Windows Hosting

  - NVMe SSD'li Sınırsız Windows Hosting Paketleri
ASP - .NET ve SQL Server tabanlı web projeleriniz için %100 uyumlu Windows Hosting hizmeti
Web Sitenizin İhtiyaçlarına Uygun Hızlı Windows Hosting Paketlerini İnceleyin!
Hostinglerde %5 ihspara kazanın!
30 Gün Para İade Garantisi!

Nano

0,59$ 19,15₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

1 GB

Veri Trafiği

10 GB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

5

E-Posta

10 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

1 Core

RAM

1 GB

Bedava Domain

Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

1 / 0

E-posta Kota

500 MB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

Bireysel

1,19$ 38,49₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

5 GB

Veri Trafiği

50 GB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

10

E-Posta

100 Adet

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

1 Core

RAM

2 GB

Bedava Domain

Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

1 / 1

E-posta Kota

1 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

Bedava Domain

Profesyonel

1,79$ 57,84₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı

Limitsiz

Veri Trafiği

Limitsiz

Web sitesi adedi

3

Subdomain adedi

20

E-Posta

Limitsiz

Litespeed

Litespeed Cache

CPU

2 Core

RAM

2 GB

Bedava Domain
Platform

Multi-Platform

MySQL / MsSQL

3 / 3

E-posta Kota

2 GB / E-posta Hesabı

Yedekleme

Ücretsiz

Anti-Span

Ücretsiz

Web site projelerinizi hayata geçirirken hosting seçiminde kararsız mı kalıyorsunuz?
NVMe SSD'li Windows Hosting Paketlerimizle Seçim Yaparken Size Kolaylık Sağlıyoruz.
Üstelik Domain BEDAVA*
Windows Hosting

ASP - .NET Tabanlı Projelerle %100 Uyumlu Windows Hosting Hizmeti

Windows tabanlı ASP, ASP.net ve .NET programlama dilleri ile geliştirdiğiniz web projelerinize %100 uyumlu Windows hosting hizmetimiz, web sitenize ihtiyacı olan en iyi hosting deneyimini sunar.

Windows hosting paketlerimiz ile; web sitelerileriniz için en yüksek performansı ve hızı en uygun fiyatlarla almanızı sağlar. Üstelik web sitelerinizi geliştirdikten sonra ihtiyacınız olan NVMe SSD disk, alan adı*, ssl sertifikası* ve sınırsız* e posta - e mail hizmetlerini ücretsiz olarak sağlayarak, ek ödemeler yapmadan çok uygun fiyatlarla projelerinizi hayata geçirebilirsiniz!
(* seçili paketlerde)

  Siz de web site ihtiyacınıza en uygun windows hostingi satın alın, projelerinizi hemen bugün hayata geçirin!
SSD Windows Hosting

Uyumluluk

Sunduğumuz Windows hosting paketleri ASP, .NET ve SQL server ile %100 Uyumludur. Projelerinizi yayına alarak hemen yüksek performansı elde edebilirsiniz.

SSL Sertifikası ile Güvende Olun

IHS Telekom’dan windows hosting hizmeti alan tüm müşterilerimize SSL sertifikası ihtiyaçları için en güvenilir sertifikaları en iyi fiyatlarla sunarız. Böylece web siteniz arama motorları tarafından güvenli olarak işaretlenir.

Sınırsız Hosting Hizmeti

Web projeniz için satın aldığınız hosting paketinizde tüm sınırlamaları kaldırıyoruz! Büyük projelere özel olarak sunduğumuz paketlerimizi inceleyerek, hem sınırsız* hizmet alın hem de Seçtiğiniz Domain BEDAVA olsun!
(*sınırsız hosting hizmeti sadece seçili paketlerde geçerlidir.)

Hosting Paketlerimizde Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Taahhut Yok
Taahhüt Yok
IHS Telekom'dan aldığınız hosting hizmeti için taahhütte bulunmanız gerekmez. Dilerseniz 1 ay, dilerseniz 1 yıl ve üzeri kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
30 Gün iade
30 Gün Koşulsuz Para İade
Kalitemize güveniyoruz. IHS'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.
Şeffaf Fiyatlandırma
Şeffaf Fiyatlandırma
Hosting hizmetini alırken ve yenilerken sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Haftalık Yedekleme
Hosting hizmetiniz ve verileriniz olası veri kayıplarına karşı haftalık olarak yedeklenmektedir. Bu sayede işiniz ve verileriniz güvende olur.
7 / 24 Destek
7 / 24 Destek
Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Hosting hizmetini kullanırken sizi gereksiz sınırlandırmalar ve kotalarla uğraştırmıyoruz. Limitsiz hosting hizmetimiz ile limitlere takılmadan projelerinizi hayata geçirin.
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Intel'in sunucular için özel olarak ürettiği yüksek performanslı XEON işlemciler ile Hostinglerde projelerinizde yüksek verim elde edin.
%99.9 Uptime Oranı
%99.9 Uptime Oranı
Yüksek hızlı internet ve TIER III veri merkezinin sunduğu yedekli elektrik altyapısı sayesinde yüksek uptime oranlarıyla %99.9 kesintisiz sunucu hizmeti sunmaktayız. Bu sayede aksama yaşamadan tam performansla işinize devam edebilirsiniz.
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
E-posta hesabı başına 2GB* ‘a varan kapasiteler ile epostalarınız sorun olmaktan çıksın. Epostalarınızı telefonunuzda ve bilgisayarınızda tutmayın.
*2GB kota Profesyonel hosting paketinde mevcuttur.
Yüksek Hız ve Performans
Yüksek Hız ve Performans
Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. NVMe SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.
Web Sitenizi Taşıyalım
Web Sitenizi Taşıyalım
Bunun için zamanınız yok mu? Bırakın sizi IHS Hosting kalitesine biz taşıyalım. Evet, ücretsiz :)
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Anti-Spam için para mı ödüyorsunuz? IHS’den hosting alın, anti-spam için ek ücret ödemeyin!

