Domain

- Aradığınız Alan Adına Hemen Sahip Olun!

Domain sorgulama aracımızı kullanarak bir domain tescil edin.
En uygun fiyatlarla ucuz domain alın; alırken de, yenilerken de az ödeyin!

  • Ad Soyad:

Lütfen transfer etmek istediğiniz domaini yukarıdaki alana yazınız ve ardından Transfer butonuna tıklayınız.

Domain transfer işlemlerinin gerçekleşmesi 14 - 21 gün sürebilmektedir.

9,95 USD 166,86 TL
3,95 USD 66,24 TL
10,95 USD 183,63 TL
2,95 USD 49,47 TL
9,95 USD 166,86 TL
1,95 USD 32,70 TL
10,95 USD 183,63 TL
7,95 USD 133,32 TL
45,95 USD 770,58 TL
27,95 USD 468,72 TL
10,95 USD 183,63 TL
20,16 USD 338,08 TL
16,95 USD 284,25 TL
26,39 USD 442,56 TL
9,95 USD 166,86 TL
59,99 USD 1.006,03 TL
12,99 USD 217,84 TL
1,95 USD 32,70 TL

Ücretsiz Domain Servisleri


Alan adları için sunduğumuz servislere ücret ödemeden erişebilirsiniz.

SMS Hatırlatma Sistemi

Alan adı tescil servisleriniz ve IHS ‘de bulunan diğer tüm servisleriniz için geçerli olan bu sistem, hizmetleriniz sonlanmadan önce cep telefonunuza hatırlatma amaçlı SMS mesajlarının ulaşmasını sağlamaktadır.

Anında Aktivasyon

Kredi kartı alımlarınızda alan adı tescil servisleriniz 30-60 saniye içerisinde aktive edilir ve bilgileriniz e- posta adresinize gönderilir. Aktivasyon sonrası alan adı yönetiminizi e-destek.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Park Sayfası

Park sayfası hizmeti ile satın aldığınız ve değerlendirmeyi düşündüğünüz domainler için iletişim bilgilerinizi yazabilir, sağladığımız ücretsiz park sayfası görünümleri ile göz alıcı açılış sayfalarıyla domaininizi park edebilirsiniz.

Özel Nameserver Adresi Oluşturma

Alan adınız için dilediğiniz name server adresini oluşturabilir, bu adresleri dilediğiniz IP adresine yönlendirebilirsiniz.

E-posta Yönlendirme

Alan adınız için 5 adet e-posta yönlendirme servisi oluşturabilir ve bu e-posta adresini dilediğiniz farklı bir e-posta adresine yönlendirebilirsiniz.

Nameserver Yönlendirme

Alan adınızın nameserver (DNS) değişikliği işlemini alan adı yönetim panel üzerinden dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Alan Adı Kilidi

Bu servisi kullanarak alan adınızı kilitleyebilir, alan adı transfer işlemlerinin başlatımlasını engellemek için ekstra bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

DNS Zone Yönetimi

DNS zone yönetimi alan adınız için herhangi bir hosting servisi satın almadan DNS zone dosyanızın varolmasını sağlamaktadır. Bu servis üzerinden A,MX,TXT,NS vb kayıtları oluşturabilir dilediğiniz sunucuya ilgili kayıtları yönlendirebilirsiniz..

Alan adı Whois Bilgilerini Gizleme

Whois veritabanlarında alan adı sahipliğinizi gösteren kişisel bilgilerinizi gizlemeniz için bu servisi aktif hale getirmeniz yeterlidir.

Domain Kullanıcısı

Alan adınız için bir domain kullanıcısı oluşturabilir ve ilgili kullanıcının e-destek.com adresinden giriş yaparak sadece ilgili alan adını yönetmesini sağlayabilirsiniz.

Dijital Dünyaya İlk Adım İçin Bir Domain Kaydedin

Dünya değişiyor ve dijitalleşiyor. İşinizi, hobilerinizi, gezilerinizi, hikayelerinizi internete taşımak için bugün harekete geçin!

Bir Domain satın alarak, ister kişisel blogunuzu oluşturun, dilerseniz işletmenizin web sitesini hayata geçirin. Tüm bunlar için ilk adım olarak bir domain tescil edin.

Türkiye'nin en iyi Domain & Hosting sağlayıcısı olan IHS Telekom; ihtiyacınız olan domain adresine hızlı ve en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlar.

Üstelik hızlı bir başlangıç yapabilmeniz için Hosting Alana, Domain BEDAVA!

Alan Adımı Neden IHS Telekom'dan Almalıyım?

HS Telekom, Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına domain, hosting, sunucu ve SSL sertifikası hizmetlerini 1999 yılından bugüne güvenle sunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz için sağladığımız tüm hizmetlerde kalite ve güvenlik önceliklidir.

Siz de domain tescil işlemini IHS Telekom'dan yaparak; domain alırken de, yenilerken de aynı fiyattan işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yenileme işlemlerinde sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Kurumsal Mail Adresinizle Güven Oluşturun

İş dünyasında en önemli şey güvendir. Müşterileriniz veya hizmet verdiğiniz diğer firmalar için kurumsal duruşunuz çok önemlidir.

Kendinize veya işletmenize ait alan adına sahip bir mail adresiyle, hizmet verdiğiniz kişi ve kuruluşlara işletmenizin kurumsal yüzünü gösterin.

Ücretsiz mail adresleri yerine kendi alan adınıza sahip mail adresi kullanmak, yaptığınız iş ve verdiğiniz hizmetlerle ilgili satın alma kararı veren kişilerin sizinle iletişime geçmesinde olumlu rol oynar.

isiniz@alanadiniz.com gibi bir mail adresine sahip olmak için, aklınızdaki domaini sorgulayarak hemen tescil ettirin, online dünyaya ilk adımınızı bugün atın!

