyoruz.

Neden Wordpress Hosting Tercih Etmeliyim?

Wordpress siteniz için hosting arayışınız için; tamamen wordpress’in ihtiyaç duyduğu sistem konfigürasyonuna göre optimize edilmiştir, hızlı ve uygun fiyatlı wordpress hosting paketlerimizi satın alabilirsiniz. Bu sayede wordpress ile %100 uyumlu ve yüksek performanslı hosting paketlerimizle rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Wordpress Hosting Aldığımda Web Sitemi Nasıl Kurabilirim?

Wordpress hosting satın aldığınızda; hosting hizmetiniz aktif hale getirilip size teslim edilirken wordpress kurulu olarak bulunur ve direkt olarak web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ancak wordpress kurulumunu siz gerçekleştirmek isterseniz bu da mümkün.

Ayrıca farklı bir hosting paketi alır ve wordpress kurulumunda sorun yaşarsanız, sizin yerinize ücretsiz olarak kurulumu biz gerçekleştiriyoruz.

Teknik Anlamda Web Site Taşıma Ve Kurulum Gibi Konularda Bilgim Yok. Ne Yapabilirim?

IHS’den aldığınız tüm hizmetlerde lanında uzman teknik destek ekiplerimiz yaşadığınız problemleri çözme konusunda 7/24 destek sağlamaktadır. Ayrıca wordpress kurulumuyla ilgili bilginiz olmasa bile talebiniz doğrultusunda sizin yerinize kurulum ve teknik destek hizmetini ücretsiz sunuyoruz ve bu durumun sizin için problem olmasının önüne geçiyoruz.

Wordpress Hosting Alırsam Hangi Türde Web Siteleri Kurabilirim?

Wordpress hosting’i satın aldığınızda kuracağınız site tamamen sizin isteklerinize bağlıdır. Dünya’nın en çok tercih edilen ve şu an yayında olan web sitelerinin yaklaşık%65’i wordpress altyapısını kullanmaktadır. Kişisel blog, küçük veya orta büyüklükteki işletmenizi ve ürünlerinizi tanıtmak ve yeni müşteriler bulmak için kurumsal tanıtım veya e-ticaret sitesi, hobi ve gezilerinizi yayınladığınız web siteleri olmak üzere aklınıza gelen her alanda kendi isteklerinize göre web sitesi oluşturma ve insanların sizi bulmasına olanak tanıyarak sizinle aynı ilgi alanına sahip kişilere erişebilirsiniz. Wordpress size bu konuda ihtiyacınızdan fazlasını sunmaktadır.

Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımı ile e-posta hesaplarınızı oluşturabilir , FTP şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Farklı Bir Firmadaki Wordpress Sitemi Nasıl Ihs’Ye Taşıyabilirim?

Farklı firmada yayında olan web siteniz veya kendi bilgisayarınızda Localhost’da kurduğunuz WordPress web sitenizi taşımak konusunda tereddüt ve sorunlarınız var ise sizin yerinize taşıma işlemini ücretsiz olarak biz gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca; ister mevcut sitenizi IHS’ye taşımak isteyin, ister yeni bir site oluşturmak isteyin. Hem taşıma hem de kurulum işlemlerini ücretsiz bir şekilde 7/24 gerçekleştiriyoruz.

Neden Wordpress Uyumlu Hosting Tercih Etmeliyim?

Sunduğumuz Linux Hosting ve WordPress Hosting paketleri Wordpress’in sağlıklı çalışabilmesi için gerekli tüm sistem gereksinimleri için özel olarak konfigüre edilmiş olduğundan %100 Wordpress uyumludur.

Hosting paketlerimizin wordpress ile uyumlu olması, sizin web sitenizi oluştururken veya başka bir firmadaki sitenizi IHS’ye taşırken sorunsuz işlem yapabilme avantajı sağlar. Kısacası hem zaman hem de fiyat avantajı olarak değerlendirildiğinde Wordpress hosting almak; web sitenizi yayınlarken veya web sitenizin yayın hayatını sağlıklı bir biçimde devam edebilmesi için yapılabilecek en doğru tercihtir.