SIK SORULAN SORULAR

Windows Hosting Nedir?

.NET, ASP.net, ADO.net gibi dillerde oluşturulmuş projeler veya web sitelerinin %100 uyumlu olarak yayın yapabilmesi gerekli özelliklere sahip sunucularla yapılabilen Windows tabanlı hosting hizmetidir ve Windows Hosting olarak adlandırılmaktadır. Windows işletim sitemi altında çalışabilen tüm yapılarla uyumludur. MSSQL ve MySQL desteği vardır. ASP diliyle geliştirdiğiniz web siteleri için Windows hosting paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Windows Hosting Fiyatları

Windows Hosting fiyatları projenizin ihtiyaç duyduğu disk alanı, trafik ve barındırdığınız alan adı sayısı gibi seçeneklere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Web sitenizin ihtiyaç duyduğu özelliklere göre seçiminizi yaparak en uygun fiyatlarla Windows hosting sahibi olabilir ve web site projenizi hemen başlatabilirsiniz.

Windows Hosting Performansı Nasıl?

ASP ve .NET gibi Microsoft Windows altyapısında çalışan web yazılım dilleriyle oluşturulan web projelerinin yüksek performans gösterebilmesi için özel olarak konfigüre edilmiş windows sunucularda sunulan hosting hizmetidir. Kullanılan altyapı nedeniyle veritabanı sistemi de Linux hostinglerden farklıdır. Windows hosting paketlerinde web server olarak IIS (internet information server) kullanılır ve  bu sistem MSSQL veritabanlarını desteklemektedir.

Limitsiz hosting nedir ?

Limitsiz Hosting disk alanı ve aylık trafik olarak herhangi bir sınırlandırma olmadan kullanabileceğiniz bir hosting çeşitidir. Sınırsız sunulan bu pakette disk alanı ve trafik ölçümü ve ücretlendirme yapılmaz. Bu özellikteki sınırsız paketlerimiz yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

Neden Windows Hosting Satın Almalıyım?

Yeni bir web site projesini hayata geçirmek veya mevcutta bulunan ASP veya .NET tabanlı web sitenizi sorunsuz bir biçimde yayınlayabilmek için Windows işletim sistemi tabanlı bir hostinge ihtiyacınız vardır. Dilerseniz yeni bir site tasarlayın veya varolan sitenizi IHS’ye taşıyın, Windows hosting paketlerimiz projenizin ihtiyacı olan her şeyi %100 karşılamaktadır. Bu nedenle de sorunsuz bir web sitesi için satın almalısınız.

Başka Firmadaki Web Sitemi IHS’ye Nasıl Taşıyabilirim?

Farklı hizmet sağlayıcı firmalarda barındırdığınız ASP veya .NET tabanlı web sitelerinizi dilerseniz kendiniz taşıyabilirsiniz. Eğer taşıma işlemi konusunda tereddütleriniz var ise; sizin yerinize teknik destek ekibindeki arkadaşlarımız taşıma işlemini sizi yormadan hızlıca gerçekleştirebilirler.

Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımı ile e-posta hesaplarınızı oluşturabilir , FTP şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Linux Hosting mi Windows Hosting mi Tercih Edilmeli?

Linux hosting ile Windows hosting arasındaki fark; yazılım dillerine sağladıkları altyapıyla ilgilidir. Linux hosting; Linux altyapısında çalışmak üzere geliştirilmiş yazılım dilleriyle oluşturulan projelerin (PHP, PYTHON vb.) sağlıklı çalışabilmesi için konfigüre edilmiş olması sebebiyle bu website veya uygulamalarda daha performanslı çalışmaktadır.

Windows hosting ise; Windows altyapısında çalışabilecek yazılım dilleri (ASP, .NET gibi) için yüksek performans sunabilecek şekilde konfigüre edilmiştir. Projenizi hangi yazılım diliyle hazırlıyorsanız uyumlu hosting tercih etmek, yüksek performans almanızı sağlayacaktır.

Hosting paketlerinizde MultiPlatform desteği var mı?

Evet, IHS Telekom olarak sunduğumuz tüm hosting paketlerimiz Multiplatform desteği sağlar. MultiPlatform desteği sayesinde paketinizi istediğiniz zaman Windows ya da Linux altyapısına uygun olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede web siteniz için ihtiyacınız olan en uygun çalışma koşullarını sağlamış olursunuz.

Hosting sunucularında yedekleme sistemi var mı?

Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.

Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

v