SIK SORULAN SORULAR

Domain (Alan Adı) Nedir?

Domain, bir web sitesinin ip adresinin internetteki karşılığıdır. Bu sayede sitenize erişmek isteyen kullanıcılar ip adresi yerine alan adınızı tarayıcıya yazarak sitenize kolayca erişebilirler. Bu nedenle bir web sitesi açabilmek için domain kaydı yapmanız gerekmektedir.

Domain Tescili nedir ?

Domain tescili (Alan Adı Tescili) bir websitesine ait web adresinin en az 1 en fazla 10 yıl kiralanmasıdır. Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için öncelikle bir alan adı tescil ettirmelisiniz. Alan Adı Tescil işlemini marka tescili hizmeti gibi düşünebilirsiniz.

Domain Sorgulama sayfası üzerinden en ucuz fiyatla Domain Alma fırsatını yakalayın.

Gelişmiş Domain Sorgulama

Domain sorgulama aracı ile; satın almayı düşündüğünüz domainin müsaitlik durumunu tüm domain uzantılarıyla birlikte kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ayrıca soguladığınız domain müsait değil ve başkası tarafından alınmış ise "whois" özelliğini kullanarak tek tıklamayla;
-Domain sahibi kim?
-Domain sahibi iletişim bilgileri
-Domain nerede barındırılıyor?
-Domain tescil tarihi
-Domain bitiş tarihi
gibi bilgileri kolayca öğrenebilir, sorguladığınız domain ile ilgili kararınızı hızlıca verebilirsiniz.

Domain Sorgulama Nedir ?

Domain Sorgulama, tescil etmek istediğiniz domainin müsait olup olmadığını görebilmenizi sağlayan bir servistir. Domain sorgulama ile fikrinizi, markanızı, işinizin yada şirketinizin ismini sorgulayabilir alternatif domain uzantılarının tescil için müsait olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Siz de markanızı Domain Sorgulama aracı ile araştırarak hızlı ve güvenilir domain alma fırsatını kaçırmayın!

Domain Fiyatları

Domain (alan adı) fiyatları, alan adının uzantısına göre değişkenlik göstermektedir.

Domain Uzantısı Tescil Yenileme Transfer Kurtarma
com 9,95 USD 9,95 USD 9,95 USD 70,00 USD
net 10,35 USD 10,35 USD 10,35 USD 70,00 USD
org 9,95 USD 10,99 USD 10,99 USD 70,00 USD
com.tr 11,90 USD 11,90 USD 4,95 USD -
gen.tr 7,49 USD 7,49 USD 3,49 USD -
info 13,95 USD 13,95 USD 13,95 USD 99,00 USD
io 45,95 USD 45,95 USD 45,95 USD 150,00 USD
biz 16,95 USD 16,95 USD 16,95 USD 99,00 USD
co 27,49 USD 27,49 USD 27,49 USD 95,99 USD
web.tr 7,49 USD 7,49 USD 3,49 USD -
istanbul 19,95 USD 19,95 USD 19,95 USD 200,00 USD
ist 19,95 USD 19,95 USD 19,95 USD 200,00 USD
name 9,59 USD 9,59 USD 9,59 USD 71,99 USD


Ayrıca IHS'den tescil edebileceğiniz tüm alan adlarının listesine ve fiyatlarına ALAN ADI FİYAT LİSTESİ sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Domain Satın Almak İçin Neler Yapmalıyım?

IHS'den bir domain satın almak için birkaç basit işlem gerçeleştirerek aradığınız alan adına sahip olabilirsiniz. Bunun için;

  • Satın almak istediğiniz domaini belirleyin.
  • Belirlediğiniz domaini "DOMAIN SORGULA" alanına yazarak ARA butununa tıklayın.
  • Sorgulama sonucunda satın almak istediğiniz domain müsait ise "Sepete At" butonuna tıklayabilirsiniz, Dilerseniz seçtiğiniz domainle beraber bir hosting paketi de seçerek domaininizi hostingle beraber bedava (seçili paketlerde) satın alabilirsiniz.
  • Sepet sayfasına geldiğinizde domainin süresini seçebilirsiniz, ardından "DEVAM ET" butonuna tıklayın.
  • Kullanıcı bilgileri ekranında eğer üyeliğiniz yoksa basitçe bir üyelik oluşturabilirsiniz. Eğer IHS kullanıcısıysanız gelen ekranda E-posta ve şifre alanını doldurup devam edebilirsiniz.
  • Son olarak fatura bilgilerinizi ve ödeme yönteminizi girerek domain satın alma işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

ICANN nedir?

İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu (ICANN) uluslararası düzeyde organize olmuş, İnternet Protokolü (IP) adresi alanı tahsisi, protokol tanıtıcı ataması, genel (gTLD) ve ülke kodu (ccTLD) Üst Düzey Alan ismi sistemi yönetimi ve kök sunucu sistemi yönetimi işlevlerinden sorumlu kâr amacı gütmeyen bir kurumdur. Bu servisler ilk olarak ABD hükümeti ile yapılan sözleşme gereği İnternet Tahsisli Sayılar Otoritesi (IANA) ve diğer kurumlar tarafından gerçekleştiriliyordu. Günümüzde IANA’nın işlevini ICANN gerçekleştirmektedir. Özel-kamuya açık bir ortaklık olarak ICANN İnternetin çalışma kararlılığının korunması, rekabetin desteklenmesi, küresel İnternet topluluklarının daha geniş bir katılımla temsilinin sağlanması ve tabandan gelen, uzlaşma temelli süreçlerle görevine uygun politikaların geliştirilmesi için çalışmaktadır.

ICANN ın alan adı tescilindeki rolü nedir?

