Bireysel Hosting, Ekonomik Fiyatlarla Sitenizi Oluşturun

Yıllık Satın Al 2 Ay Bedava Kullan!

Nano

0,99$
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı
1000

MB

Veri Trafiği
10000

MB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

5

E-Posta

10 Adet

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

0 / 0

SSL

Ücretsiz

Bireysel

1,99$
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı
5000

MB

Veri Trafiği
50000

MB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

10

E-Posta

100 Adet

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

1 / 1

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Profesyonel

2,99$
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı


Limitsiz

Veri Trafiği


Limitsiz

Web sitesi adedi

3

Subdomain adedi

30

E-Posta


Limitsiz

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

3 / 3

SSL

Ücretsiz

30 Gün Para İadesi

IHS'den alacağınız tüm hosting ürünlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

7 / 24 / 365 Gün Destek

Yanınızdayız. Tüm taleplerinizi çağrı merkezi aracılığıyla veya yazılı destek talebi oluşturarak bize iletebilirsiniz. Tüm talepleriniz destek mühendislerimiz tarafından incelenerek yanıtlanmaktadır.

Yüksek Performans

Tüm sunucularımız yüksek performansta çalışabilmesi için yapılandırılmıştır. Beklenmedik bir durumda sistem yöneticilerimiz anında müdahale işlemi gerçekleştirerek servislerinizin stabil çalışmasını sağlar.

Web Hosting servisi almak istiyorum ancak işlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyorum?

Bir web sitenizin olabilmesi için öncelikle firmaniz.com şeklinde bir domain / alan adı belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz bu ismi (Alan adı) kullanabilmeniz için alan adını kendi adınıza tescil ettirmeniz gerekmektedir. Alan adı tescil servisi bu hizmeti kapsamaktadır.

Alan adları satın alınamazlar, asgari bir yıl olmak üzere belirli bir kullanım süresi için tescil edilebilirler . Alan adınızı tescil süresi bitiminde yenilemediğiniz taktirde alan adınızı bir başkası tescil edebilir.

Web sitenizi daha sonra oluşturmak istiyorsanız tescil ettirdiğiniz domain için daha sonra da hosting hizmeti satın alabilirsiniz.

Nasıl sınırsız disk alanı sağlayabiliyorsunuz?

IHS Telekom NetApp depolama üniteleri(SAN) Exabitlerce sığaya ulaşabilmektedir.

Depolama teknolojilerinde her zaman en son trendleri uyarlayan IHS, web hosting müşterilerine ihtiyaçları oranında sığayı kolayca ve sürekli tahsis edebilmektedir.

Web Hosting kontrol paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, web hosting kontrol ve yönetim paneli ile kendi başınıza eposta hesaplarınızı oluşturabilir , ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Sunucularınız Nerede?

IHS Telekom web hosting sunucuları Beşiktaş Fulya ve Ümraniye Dudulludaki daki veri merkezlerinde bulundurulmaktadır.

E-posta mesajlarım AntiVirüs AntiSpam taramasından geçiyor mu?

Tarafınıza iletilen bütün email mesajları, posta kutunuza düşmeden IHS Telekom tarafından geliştirilen Kangal E-posta Güvenlik duvarı tarafından filtrelenmektedir.

Kangal E-posta Güvenlik duvarı spam, phishing, virüs ve benzeri içerik ihtiva eden tüm sakıncalı eposta mesajlarını engellemektedir.

Wordpress Joomla kurulumuna yardımcı oluyor musunuz?

Evet, bir web hosting paketi satın aldığınızda IHS Telekom mühendisleri Wordpress, Joomla ve benzeri diğer hazır içerik yönetimi uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

Yada dilerseniz hazır içerik yönetimi uygulamalanızı tamamen IHS Telekom mühendislerine kurdurabilir, web sitenizi hazır ve çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Web Hosting paketlerinde programlama desteği veriyor musunuz?

IHS Telekom destek mühendisleri, web hosting paketinizde kullandığınız php scriptlerdeki problemleri analiz ederek gidermeye çalışacaktır.

İnceleme ve problem giderme işlemleri, problemin mahiyetine göre 2 veya 72 saat kadar sürebilir.

Mysql PHP problemleri konusunda destek sağlıyor musunuz?

Evet, özellikle migrasyonunuz esnasında çıkabilecek MySQL karakter çözümleme problemleri , php scriptlerinizdeki dosya yolu ve benzeri değişiklikler IHS Telekom destek mühendisleri tarafından taleb ettiğiniz taktirde giderilecektir.

Problem adresleme ve giderme işlemleri problemin mahiyetine göre 2 - 72 saat kadar sürebilir.

osCommerce yada OpenCart gibi eticaret uygulamaları kuruyor musunuz?

Bir web hosting paketi satın aldığınızda, IHS Telekom mühendisleri web sitenizde çalıştırmak istediğiniz Php / MySQL destekli hazır e-ticaret uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

Yada dilerseniz hazır e-ticaret uygulamalanızı tamamen IHS Telekom mühendislerine kurdurabilir, web sitenizi hazır ve çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Web Hosting sunucularında yedekleme sistemi var mı?

IHS Telekom web hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri, eposta kutuları ve diğer veriler haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.

Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Web hosting paketime başka domainler yönlendirebilir miyim?

Kullandığınız web hosting ürününüzde barınan web sitenize aynı içeriği görüntüleyen, sınırsız sayıda alan adı / domain yönlendirebilirsiniz. Bu sayede yönlendirmiş olduğunuz alan adına / domaine erişildiğinde mevcut web siteniz açılacaktır.

SSL Sertifikası Kurulum ücreti alıyor musunuz?

Hayır, web siteniz için SSL sertifikası kullanmak istediğinizde, SSL sertifikanızın kurulumu , ve SSL sertifikanızın çalışması için gerekli özel IP adresi ve diğer tüm gereksinimleriniz IHS Telekom destek mühendisleri tarafından ücretsiz olarak tarafınıza sağlanmaktadır

Name Server bilgileriniz nelerdir?

Name Server bilgileriniz satın almış olduğunuz web hosting ürününüzün kullanıcı bilgileri ile birlikte eposta adresinize bildirilecektir.