ÜCRETSİZ UYGULAMA KURULUMU

image description

Joomla

Bir çok kişi tarafından kullanılan bir web sitesi içerik ve içerik yönetim sistemidir. Eklentileri ile birlikte web sitenizi basit bir tasarımdan kompleks bir içeriğe dönüştürebilirsiniz.

image description

WordPress

Wordpress şu anda ücretsiz yazılımlar arasında ençok bilinen ve kullanılan sistemler arasında gelmektedir. Kolay şablon değişikliği ve içerik yönetimi ile blog sistemleri arasında en çok kullanılan yazılımcı firma tarafından Wordpress ücretsiz olarak dağıtılmaktadır

image description

Php Nuke

PHP Nuke tamamen özelleştirilebilir bir tasarım paketidir. Oldukca gelismis özelliklere sahip bir portal yönetim sistemidir aynı zamanda içerik yönetim sistemi olarak da kullanilabilir.

image description

PHP-BB

PhpBB uyarlaması kolay Açık Kaynaklı forum paketidir. phpBB kullanıcı dostu arayüzüe sahiptir, kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli vardır ve yardım bölümünde programın kullanımı ile ilgili birçok sorunuza yanıt verir.

image description

SMF

SMF, açılımı Simple Machines Forum (Basit Makinalar Forumu) olup günümüzde sıklıkla kullanılan, hızıyla ve güvenliğiyle önplana çıkan bir forum sistemidir.

image description

MyBB

MyBulletinBoard (MyBB) PHP kodlama dili ile yazılmış, ücretsiz bir forum sistemidir. Yapımcı grubun güvenlik ağırlıklı güncelleştirilen versiyonları ve gönüllü destekçilerin yaptıkları tema ve eklentilerle eksikliklerini büyük ölçüde tamamlamıştır.

image description

Mambo

Mambo bir içerik yönetim sistemi(content management system)dir. Yani birden çok ve farklı içeriği tek bir yerden yönetmenize olanak sağlayan hazır bir web sitesi şablonudur.

image description

Oscommerce

OsCommerce GNU GPL Lisansı altında kullanılabilen açık kaynak kodlu bir e-ticaret çözümüdür. osCommerce yazılım için hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan ürünlerinizi Internet üzerinden satışa sunabilmenize, mağazanızın yönetimini kolayca yapabilmenize olanak sağlar.