ICANN, tüm İnternet kullanıcılarının geçerli adresler bulabilmelerini sağlamak üzere evrensel çözülebilirlikten emin olunması için DNS'in teknik unsurlarının yönetiminin koordinasyonundan sorumludur. Bunu İnternet’teki işlemlerde kullanılan eşsiz teknik tanıtıcıların dağıtımını ve Üst Düzey Alan İsimlerinin (.com, .info v.s.) kullanılma yetkilerinin dağıtılmasını gözlemleyerek yapar. Mali işlemler, İnternet içeriğinin kontrolü, istenmeyen ticari e-postaları (spam) ve veri korumasıyla ilgili kurallar gibi İnternet kullanıcılarını ilgilendiren diğer sorunlar, ICANN’in teknik koordinasyon görevinin dışında kalmaktadır.

Alan Adımı Neden IHS'den tescil ettirmeliyim?

IHS Telekom ICANN tarafından akredite edilmiştir. (ICANN Onaylı Alan adı kayıt operatörü) Yani IHS Telekom aracılığı ile tescil edilen bütün alan adları ICANN teminatı altındadır. Bu durum tescil ettirdiğiniz alan adı üzerindeki özlük ve yönetim haklarınızı teminat altına alır.

IHS Telekom, kontrol panelinde bulunan alan adı yönetim arayüzü ile ücretsiz olarak dünya standartlarında DNS Yönetimi (MX, CNAME , A ...vb), Name Server Yönetimi, URL Yönlendirme, Whois bilgilerini düzenleme/gizleme, Alan adı kilitleme, Name Server oluşturma hizmetlerini sağlamaktadır.

İki faktörlü kimlik denetimi sayesinde ileri seviye güvenlik sağlamaktadır.

ICANN akredite IHS Telekom , ICANN tarafından şart koşulan bütün mali ve teknik altyapı koşullarını sağlamaktadır.

Hangi alan adı uzantısını seçmeliyim.... com net org?

Dünyada en fazla kullanılan alan adı uzantıları sırası ile com, net ve org olarak sıralanabilir. Ancak sadece .com, .net ve .org domain uzantılarını tescil etmeniz markanızı korumak için yeterli olmayabilir. IHS olarak Domain Sorgulama sayfasında .com, .net ve .org ile birlikte Türkiye'de popüler olan .com.tr .gen.tr .web.tr .info.tr ve .biz.tr gibi uzantılarıda tescil etmenizi öneririz.

IHS Domain Alma sayfasında en popüler uzantıları sizin için sorgular.

Domain Sorgulama Nasıl Yapılır?

Domain sorulama işlemi için; almayı düşündüğünüz domain adresini, IHS Telekom'un domain sorgulama yapabilmeniz için oluşturduğu arama çubuğuna yazarak ARA butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sistem tarafından aradığınız domain sorgulanarak müsaitlik durumu hakkında bilgi verilir. Eğer domain daha önce başkası tarafından alınmışsa, whois butonuna tıklayarak domain sahibi hakkında bilgi edinebilirisiniz.

Ücretsiz Domain Alabilir miyim?

Evet. IHS Telekom'un sunduğu ücretsiz domain hizmetinden "Hosting Alana, Domain Bedava" kampanyamız kapsamında yararlanarak, seçili hosting paketlerinden birini tercih ettiğinizde .com, .net veya .org uzantılı 1 (bir) adet domaini 1 yıllığına ücretsiz tescil edebilirsiniz.

Alan Adımı IHS'ye transfer ettirebilmek için ne yapmalıyım?

Öncelikle transfer edeceğiniz domain için mevcut tescil firmanızdan transfer şifresini edinmelisiniz, transferi başlatabilmeniz için bu şifre zorunludur. Şifreyi bilmiyorsanız transfer işlemini başlatamanız mümkün olmayacaktır.

Bir diğer önemli nokta ise transfer etmek istediğiniz alan adı üzerinde hiçbir kilit uygulanmamış olmasıdır, alan adının durumu Active veya OK statüsünde olmalı, transfer işlemlerine açık olmalıdır.Bununla birlikte bir alan adın tescil veya yenileme işleminden itibaren 60 gün boyunca transfer işlemine kapalıdır.

Alan adınızı bu koşulları sağlıyorsa transfer başlatabilirsiniz.

Alan adı transferi nedir?

Alan adı transferi ya da Domain Transferi bir başka tescil firmasındaki alan adı tescil servisinin bir diğer firmaya aktarılması işlemidir. Transfer işlemi gerçekleştikten sonra alan adınızın yönetimini artık yeni tescil sağlayıcınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Alan adı tescil siparişim ne kadar sürede aktif edilir?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz anında onaylanır, havale veya posta çeki ile yaptığınız ödemeler ödemenizin operatör tarafından teyid edilmesini takiben onaylanır. Havale ve EFT siparişleri haftaiçi ( Pazartesi 09:00 - Cuma 17:30 ) mesai saatleri içerisinde banka hesaplarımız kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Alan adı yenileme periyodu kaç gündür ?

Alan adı tescil servisi süresi sonlandıktan bazı sonra alan adları Grace Renew Periyoduna girmektedir. Bu süre içerisinde alan adlarınızı mevcut yenilem ücreti ile yenileyebilirsiniz. Bazı uzantılar için bu süreler aşağıda verilmiştir.

.COM 40 Gün
.NET 40 Gün
.ORG 40 Gün
.BIZ 40 Gün
.INFO 15 Gün
.NAME 40 Gün
.ASIA 40 Gün
.MOBI 40 Gün
.US 40 Gün
.IN 15 Gün
.WEB.IN 30 Gün
.ME 40 Gün
.EU 0 Gün
.BZ 40 Gün
.MN 40 Gün
.CC 40 Gün
.TV 40 Gün
3.Seviye .UK 90 Gün
.WS 40 Gün
.CO 40 Gün
.CA 40 Gün
.DE 0 Gün
.ES 9 Gün
.AU 30 Gün
.XXX 40 Gün
.RU 25 Gün

Alan adı tescili sonrası belge talep edilir mi ?


