cPanel Hosting

Yüksek Performanslı cPanel Hosting Paketleri

PHP tabanlı web projeleriniz için %100 uyumlu cPanel Hosting hizmeti ile
Web Sitenizi tek bir yerden profesyonelce yönetin! cPanel Hosting Paketlerimizi İnceleyin!
Hostinglerde %5 ihspara kazanın!
30 Gün Para İade Garantisi!

cPanel Başlangıç

0,82$ 26,69₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

10 GB

Veri Trafiği

100 GB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

10

E-Posta

10 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

HTTP/2

Platform

Cloud Linux

WordPress Uyumluluğu

100%

CPU

1 Core

RAM

1 GB

Bedava Domain

MySQL

5

E-posta Kota

250 MB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

cPanel Pro

1,92$ 62,52₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

3

Subdomain adedi

30

E-Posta

50 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

HTTP/2

Platform

Cloud Linux

WordPress Uyumluluğu

100%

CPU

2 Core

RAM

2 GB

Bedava Domain
MySQL

50

E-posta Kota

500 MB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

cPanel VIP

5,49$ 178,96₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

10

Subdomain adedi

100

E-Posta

300 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

HTTP/2

Platform

Cloud Linux

WordPress Uyumluluğu

100%

CPU

4 Core

RAM

8 GB

Bedava Domain
MySQL

100

E-posta Kota

1 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Spam

Ücretsiz

SSL

Ücretsiz

Web site projelerinizi hayata geçirirken hosting seçiminde kararsız mı kalıyorsunuz?
NVMe SSD'li cPanel Hosting Paketlerimizle Seçim Yaparken Size Kolaylık Sağlıyoruz.
Üstelik Domain BEDAVA*
cPanel Hosting

cPanel İle Hostinginizi Profesyonelce Yönetin

Dünya’nın en popüler hosting yönetim panellerinden biri olan cPanel ile barındırdığınız web sitelerini cPanel üzerinden gelişmiş özellikleri kullanarak yönetebilir, web sitenize ihtiyacı olan en iyi web hosting konfigürasyonunu sağlayarak yüksek performans elde edebilirsiniz.

cPanel hosting paketlerimiz NVMe SSD diskler ile hız ve yüksek performans’ı en iyi fiyatlarla sunar. Web siteniz için Wordpress, Joomla, Opencart gibi içerik yönetim sistemlerini kullanıyor veya kendi özel php projenizi geliştiriyorsanız, cPanel hosting hizmetimiz ihtiyacınız olan NVMe SSD disk, alan adı*, ssl sertifikası ve sınırsız* email - e posta hizmetlerini ücretsiz olarak sunar.
İhtiyacınız olan yüksek performansı en iyi fiyatlarla sunuyoruz.
(* seçili paketlerde)

Siz de web hosting hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilen Linux hostingi satın alın, e ticaret, blog, forum veya bireysel projelerinizi hemen bugün hayata geçirin!
PlugIn cPanel Hosting

cPanel Hostinglerde Her Şey Elinizin Altında!

cPanel kullanımının en büyük avantajlarından birisi de ihtiyacınız olan tüm çözümlerin bir arada sunulmasıdır. Gelişmiş dosya yönetim sistemi, yedekleme, kurulum, veritabanı yönetimi, ücretsiz uygulamalar gibi birçok özelliğe cPanel üzerinden kolayca ulaşırsınız.

Wordpress, Joomla, Drupal, Magento, PrestaShop, Opencart gibi website altyapılarına cPanel Hosting ile kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir, tek tıkla kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca cPanel Hostinglerde Litespeed ve Let's Encrypt SSL özelliği ile hızlı bir web sitesiyle birlikte Ücretsiz SSL sertifikasına da sahip olabilirsiniz.

Projeniz için yapmanız gereken tek şey; hangisini kullanacağınıza karar vermek ve tıklamak! İşte bu kadar...

cPanel Hosting Ayarlar

Uyumluluk

cPanel hosting paketlerimiz Wordpress, Joomla, Opencart gibi tüm içerik yönetim sistemleri ile %100 uyumludur. cPanel üzerinden istediğiniz web site scriptinin kurulumunu tek tıklama ile yapabileceğiniz gibi İstediğiniz php versiyonunu da panel üzerinden kolayca ayarlayarak projenize uygun ortamı hemen oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

IHS Telekom’dan cPanel hosting hizmeti alan tüm müşterilerimize SSL sertifikasını ücretsiz sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, cPanel üzerinden SSL sertifikasının kurulumunu tek tıklama ile gerçekleştirmek!

Sınırsız Hosting Hizmeti

Web projeniz için satın aldığınız cPanel hosting paketinizde tüm sınırlamaları kaldırıyoruz! Tüm sınırlamaları ortadan kaldıran cPanel VIP paketlerde Hem kullanımlarınız Limitsiz, hem de Seçtiğiniz Domain BEDAVA olsun!
(*sınırsız hosting hizmeti sadece seçili paketlerde geçerlidir.)

Neden IHS

Sunduğumuz Ayrıcalıklarla Ek Ücret Ödemeden Web Siteniz İçin Premium Hosting Hizmeti Alın.

