Hosting

  - Aradığınız Limitsiz Hosting Hizmeti
Performans gerektiren web projeleriniz için kaliteli hosting hizmeti
İhtiyacınıza Yönelik Hazırlanmış Hosting Paketlerini İnceleyin!
Hostinglerde %5 ihspara kazanın!
30 Gün Para İade Garantisi!
Wordpress Hosting
0,82$ 26,98₺
Ay

Multi-Platform

Ücretsiz SSL
Bedava Domain **
Cpanel Hosting
0,82$ 26,98₺
Ay
Ücretsiz SSL
Bedava Domain **
Linux Hosting
0,65$ 21,55₺
Ay

Multi-Platform

Ücretsiz SSL
Bedava Domain **
Windows Hosting
0,65$ 21,55₺
Ay

Multi-Platform

Bedava Domain **
Kurumsal Hosting
4,94$ 162,77₺
Ay

Multi-Platform

Ücretsiz SSL
Bedava Domain **
Reseller Hosting
9,34$ 307,62₺
Ay

Multi-Platform

Ücretsiz SSL
* Fiyatlar en düşük aylık paket ücretini temsil etmektedir.
** Seçili Paketlerde!
Web site projelerinizi hayata geçirirken hosting seçiminde kararsız mı kalıyorsunuz?
Limitsiz Hosting Paketlerimizle Seçim Yaparken Size Kolaylık Sağlıyoruz.
Üstelik Domain BEDAVA*
Hosting

Web Sitenize En Uygun Hosting Hizmeti

Hosting seçimi yaparken, web site sahipleri olarak satın aldığınız hosting paketinin projenize ihtiyacı olan kaynağı sağladığından emin olmalısınız. Site içeriğine bağlı olarak seçtiğiniz web hosting paketinin yeterli disk alanına sahip olması, sitenizin yayın hayatı boyunca sağlıklı olarak çalışması açısından önemlidir.

İster bireysel hosting, ister kurumsal hosting paketi satın almış olun, web sitenize uygun Reseller, Linux, Windows veya Wordpress hosting paketleriyle, size sağladığımız kullanıcı dostu arayüze sahip kontrol panelleri sayesinde projenizi hemen, bugün başlatın!

Hosting hizmetinizi satın almadan önce farklı seçeneklerle sunduğumuz paketlerimizi inceleyerek, sahip olduğunuz alan adlarını tek bir panelden tek tıkla kontrol edebilir ve barındırabilirsiniz.
SSD Hosting

NVMe SSD'li Web Hosting ile Hızınızı Katlayın!

Web siteniz için hız ve performansın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle IHS Telekom'un müşterilerine sunduğu tüm hosting paketleri NVMe SSD disklere sahiptir. NVMe SSD'li hosting paketlerimizle site performansınızı katlayarak rakiplerinize fark atın!

Ücretsiz SSL Sertifikası

Web site sahiplerinin arama motoru optimizasyonu konusunda olmazsa olmazlarından birisi de SSL sertifikasıdır. IHS Telekom olarak SSL sertifikası desteğini ek ücret talep etmeden ÜCRETSİZ sunuyoruz.

Limitsiz Hosting Hizmeti

Büyük veya gelişmekte olan web siteleriniz için kotasız, *limitsiz hosting hizmetini keşfedin. Disk alanı, trafik veya e-posta sınırlaması olmadan projelerinizi büyütün. (*limitsiz destek sadece seçili paketlerde geçerlidir.)

Sunduğumuz Ayrıcalıklarla Ek Ücret Ödemeden Web Siteniz İçin Premium Hosting Hizmeti Alın.