Bazı ccTLD ve özel alan adı uzantılarında (.co, .ca, .pro, .es, .ru, us, eu gibi ) tescil sırasında belge ibraz mecburiyeti bulunmazken tescil sonrasında özel markaları ve alan adı uzantısının ait olduğu ülkedeki hak sahiplerini koruma adına belge talep edilebilmektedir. Belge ibraz edilememesi halinde alan adı tescil işlemi iptal edilecektir.

Bunun dışında .tr uzantılı alan adlarının bazılarında belge ibraz mecburiyeti bulunmaktadır. Bu belgeler tescil sırasında talep edilmektedir.

.tr uzantılı alan adlarında neden ücretsiz alan adı servisleri bulunmuyor ?

nic.tr alan adının yürütme ve teknik işlemleri ODTÜ tarafından gerçekleştirilmektedir. ODTÜ tarafımıza tam otomatize çalışan bir API sağlanamadığı için diğer uzantılar için mevcut olan aşağıdaki servisler .tr uzantılı alan adları için maalesef sağlanamamaktadır.

Park Sayfası
E-posta Yönlendirme
Alan Adı Kilidi
İkinci El Alan Adı

Ücretsiz DNS Yönetim Paneli Sağlıyor musunuz?

Evet alan adınıza ait bütün DNS kayıtlarını ücretsiz olarak oluşturup düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz DNS sihirbazını kullanarak DNS kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilir ve daha sonra düzenleyebilirsiniz.

Alan adınız için dilediğiniz kadar A , CNAME, MX kaydı tanımlayabilirsiniz.

Whois Bilgilerimi gizleyebilir miyim?

Whois bilgileri varsayılan ayar olarak anonim erişime açık durumdadır.Dilerseniz ile alan adınız sorgulandığında kimlik bilgilerinizi gizleyebilirsiniz. Bu servis IHS Telekom tarafından ücretsiz sağlanmaktadır

Domain tescilini yenilemezsem ne olur?

Alan adınızın tescil süresinin bittiği tarihten sonra sırasıyla yenileme ve geri kurtarma periyoduna girer. Bu periyotlarda alan adınız için hiç yenileme/kurtarma yapmadığınız taktirde alan adı üzerindeki hakkınız düşer ve alan adınız 3. kişiler tarafından tescil edilebilir.

Alan adı uzantılarına göre yenileme ve geri kurtarma periyotları değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0850 333 5 447 no'lu çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Alan adı transferi için ilave bir ücret ödeniyor mu?

Hayır transfer için ilave bir ücret tahsil edilmez, ancak transfer esnasında alan adı için ilave 1 yıl yenileme işlemi gerçekleşir yani alan adının tescil süresinin bitiş tarihi 1 yıl daha uzatılımış olur, dolayısı ile transfer işlemi esnasında 1 yıl yenileme bedeli tahsil edilir. Başka bir ücret tahsil edilmez.

Alan adımı transfer ettirdim ancak Tescil süresi uzamadı.


Bu problem Auto-renew grace period içindeki alan adları için yapılan transferlerden kaynaklanmaktadır

A- 1 Ocak 2008 de sonlanan bir alan adınızı 3 Ocak 2008 de yenilediniz (45 günlük "auto-renew grace period" içinde).

B- Eski tescil firmanız Alan adınız 1 Ocak 2009 a kadar uzattı.

C- Alan adınız için 4 Ocak 2008 de IHS ye Transfer işlemi başlattınız.

D- 10 Ocak 2008 de transfer işlemi gerçekleşti.

E- Bu noktada Eski Registrar Firma Sizin için operatörlere ödediği yenileme ücreti geri alır ve tescil sürenizi 1 Ocak 2008 tarihine geri döndürür.

F- Yeni Registrar Transfer esnasında Alan adınızı 1 Ocak 2009 a kadar uzatır.Bu tip bir durumda eski tescil firmanızdan MUTLAKA ücret iadesi talep ediniz.ASLA bir alan adının bitiş süresine 60 gün kala ve yenilendikten sonraki 60 gün içinde transfer işlemi başlatmayınız. Bu sayede benzer sorunlar yaşamazsınız.

İlgili açıklamaların oırijinal halini ICANN örnek yönerge sayfasında bulabilirsiniz

Auto-renew grace period Başlığında, Transfer paragrafında;

http://www.icann.org/tlds/agreements/biz/registry-agmt-appc-10-11may01.htm

Alıntı :

Transfer (other than ICANN-approved bulk transfer). If a domain is transferred under Part A of Exhibit B to the Registry-Registrar Agreement within the Auto-Renew Grace Period, the losing Registrar is credited with the Auto-Renew charge and the year added by the Auto-Renew operation is cancelled. The expiration date of the domain is extended by one year up to a total maximum of ten by virtue of the transfer and the gaining Registrar is charged for that additional year, even in cases where a full year is not added because of the 10-year maximum limitation.

Başka bir açıklama:

http://manage.resellerclub.com/kb/servlet/KBServlet/faq227.html

Sunrise dönemi nedir?

Bir alan adı halka arz edilmeden önce 2 evre vardır. İlk evre yani Sunrise dönemi sadece Marka ve Patent sahiplerine özeldir. Bu dönemde marka ve patent sahipleri tescil başvurularını takiben ilgili evrakları beyan ederler.

Sunrise evresinde fiyatlar operatörün belirlediği politika doğrultusunda normal fiyatların 5-10 katına kadar çıkabilmektedir.