Wordpress Ile Ne Tür Siteler Kurabilirim?

Wordpress son dönemde yapılan güncellemeler ve sürekli yenilenen sürümleriyle ilk zamanki blog mantığından tamamen sıyrılmış durumdadır. Wordpress; eklentiler, birbirinden farklı tema seçenekleriyle hangi sektörde veya türde istediğinize bağlı olarak istediğiniz web sitesi fikrini hayata geçirebileceğiniz bir yapıya ulaştı. Üstelik 5.1 sürümünden sonra wordpress; PHP 7 sürümüne geçerek daha kararlı ve hızlı çalışan bir sistem haline geldi. İhtiyacınız olan tek şey, projenize uygun temayı seçmek ve içeriklerinizi web sitenize eklemek.

Wordpress Hosting Güvenli Mi?

Sunduğumuz wordpress hosting hizmeti ve diğer hosting ürünlermiz özel sunucularda hizmet vermektedir. Dolayısıyla sizin veya başka web sitelerinin aynı sunucu üzerinde yer alsalar bile, birbirleri arasında bir bağ veya yol yoktur ayrıca firewall gibi koruma yöntemleriyle desteklenen bir sistemdir.

Ancak yine de wordpress’in yazılımsal olarak sürekli geliştirilen bir yapı olması ve yayınlanan her yeni sürümde bir önceki sürümün açıklarının kapatılmasıyla güvenlik düzenlemesi yapılır. Dolayısıyla wordpress güvenliğini sağlamak için sunucu / hosting tarafının güvende olması yetmez, aynı zamanda sürekli ve düzenli bakım (güncelleme) yapılması sistemde açık oluşmasının önüne geçer. Bu sayede en güncel, en güvenli wordpress deneyimini yaşayabilirsiniz.

Wordpress’te Hangi Tema ve Eklentileri Kullanabilirim?

Wordpress size ihtiyacınız olan birçok ücretli / ücretsiz hazır tema ve ihtiyacınıza yönelik çeşitli eklentiler sunmaktadır. Wordpress Hosting paketi alarak web siteniz için isteğinize uygun temayı ve eklentileri tek tıkla kurarak mükemmel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Hangi Wordpress Sürümünü Kullanıyorsunuz?

Wordpress kurulumu yaptığımız müşterilerimiz için mevcut en güncel wordpress sürümü kullanılmaktadır. Ancak daha sonrasında wordpress sitenizin sürüm güncelleme uyarılarını takip ederek her yeni sürüm güncellemesinde versiyon yükseltmesi yapmanız sitenizin güvenliği açısından önemlidir.

Hosting paketlerinizde MultiPlatform desteği var mı?

Evet, IHS Teleko oalrak sunduğumuz tüm hosting paketlerimiz Multiplatform desteği sağlar. MultiPlatform desteği sayesinde paketinizi istediğiniz zaman Windows ya da Linux altyapısına uygun olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede web siteniz için ihtiyacınız olan en uygun çalışma koşullarını sağlamış olursunuz.

Hosting sunucularında yedekleme sistemi var mı?

Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.

Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Wordpress Joomla kurulumuna yardımcı oluyor musunuz?

Evet, bir hosting paketi satın aldığınızda IHS Telekom mühendisleri Wordpress, Joomla ve benzeri diğer hazır içerik yönetimi uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

Yada dilerseniz hazır içerik yönetimi uygulamalanızı tamamen IHS Telekom mühendislerine kurdurabilir, web sitenizi hazır ve çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Mysql PHP Problemleri Konusunda Destek Sağlıyor musunuz?

Evet, özellikle migrasyonunuz esnasında çıkabilecek MySQL karakter çözümleme problemleri , php scriptlerinizdeki dosya yolu ve benzeri değişiklikler IHS Telekom destek mühendisleri tarafından taleb ettiğiniz taktirde giderilecektir.

Problem adresleme ve giderme işlemleri problemin mahiyetine göre 2 - 72 saat kadar sürebilir.