Taahhut Yok
Taahhüt Yok
IHS Telekom'dan aldığınız hosting hizmeti için taahhütte bulunmanız gerekmez. Dilerseniz 1 ay, dilerseniz 1 yıl ve üzeri kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
30 Gün iade
30 Gün Koşulsuz Para İade
Kalitemize güveniyoruz. IHS'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.
Şeffaf Fiyatlandırma
Şeffaf Fiyatlandırma
Hosting hizmetini alırken ve yenilerken sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.
Haftalık Yedekleme
Ücretsiz Haftalık Yedekleme
Hosting hizmetiniz ve verileriniz olası veri kayıplarına karşı haftalık olarak yedeklenmektedir. Bu sayede işiniz ve verileriniz güvende olur.
7 / 24 Destek
7 / 24 Destek
Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Sınırsız - Limitsiz Hosting Hizmeti
Hosting hizmetini kullanırken sizi gereksiz sınırlandırmalar ve kotalarla uğraştırmıyoruz. Limitsiz hosting hizmetimiz ile limitlere takılmadan projelerinizi hayata geçirin.
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Yüksek Hızlı İşlemci Performansı
Intel'in sunucular için özel olarak ürettiği yüksek performanslı XEON işlemciler ile Hostinglerde projelerinizde yüksek verim elde edin.
%99.9 Uptime Oranı
%99.9 Uptime Oranı
Yüksek hızlı internet ve TIER III veri merkezinin sunduğu yedekli elektrik altyapısı sayesinde yüksek uptime oranlarıyla %99.9 kesintisiz sunucu hizmeti sunmaktayız. Bu sayede aksama yaşamadan tam performansla işinize devam edebilirsiniz.
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti
E-posta hesabı başına 2GB* ‘a varan kapasiteler ile epostalarınız sorun olmaktan çıksın. Epostalarınızı telefonunuzda ve bilgisayarınızda tutmayın.
*2GB kota Profesyonel hosting paketinde mevcuttur.
Yüksek Hız ve Performans
Yüksek Hız ve Performans
Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. NVMe SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.
Web Sitenizi Taşıyalım
Web Sitenizi Taşıyalım
Bunun için zamanınız yok mu? Bırakın sizi IHS Hosting kalitesine biz taşıyalım. Evet, ücretsiz :)
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs
Anti-Spam için para mı ödüyorsunuz? IHS’den hosting alın, anti-spam için ek ücret ödemeyin!

SIK SORULAN SORULAR

Hosting (Web Hosting) Nedir?

Hosting, web sitelerinin veya web uygulamalarının yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının web sitelerine erişebilmelerini sağlayan, tüm içeriklerin (resimler, yazılar, videolar vb..), özel donanıma sahip ve bu iş için özel olarak tasarlanmış, hızlı internet alt yapısına sahip ve 7/24 çalışan özel sunucularda barındırılması hizmetidir. Kısaca internet sitesi barındırma hizmetidir.

Bir web sitesi sahibi olmak ve web sitesi açmak istediğinizde, istediğiniz bir domaine sahip olmalı, gerekli alan adı kayıt işlemlerini yaptırdıktan sonra, web projenizin ihtiyaçlarına yönelik, performans sağlayacak özelliklerde web siteniz için iyi seçimi yapmalısınız. Hosting hakkında daha detaylı bilgi için "Hosting Nedir?" konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla, ihtiyaçlarınıza uygun web hosting paketini seçerek web sitenizi hemen bugün yayınlayabilirsiniz.

Hosting Fiyatları

Hosting fiyatları ihtiyaçlarınıza ve hosting paketinin sağladığı özelliklere göre değişiklik göstermektedir. IHS Telekom hosting kiralama fiyatlarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki paketlerin detay ve özellik listesi için ilgili hosting paketinin sayfasında bulabilirsiniz. v

Hosting Fiyatları
Paket Adı Fiyat Hediye Domain
cPanel Başlangıç $0,84 Yok
cPanel Pro $1,99 Var
cPanel VIP $2,99* Var
Wordpress Başlangıç $0,84 Yok
Wordpress Profesyonel $0,99* Yok
Wordpress Kurumsal $1,99* Var
Linux Nano $0,64 Yok
Linux Bireysel $1,29 Yok
Linux Profesyonel $0,99* Var
Windows Nano $0,64 Yok
Windows Bireysel $1,29 Yok
Windows Profesyonel $0,99* Var
Kurumsal $5,19 Var
Kurumsal PRO $6,49 Var
Kurumsal VIP $9,00* Var
Reseller 25 $9,74 Yok
Reseller 50 $18,19 Yok
Reseller 100 $32,49 Yok
*İlk Ay fiyatı

SSD Hosting Nedir ?

SSD hosting, %100 SSD disklere sahip Web sunucuları üzerinde yüksek performans ile çalışan hosting paketleridir. SSD diskler geleneksel mekanik disklere oranla 5 kat daha yüksek performans ile çalışır. Yüksek performans için IHS SSD Hosting Paketlerini tercih edebilirsiniz...

Linux Hosting Nedir?