Landrush dönemi nedir?Bir alan adı halka arz edilmeden önce 2 evre vardır. İlk evre Sunrise bir sonraki evre ise Landrush olarak adlandırılır. Landrush döneminde isteyen herkes istediği bir alan adı için başvurabilir. Ancak bütün başvurular Landrush sonuna kadar bekler, Landrush esnasında birden fazla başvuru yapılan alan adları arttırmaya girer ve en yüksek fiyat verende kalır.

Arttırmaya kalmayan alan adları doğrudan başvuran adına tescil edilir.

ALAN ADI FİYAT LİSTESİ

Alan Adı
Tescil
Yenileme
Transfer
Kurtarma
com
3,95 USD 66,24 TL
9,95 USD 166,86 TL
6,95 USD 116,55 TL
70,00 USD 1.173,90 TL
net
2,95 USD 49,47 TL
10,95 USD 183,63 TL
5,95 USD 99,78 TL
70,00 USD 1.173,90 TL
org
7,95 USD 133,32 TL
10,95 USD 183,63 TL
6,95 USD 116,55 TL
70,00 USD 1.173,90 TL
com.tr
1,95 USD 32,70 TL
9,95 USD 166,86 TL
9,95 USD 166,86 TL
-
gen.tr
0,95 USD 15,93 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
web.tr
0,95 USD 15,93 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
info
7,95 USD 133,32 TL
15,95 USD 267,48 TL
2,95 USD 49,47 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
name.tr
0,95 USD 15,93 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
biz
5,95 USD 99,78 TL
16,95 USD 284,25 TL
16,95 USD 284,25 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
xyz
1,95 USD 32,70 TL
12,99 USD 217,84 TL
12,99 USD 217,84 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
co
10,95 USD 183,63 TL
27,95 USD 468,72 TL
27,95 USD 468,72 TL
95,99 USD 1.609,75 TL
io
45,95 USD 770,58 TL
49,95 USD 837,66 TL
45,95 USD 770,58 TL
150,00 USD 2.515,50 TL
tc
24,95 USD 418,41 TL
39,95 USD 669,96 TL
24,95 USD 418,41 TL
-
istanbul
16,95 USD 284,25 TL
19,95 USD 334,56 TL
12,95 USD 217,17 TL
200,00 USD 3.354,00 TL
ist
16,95 USD 284,25 TL
19,95 USD 334,56 TL
12,95 USD 217,17 TL
200,00 USD 3.354,00 TL
name
9,95 USD 166,86 TL
9,95 USD 166,86 TL
9,95 USD 166,86 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
us
11,95 USD 200,40 TL
11,95 USD 200,40 TL
11,95 USD 200,40 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
in
10,90 USD 182,79 TL
10,90 USD 182,79 TL
10,90 USD 182,79 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
tv
34,95 USD 586,11 TL
34,95 USD 586,11 TL
34,95 USD 586,11 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
xxx
109,90 USD 1.843,02 TL
109,90 USD 1.843,02 TL
109,90 USD 1.843,02 TL
199,90 USD 3.352,32 TL
sx
35,95 USD 602,88 TL
35,95 USD 602,88 TL
35,95 USD 602,88 TL
129,00 USD 2.163,33 TL
tv.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
ws
26,95 USD 451,95 TL
26,95 USD 451,95 TL
26,95 USD 451,95 TL
74,95 USD 1.256,91 TL
pro
27,90 USD 467,88 TL
27,90 USD 467,88 TL
27,90 USD 467,88 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
com.tc
39,95 USD 669,96 TL
39,95 USD 669,96 TL
39,95 USD 669,96 TL
79,00 USD 1.324,83 TL
asia
14,99 USD 251,38 TL
14,99 USD 251,38 TL
14,99 USD 251,38 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
k12.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
me
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
cc
21,79 USD 365,42 TL
21,79 USD 365,42 TL
21,79 USD 365,42 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
mn
41,79 USD 700,82 TL
41,79 USD 700,82 TL
41,79 USD 700,82 TL
109,99 USD 1.844,53 TL
bz
27,95 USD 468,72 TL
27,95 USD 468,72 TL
27,95 USD 468,72 TL
199,00 USD 3.337,23 TL
mobi
29,19 USD 489,52 TL
29,19 USD 489,52 TL
29,19 USD 489,52 TL
89,99 USD 1.509,13 TL
co.in
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
net.in
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
org.in
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
gen.in
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
7,39 USD 123,93 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
de.com
27,49 USD 461,01 TL
20,89 USD 350,33 TL
20,89 USD 350,33 TL
20,89 USD 350,33 TL
gb.net
12,09 USD 202,75 TL
12,09 USD 202,75 TL
12,09 USD 202,75 TL
13,19 USD 221,20 TL
hu.com
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
jpn.com
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
za.com
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
br.com
49,19 USD 824,92 TL
49,19 USD 824,92 TL
49,19 USD 824,92 TL
51,69 USD 866,84 TL
cn.com
41,99 USD 704,17 TL
41,99 USD 704,17 TL
41,99 USD 704,17 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
sa.com
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
se.net
60,49 USD 1.014,42 TL
38,49 USD 645,48 TL
38,49 USD 645,48 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
uk.net
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
uk.com
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
65,95 USD 1.105,98 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
eu.com
29,99 USD 502,93 TL
22,79 USD 382,19 TL
22,79 USD 382,19 TL
20,89 USD 350,33 TL
us.com
29,95 USD 502,26 TL
29,95 USD 502,26 TL
29,95 USD 502,26 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
edu.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
bbs.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
bel.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
gov.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
org.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
info.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
biz.tr
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
5,95 USD 99,78 TL
-
live
26,99 USD 452,62 TL
26,99 USD 452,62 TL
26,99 USD 452,62 TL
89,99 USD 1.509,13 TL
store
59,99 USD 1.006,03 TL
59,99 USD 1.006,03 TL
59,99 USD 1.006,03 TL
134,39 USD 2.253,72 TL
site
36,99 USD 620,32 TL
36,99 USD 620,32 TL
36,99 USD 620,32 TL
129,99 USD 2.179,93 TL
town
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
la
35,99 USD 603,55 TL
35,99 USD 603,55 TL
35,99 USD 603,55 TL
35,99 USD 603,55 TL
toys
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
cloud
22,95 USD 384,87 TL
22,95 USD 384,87 TL
22,95 USD 384,87 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
university
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
vegas
54,99 USD 922,18 TL
54,99 USD 922,18 TL
54,99 USD 922,18 TL
109,99 USD 1.844,53 TL
vodka
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
43,99 USD 737,71 TL
website
18,69 USD 313,43 TL
18,69 USD 313,43 TL
18,69 USD 313,43 TL
82,49 USD 1.383,36 TL
wtf
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
photo
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