Taahhut Yok
Taahhüt Yok
IHS Telekom'dan aldığınız hosting hizmeti için taahhütte bulunmanız gerekmez. Dilerseniz 1 ay, dilerseniz 1 yıl ve üzeri kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
30 Gün iade
30 Gün Koşulsuz Para İade
Kalitemize güveniyoruz. IHS'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.
Şeffaf Fiyatlandırma
Şeffaf Fiyatlandırma
Hosting hizmetini alırken ve yenilerken sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Haftalık Yedekleme
Hosting hizmetiniz ve verileriniz olası veri kayıplarına karşı haftalık olarak yedeklenmektedir. Bu sayede işiniz ve verileriniz güvende olur.
7 / 24 Destek
7 / 24 Destek
Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Hosting hizmetini kullanırken sizi gereksiz sınırlandırmalar ve kotalarla uğraştırmıyoruz. Limitsiz hosting hizmetimiz ile limitlere takılmadan projelerinizi hayata geçirin.
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Intel'in sunucular için özel olarak ürettiği yüksek performanslı XEON işlemciler ile Hostinglerde projelerinizde yüksek verim elde edin.
%99.9 Uptime Oranı
%99.9 Uptime Oranı
Yüksek hızlı internet ve TIER III veri merkezinin sunduğu yedekli elektrik altyapısı sayesinde yüksek uptime oranlarıyla %99.9 kesintisiz sunucu hizmeti sunmaktayız. Bu sayede aksama yaşamadan tam performansla işinize devam edebilirsiniz.
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
E-posta hesabı başına 2GB* ‘a varan kapasiteler ile epostalarınız sorun olmaktan çıksın. Epostalarınızı telefonunuzda ve bilgisayarınızda tutmayın.
*2GB kota Profesyonel hosting paketinde mevcuttur.
Yüksek Hız ve Performans
Yüksek Hız ve Performans
Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. NVMe SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.
Web Sitenizi Taşıyalım
Web Sitenizi Taşıyalım
Bunun için zamanınız yok mu? Bırakın sizi IHS Hosting kalitesine biz taşıyalım. Evet, ücretsiz :)
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Anti-Spam için para mı ödüyorsunuz? IHS’den hosting alın, anti-spam için ek ücret ödemeyin!

SIK SORULAN SORULAR

cPanel Hosting nedir?

Cpanel Hosting, dünyanın en çok tercih edilen hosting yönetim paneli olan cPanel ile birlikte sunulan hosting hizmetidir. cPanel hosting hizmeti Linux hosting’in desteklediği tüm web site türleri ile ( Wordpress, Joomla, Opencart, Presta Shop, Drupal, vBulletin, Magento gibi ) uyumludur ve tüm bu web site türleri için cPanel yönetim panelini sağlar.

cPanel nedir?

cPanel Linux tabanlı hosting hizmetleri için geliştirilen bir yönetim panelidir. cPanel, içerisinde hosting planınızı yönetmek ve çeşitli ayarlar yapabilmenizi sağlayan özellikler ve uygulamalarla sunulur. Bu sayede Litespeed gibi teknolojileri rahatlıkla aktif ederek site performansınızı arttırabileceğiniz gibi, tek tıklamayla hazır web site scriptleri (Wordpress, Joomla, Opencart gibi) kurabilmenize olanak tanır. Dünya’nın en çok tercih edilen yönetim panelini kullanmaya bugün başlayın!

cPanel Hosting Hizmeti PHP ve MySQL Desteği Sunuyor mu?

cPanel hosting, Linux tabanlı hosting hizmeti için yönetim paneli olarak kullanabileceğiniz cPanel arayüzünü sunan, kendine özel uygulamaları olan ve tüm PHP sürümleri ile birlikte MySQL’i de destekleyen bir hosting hizmetidir. cPanel hosting ile PHP sürüm değişiminden, Litespeed aktivasyonuna, hazır web site scriptleri kurulumuna kadar birçok özelliği kendi ihtiyaçlarınıza göre yönetebilirsiniz.

cPanel Hostinglerde HTTP/2 Desteği Var mı?

Evet. cPanel Hosting paketlerimizde yüksek performansı elde edebilmeniz için hızlandırma teknolojilerinin yanı sıra HTTP/2 desteği de sunulmaktadır.

HTTP/2 Nedir?

HTTP/2 protokolü sunucuya yapılan istekleri toplu olarak işleyebilen ve tek seferde bu istekleri işleyip yanıt verebilen bir teknolojidir. Bu sayede her istek için ayrı bir bağlantı oluşturulmaz ve tek tek her isteğe ayrı yanıt verilmediğinden, sunucu üzerindeki yük azalır. Bu sayede sunucuya gelen tüm istekler tek seferde yanıtlanmış olur ve dolayısıyla bu, bir web sitesinin açılış hızına ve genel performanısna olumlu etki sağlar.

Özeliikle web site hız optimizasyonu yaparken kullanacağınız cache eklentileri ve optimizasyon toolları ile kullandığınızda site performansını en üst seviyeye çıkarmanızı kolalaştıracaktır. Bu sayede web sitenizin SEO paerformansında başarıyı yakalabilirsiniz.

Limitsiz hosting nedir ?

Limitsiz Hosting disk alanı ve aylık trafik olarak herhangi bir sınırlandırma olmadan kullanabileceğiniz bir hosting çeşitidir. Sınırsız sunulan bu pakette disk alanı ve trafik ölçümü ve ücretlendirme yapılmaz. Bu özellikteki sınırsız paketlerimiz yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

cPanel Hosting Hizmetinde Yedekleme Sistemi Var Mı?

Web Hosting sunucularında barınan veritabanları ve web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.