Linux hosting, açık kaynaklı ve özellikle Linux altyapısında çalışabilecek PHP tabanlı uygulamaların veya web sitelerinin yayın yapabilmesi amacıyla konfigüre edilmiş özel sunucularla verilen web barındırma hizmetidir. PHP tabanlı web siteniz için en uygun seçimi yapmak için Linux Hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sınırsız hosting nedir ?

Sınırsız Hosting disk alanı ve aylık trafik olarak herhangi bir sınırlandırma olmadan kullanabileceğiniz bir hosting çeşitidir. Sınırsız sunulan bu pakette disk alanı ve trafik ölçümü ve ücretlendirme yapılmaz. Bu özellikteki sınırsız paketlerimiz yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

Reseller Hosting Nedir?

Reseller hosting hizmeti tek bir hosting planı üzerinden ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar web sitesi alanı tanımlayıp yönetebileceğiniz özel bir hosting türüdür. Üstelik dilerseniz Reseller hosting hizmetinizi müşterilerinize hesap tanımlayarak kiralayabilir, ticari amaçlarınız için de kullanabilir ve karlılığınızı arttırabilirsiniz.Reseller Hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hosting Satın Alma İşlemleri Sırasında Nelere Dikkat Etmeliyim?

Hosting satın alma işlemleri basitçe gerçekleştirebileceğiniz ve birkaç kısa adımda tamamlayabildiğiniz bir süreçtir. Önemli olan ihtiyacınız olan paketin büyüklüğünü ve projenizin ihtiyaç duyduğu altyapıyı doğru seçerek bütçenize göre uygun paketi satın almak olacaktır. Ancak seçili hosting paketlerimizde çeşitli kampanyalardan faydalanabilme imkanınız da bulunmaktadır. Hosting satın alma işlemlerinde eğer kampanyalı ürün tercihi yaparsanız, Ücretsiz domain veya 2 yıl üstü alımlarda ek süre fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Hangi Web Hosting Paketini Seçmeliyim?

Web sitenizi hayata geçirmeden önce projenizin büyüklüğü, web sitenizin ihtiyaç duyduğu kaynak yani kısacası web sitenizin yayın hayatı boyunca ihtiyacı olacak her şeyi önceden planlamalı ve buna göre hosting seçimi yapmalısınız. Trafik, disk alanı, e-posta servisi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak paketlerimizi seçmek için sunduğumuz farklı özellikteki paketlerimizi inceleyebilirsiniz.Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız bizi arayarak teknik destek birimimizden konu ile ilgili yardım talep edebilirsiniz. Eğer hangi hizmetin sizin için daha iyi olacağı konusunda seçim yaparken zorlanıyorsanız "Hosting alırken nelere dikkat etmeliyim?" Konulu yazımızı okuyabilir, buna göre karar verebilirsiniz.

Domainimi Hostinge Nasıl Bağlayabilirim?

Proje veya web sitenize uygun olduğunu düşündüğünüz hosting paketini satın aldıktan sonra, ilk iş olarak sahibi olduğunuz domaini hostinginize bağlamalı ve gerekli ayarlamaları yapmalısınız. Bunun için domain yönetim panelinizden alan adı yönetimi IHS'nin tanımladığı DNS adreslerini girmelisiniz. Bu konuyla ilgili daha geniş bilgi için alan adı yönetimi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımı ile e-posta hesaplarınızı oluşturabilir , FTP şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Neden Hosting Satın Almalıyım?

Aklınıza gelen ve hayata geçirmeyi planladığınız web site projeleri için, ilk yapacağınız işlem hosting sahibi olmaktır ve bunun için de bir hosting satın almalısınız. Web sitenizin büyüklüğü ve proje ihtiyaçlarınıza göre hosting paketinizi belirledikten sonra aylık veya yıllık olarak hosting satın alabilir, web sitenizi yayına alabilirsiniz.
Ayrıca bir hosting sahibi olmak için farklı sebepleriniz olabilir. Aşağıda bu konuda size fikir verebilecek nedenleri de listemeleye çalıştık.

  • Markanız, firmanız veya projenize ait bir web sitesi açmak, işletmenizin ulaşmak istediği potansiyel müşteri kitlesine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlar.

  • Eğer ürün satışı yapıyorsanız e-ticaret sitesiyle ürün ve hizmetlerinizi daha kolay pazarlayabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

  • İşletmenize veya projenize özel email hesabı açarak müşterilerinizin kurumsal kimliğinize güven duymasını sağlayabilirsiniz.