career
95,99 USD 1.609,75 TL
95,99 USD 1.609,75 TL
95,99 USD 1.609,75 TL
167,99 USD 2.817,19 TL
blackfriday
139,95 USD 2.346,96 TL
139,95 USD 2.346,96 TL
139,95 USD 2.346,96 TL
199,00 USD 3.337,23 TL
christmas
65,99 USD 1.106,65 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
120,00 USD 2.012,40 TL
consulting
32,09 USD 538,15 TL
32,09 USD 538,15 TL
32,09 USD 538,15 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
help
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
hosting
399,00 USD 6.691,23 TL
399,00 USD 6.691,23 TL
399,00 USD 6.691,23 TL
500,00 USD 8.385,00 TL
investments
86,89 USD 1.457,15 TL
86,89 USD 1.457,15 TL
86,89 USD 1.457,15 TL
153,99 USD 2.582,41 TL
nyc
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
graphics
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
equipment
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
gallery
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
lighting
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
photography
25,59 USD 429,14 TL
25,59 USD 429,14 TL
25,59 USD 429,14 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
directory
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
technology
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
tech
54,00 USD 905,58 TL
54,00 USD 905,58 TL
54,00 USD 905,58 TL
138,00 USD 2.314,26 TL
today
25,50 USD 427,64 TL
25,50 USD 427,64 TL
25,50 USD 427,64 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
tips
17,59 USD 294,98 TL
17,59 USD 294,98 TL
17,59 USD 294,98 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
photos
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
company
11,60 USD 194,53 TL
11,60 USD 194,53 TL
11,60 USD 194,53 TL
150,00 USD 2.515,50 TL
systems
21,89 USD 367,10 TL
21,89 USD 367,10 TL
21,89 USD 367,10 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
management
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
center
21,59 USD 362,06 TL
21,59 USD 362,06 TL
21,59 USD 362,06 TL
91,99 USD 1.542,67 TL
email
21,89 USD 367,10 TL
21,89 USD 367,10 TL
21,89 USD 367,10 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
republican
38,09 USD 638,77 TL
38,09 USD 638,77 TL
38,09 USD 638,77 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
solutions
21,90 USD 367,26 TL
21,90 USD 367,26 TL
21,90 USD 367,26 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
support
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
singles
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
bike
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
104,09 USD 1.745,59 TL
plumbing
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
guru
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
clothing
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
camera
51,99 USD 871,87 TL
51,99 USD 871,87 TL
51,99 USD 871,87 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
estate
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
construction
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
contractors
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
kitchen
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
land
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
enterprises
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
shoes
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
domains
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
cab
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
computer
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
academy
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
104,99 USD 1.760,68 TL
builders
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
training
29,95 USD 502,26 TL
29,95 USD 502,26 TL
29,95 USD 502,26 TL
99,95 USD 1.676,16 TL
ventures
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
holdings
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
diamonds
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,89 USD 2.077,64 TL
voyage
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
careers
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
recipes
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
limo
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
menu
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
109,99 USD 1.844,53 TL
uno
25,99 USD 435,85 TL
25,99 USD 435,85 TL
25,99 USD 435,85 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
education
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
institute
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
international
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
art
14,99 USD 251,38 TL
14,99 USD 251,38 TL
14,99 USD 251,38 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
agency
20,59 USD 345,29 TL
20,59 USD 345,29 TL
20,59 USD 345,29 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
camp
51,99 USD 871,87 TL
51,99 USD 871,87 TL
51,99 USD 871,87 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
glass
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
repair
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
coffee
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
104,99 USD 1.760,68 TL
florist
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
house
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
solar
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
47,99 USD 804,79 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
marketing
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
farm
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
bargains
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
103,99 USD 1.743,91 TL
boutique
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
cheap
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
32,39 USD 543,18 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
zone
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
holiday
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
codes
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
viajes
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
buzz
69,95 USD 1.173,06 TL
69,95 USD 1.173,06 TL
69,95 USD 1.173,06 TL
199,00 USD 3.337,23 TL
club
16,79 USD 281,57 TL
16,79 USD 281,57 TL
16,79 USD 281,57 TL
89,00 USD 1.492,53 TL
cool
32,09 USD 538,15 TL
32,09 USD 538,15 TL
32,09 USD 538,15 TL
104,09 USD 1.745,59 TL
watch