  • Profesyonel veya amatör olarak ilgilendiğiniz hobi veya projelerinizi internet sitenizde yayınlayarak yeni insanlara ulaşabilir, projelerinizi büyütebilirsiniz.

  • Kendinize ait blog sitesi açarak insanlara kendinizi tanıtabilir, işinizle veya hobilerinizle ilgilenen insanlara ulaşıp marka bilinirliği oluşturabilirsiniz.

  • Çeşitli alanlara hitap eden web siteleri (hobi, sanat, blog, spor, ev & bahçe, makyaj vb..) açarak, ziyaretçileriniz üzerinden gelir elde edebileceğiniz reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Hosting Satın Aldım, Sitemi Kendim Kurabilir Miyim?

Evet. Satın aldığınız hosting hizmeti kapsamında eğer web sitesi geliştirme konusunda bilginiz var ise web sitenizi kendiniz rahatlıkla kurabilirsiniz. Eğer kodlama veya yazılım bilginiz yok ise; IHS Telekom'un sağladığı barındırma hizmeti kapsamında dilerseniz CMS (içerik yönetim sistemi: Wordpress, joomla, Opencart gibi) uygulamalarını talebiniz doğrultusunda ücretsiz bir biçimde kuruyoruz.

Hosting Fiyatları Hangi Kriterlere Göre Değişiyor?

Hosting fiyatlarımız; size sunmuş olduğumuz hosting hizmet paketlerinde belirtilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için yukarıdaki paketlerimizi inceleyebilir, sizin için yeterli ve uygun fiyatlı olan paketler arasından seçim yapabilirsiniz.

Beş ayrı hosting paketimiz bulunmakta ve fiyat farkları sunulan disk alanı, aylık web trafiği kotası, e-mail ve subdomain sayıları gibi kriterlerin sayılarıyla doğru orantılıdır. IHS Telekom olarak çoğu özelliği (ssl sertifikası, anti-spam, yedekleme ve site taşıma) ücretsiz bir şekilde sunduğumuz gibi ek ücret de talep etmemekteyiz.

Limitsiz Hosting Neleri Kapsıyor?

Limitsiz hosting (Sınırsız) hizmetimiz disk alanı, aylık trafik ve eposta gibi çoğu özelliğin sınırlandırılmadığı (kullanım şartlarına bağlı olarak) bir barındırma hizmetidir. Limitsiz paketlerimizde ek ücretlendirilme yapılmadan 7/24 kesintisiz bir biçimde hizmetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Hosting Nasıl Çalışır?

Web sitelerinin yayın hayatını sürdürebilmesi ve sitenin barınması için gerekli olan web hosting; özel sunucular içinde web sitenizin çalışması için gerekli tüm dosyaları size özel webdisk içerisinde barındırır ve web sitenize ulaşmak isteyen kullanıcılara buradan servis yapar.

Web Sitem Büyüdükçe Hosting Paketimi Büyütebilir Miyim?

Web siteniz her zaman yayın hayatına başladığı haliyle kalmaz. Dolayısıyla içerikler eklendikçe web sitenizin büyümesi ve trafik veya disk alanı yetersizliği gibi durumlarla karşılaşmanız olağandır. Bu gibi durumlarda bir destek talebi oluşturarak veya bizi arayarak disk alanınızı yükseltebilir paket değişikliğine gidebilirsiniz.

Hosting Sunucularında Yedekleme Sistemi Var Mı?

Web Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.
Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Satın Aldığım Web Hosting Ürününü Daha Sonra Değiştirebilir Miyim?

Evet, Satın almış olduğunuz bir web hosting paketinden farklı bir pakete geçiş yapabilirsiniz.Bu işlem paketinizi genişletme veya düşürme yönünde olabilir. Paket değişikliği işlemini yönetim paneli aracılığı ile otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz konu ile ilgili olarak teknik personelimizden yardım alabilirsiniz.

Hosting paketlerinizde MultiPlatform desteği var mı?

Evet, IHS Telekom olarak sunduğumuz tüm hosting paketlerimiz Multiplatform desteği sağlar. MultiPlatform desteği sayesinde paketinizi istediğiniz zaman Windows ya da Linux altyapısına uygun olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede web siteniz için ihtiyacınız olan en uygun çalışma koşullarını sağlamış olursunuz.