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
works
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
expert
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
immobilien
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
98,99 USD 1.660,06 TL
futbol
16,29 USD 273,18 TL
16,29 USD 273,18 TL
16,29 USD 273,18 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
ninja
17,59 USD 294,98 TL
17,59 USD 294,98 TL
17,59 USD 294,98 TL
82,49 USD 1.383,36 TL
reviews
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
93,49 USD 1.567,83 TL
dance
25,49 USD 427,47 TL
25,49 USD 427,47 TL
25,49 USD 427,47 TL
96,99 USD 1.626,52 TL
democrat
37,99 USD 637,09 TL
37,99 USD 637,09 TL
37,99 USD 637,09 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
wiki
25,29 USD 424,11 TL
25,29 USD 424,11 TL
25,29 USD 424,11 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
foundation
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
exposed
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
berlin
53,99 USD 905,41 TL
53,99 USD 905,41 TL
53,99 USD 905,41 TL
239,99 USD 4.024,63 TL
pink
14,29 USD 239,64 TL
14,29 USD 239,64 TL
14,29 USD 239,64 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
red
14,29 USD 239,64 TL
14,29 USD 239,64 TL
14,29 USD 239,64 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
shiksha
14,29 USD 239,64 TL
14,29 USD 239,64 TL
14,29 USD 239,64 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
kim
15,99 USD 268,15 TL
15,99 USD 268,15 TL
15,99 USD 268,15 TL
100,00 USD 1.677,00 TL
blue
16,79 USD 281,57 TL
16,79 USD 281,57 TL
16,79 USD 281,57 TL
83,99 USD 1.408,51 TL
associates
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
104,99 USD 1.760,68 TL
bar
71,99 USD 1.207,27 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
119,99 USD 2.012,23 TL
bid
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
131,99 USD 2.213,47 TL
build
71,99 USD 1.207,27 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
143,99 USD 2.414,71 TL
capital
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,89 USD 2.077,64 TL
cards
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
catering
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
cleaning
50,99 USD 855,10 TL
50,99 USD 855,10 TL
50,99 USD 855,10 TL
190,00 USD 3.186,30 TL
co.com
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
115,49 USD 1.936,77 TL
community
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
condos
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
cruises
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,89 USD 2.077,64 TL
dating
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,89 USD 2.077,64 TL
engineering
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
events
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
exchange
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
fish
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
flights
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
gripe
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
industries
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
ink
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
93,49 USD 1.567,83 TL
kaufen
32,49 USD 544,86 TL
32,49 USD 544,86 TL
32,49 USD 544,86 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
lease
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
maison
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
media
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
moda
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
partners
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
parts
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
pictures
12,09 USD 202,75 TL
12,09 USD 202,75 TL
12,09 USD 202,75 TL
76,99 USD 1.291,12 TL
productions
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
properties
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
pub
32,49 USD 544,86 TL
32,49 USD 544,86 TL
32,49 USD 544,86 TL
93,49 USD 1.567,83 TL
rentals
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
report
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
rest
35,19 USD 590,14 TL
35,19 USD 590,14 TL
35,19 USD 590,14 TL
82,49 USD 1.383,36 TL
services
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
social
35,99 USD 603,55 TL
35,99 USD 603,55 TL
35,99 USD 603,55 TL
98,99 USD 1.660,06 TL
supplies
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
supply
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
tienda
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
tools
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
trade
28,59 USD 479,45 TL
28,59 USD 479,45 TL
28,59 USD 479,45 TL
93,49 USD 1.567,83 TL
vacations
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
villas
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
vision
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
webcam
28,59 USD 479,45 TL
28,59 USD 479,45 TL
28,59 USD 479,45 TL
120,99 USD 2.029,00 TL
accountants
94,89 USD 1.591,31 TL
94,89 USD 1.591,31 TL
94,89 USD 1.591,31 TL
153,99 USD 2.582,41 TL
actor
37,99 USD 637,09 TL
37,99 USD 637,09 TL
37,99 USD 637,09 TL
104,99 USD 1.760,68 TL
attorney
48,99 USD 821,56 TL
48,99 USD 821,56 TL
48,99 USD 821,56 TL
120,99 USD 2.029,00 TL
audio
129,95 USD 2.179,26 TL
129,95 USD 2.179,26 TL
129,95 USD 2.179,26 TL
199,00 USD 3.337,23 TL
care
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
cash
32,09 USD 538,15 TL
32,09 USD 538,15 TL
32,09 USD 538,15 TL
104,09 USD 1.745,59 TL
church
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
city
21,59 USD 362,06 TL
21,59 USD 362,06 TL
21,59 USD 362,06 TL
89,00 USD 1.492,53 TL
claims
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
clinic
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,89 USD 2.077,64 TL
cooking
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
country
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
47,99 USD 804,79 TL
credit
95,09 USD 1.594,66 TL
95,09 USD 1.594,66 TL
95,09 USD 1.594,66 TL
168,99 USD 2.833,96 TL
deals
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
dental
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
50,89 USD 853,43 TL
123,89 USD 2.077,64 TL
desi
17,99 USD 301,69 TL
17,99 USD 301,69 TL
17,99 USD 301,69 TL
167,99 USD 2.817,19 TL
digital
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
direct
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
discount
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
fail
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
finance
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
financial
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
fishing
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
43,99 USD 737,71 TL
fitness
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
fund
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
furniture
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
gift
19,59 USD 328,52 TL
19,59 USD 328,52 TL
19,59 USD 328,52 TL
71,49 USD 1.198,89 TL
global
65,99 USD 1.106,65 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
186,99 USD 3.135,82 TL
gratis
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
guide
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
guitars
144,95 USD 2.430,81 TL
144,95 USD 2.430,81 TL
144,95 USD 2.430,81 TL
199,00 USD 3.337,23 TL
hiphop
127,99 USD 2.146,39 TL
127,99 USD 2.146,39 TL
127,99 USD 2.146,39 TL
199,00 USD 3.337,23 TL
horse
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
43,99 USD 737,71 TL
host
84,69 USD 1.420,25 TL
84,69 USD 1.420,25 TL
84,69 USD 1.420,25 TL
181,49 USD 3.043,59 TL
insure
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
lawyer
48,99 USD 821,56 TL
48,99 USD 821,56 TL
48,99 USD 821,56 TL
120,89 USD 2.027,33 TL
life
31,39 USD 526,41 TL
31,39 USD 526,41 TL
31,39 USD 526,41 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
limited
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
link
10,79 USD 180,95 TL
10,79 USD 180,95 TL
10,79 USD 180,95 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
loans
86,89 USD 1.457,15 TL
86,89 USD 1.457,15 TL
86,89 USD 1.457,15 TL
153,99 USD 2.582,41 TL
london
43,99 USD 737,71 TL
43,99 USD 737,71 TL
43,99 USD 737,71 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
ooo
25,29 USD 424,11 TL
25,29 USD 424,11 TL
25,29 USD 424,11 TL
131,99 USD 2.213,47 TL
pics
27,99 USD 469,39 TL
27,99 USD 469,39 TL
27,99 USD 469,39 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
place
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
press
65,99 USD 1.106,65 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
65,99 USD 1.106,65 TL
141,89 USD 2.379,50 TL
reisen
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
rodeo
29,95 USD 502,26 TL
29,95 USD 502,26 TL
29,95 USD 502,26 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
shop
35,99 USD 603,55 TL
35,99 USD 603,55 TL
35,99 USD 603,55 TL
243,00 USD 4.075,11 TL
schule
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
20,69 USD 346,97 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
surgery
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
tattoo
39,99 USD 670,63 TL
39,99 USD 670,63 TL
39,99 USD 670,63 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
tax
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
degree
44,49 USD 746,10 TL
44,49 USD 746,10 TL
44,49 USD 746,10 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
green
82,49 USD 1.383,36 TL
82,49 USD 1.383,36 TL
82,49 USD 1.383,36 TL
93,49 USD 1.567,83 TL
love
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
142,99 USD 2.397,94 TL
top
11,90 USD 199,56 TL
11,90 USD 199,56 TL
11,90 USD 199,56 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
accountant
28,99 USD 486,16 TL
28,99 USD 486,16 TL
28,99 USD 486,16 TL
112,79 USD 1.891,49 TL
adult
98,99 USD 1.660,06 TL
98,99 USD 1.660,06 TL
98,99 USD 1.660,06 TL
176,99 USD 2.968,12 TL
airforce
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
93,49 USD 1.567,83 TL
apartments
50,99 USD 855,10 TL
50,99 USD 855,10 TL
50,99 USD 855,10 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
army
38,99 USD 653,86 TL
38,99 USD 653,86 TL
38,99 USD 653,86 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
auction
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
31,99 USD 536,47 TL
116,49 USD 1.953,54 TL
band
31,49 USD 528,09 TL
31,49 USD 528,09 TL
31,49 USD 528,09 TL
85,99 USD 1.442,05 TL
beer
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
119,99 USD 2.012,23 TL
best
87,99 USD 1.475,59 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
87,99 USD 1.475,59 TL
153,99 USD 2.582,41 TL
bharat
9,69 USD 162,50 TL
9,69 USD 162,50 TL
9,69 USD 162,50 TL
33,69 USD 564,98 TL
bingo
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,89 USD 2.077,64 TL
black
53,99 USD 905,41 TL
53,99 USD 905,41 TL
53,99 USD 905,41 TL
113,99 USD 1.911,61 TL
business
11,95 USD 200,40 TL
11,95 USD 200,40 TL
11,95 USD 200,40 TL
144,89 USD 2.429,81 TL
cafe
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
32,99 USD 553,24 TL
100,19 USD 1.680,19 TL
capetown
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
71,99 USD 1.207,27 TL
casa
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
26,39 USD 442,56 TL
119,99 USD 2.012,23 TL
family
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
27,49 USD 461,01 TL
109,99 USD 1.844,53 TL
blog
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
29,99 USD 502,93 TL
101,99 USD 1.710,37 TL
tours
49,95 USD 837,66 TL
49,95 USD 837,66 TL
49,95 USD 837,66 TL
150,00 USD 2.515,50 TL
energy
99,59 USD 1.670,12 TL
99,59 USD 1.670,12 TL
99,59 USD 1.670,12 TL
155,59 USD 2.609,24 TL
travel
116,99 USD 1.961,92 TL
116,99 USD 1.961,92 TL
116,99 USD 1.961,92 TL
300,00 USD 5.031,00 TL
app
20,16 USD 338,08 TL
20,16 USD 338,08 TL
20,16 USD 338,08 TL
188,16 USD 3.155,44 TL
page
14,39 USD 241,32 TL
14,39 USD 241,32 TL
14,39 USD 241,32 TL
194,39 USD 3.259,92 TL
space
24,95 USD 418,41 TL
24,95 USD 418,41 TL
24,95 USD 418,41 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
design
46,99 USD 788,02 TL
46,99 USD 788,02 TL
46,99 USD 788,02 TL
199,00 USD 3.337,23 TL
network
21,99 USD 368,77 TL
21,99 USD 368,77 TL
21,99 USD 368,77 TL
85,49 USD 1.433,67 TL
online
37,19 USD 623,68 TL
37,19 USD 623,68 TL
37,19 USD 623,68 TL
143,99 USD 2.414,71 TL
rocks
16,50 USD 276,70 TL
16,50 USD 276,70 TL
16,50 USD 276,70 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
restaurant
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
50,69 USD 850,07 TL
123,99 USD 2.079,31 TL
software
39,99 USD 670,63 TL
39,99 USD 670,63 TL
39,99 USD 670,63 TL
99,00 USD 1.660,23 TL
vc
40,99 USD 687,40 TL
40,99 USD 687,40 TL
40,99 USD 687,40 TL
149,99 USD 2.515,33 TL