Bireysel ve Profesyonel Hosting Paketleri

Yıllık Satın Al 2 Ay Bedava Kullan!

Nano

0,99$ 5,82₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı
1000

MB

Veri Trafiği
10000

MB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

5

E-Posta

10 Adet

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

0 / 0

SSL

Ücretsiz

Bireysel

1,99$ 11,70₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı
5000

MB

Veri Trafiği
50000

MB

Web sitesi adedi

1

Subdomain adedi

10

E-Posta

100 Adet

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

1 / 1

SSL

Ücretsiz

Bedava Domain

Profesyonel

2,99$ 17,58₺
Ay
SEPETE AT
Disk Alanı


Limitsiz

Veri Trafiği


Limitsiz

Web sitesi adedi

3

Subdomain adedi

30

E-Posta


Limitsiz

Anti-Span

Ücretsiz

MySQL / MsSQL

3 / 3

SSL

Ücretsiz

30 Gün Para İadesi

Kalitemize güveniyoruz. IHS'den alacağınız tüm Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi.

Ücretsiz Anti-Spam - AntiVirüs

Anti-Spam için para mı ödüyorsunuz? IHS’den hosting alın, anti-spam için ek ücret ödemeyin!

Ücretsiz Yedekleme ve Geri Yükleme

Web sitenizi sadece yayınlamıyoruz. Sizin için periyodik olarak yedekliyoz. Üstelik yedekleme ve geri yükleme ücretsiz ve limitsiz!

Web Sitenizi Taşıyalım

Bunun için zamanınız yok mu? Bırakın sizi IHS Hosting kalitesine biz taşıyalım. Evet, ücretsiz :)

Yüksek Kapasiteli E-posta Hizmeti

E-posta hesabı başına 2GB* ‘a varan kapasiteler ile epostalarınız sorun olmaktan çıksın. Epostalarınızı telefonunuzda ve bilgisayarınızda tutmayın.

*2GB kota Profesyonel hosting paketinde mevcuttur.

7 / 24 Destek

Hosting hizmetleriniz ile ilgili her konuda 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Ortalama 30 dakika cevap süresi ile hızlı ve kaliteli destek ile tanışın.

Yüksek Hız ve Performans

Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Hosting Nedir ?

Hosting bir web sitesi oluşturabilmek için gerekli olan ve web sitesine ait içeriğin (resimler, yazılar, videolar vb..) internette yayınlanmasını sağlayan servistir. Internet kullanıcıları hosting sunucuları sayesinde web sitenize ulabilirler.

SSD Hosting Nedir ?

SSD hosting %100 SSD disklere sahip Web sunucuları üzerinde yüksek performans ile çalışan hosting paketleridir. SSD diskler geleneksel mekanik disklere oranla 5 kat daha yüksek performans ile çalışır. Yüksek performans için IHS SSD Hosting Paketlerini tercih edebilirsiniz...

Sınırsız hosting nedir ?

Sınırsız özellikli Hosting paketlerimizde yalnız Disk alanı ve Veri trafiği sınırsızdır ve ölçülmemektedir. Bu özellikteki hosting servisleri yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

Hosting kontrol paneli sağlıyor musunuz?

Evet, hosting kontrol ve yönetim paneli sağlamaktayız. Panel yardımız ile eposta hesaplarınızı oluşturabilir , ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Disk alanım sınırsız mı?

Evet, sınırsız disk alanı olarak belirtilen hosting paketlerimizde kullanım şartlarımıza aykırı olmadığı sürece disk kullanımınız ölcülmez.

Veri Trafiği sınırsız mı?

Evet, sınırsız trafik özellikli tüm hosting paketlerimizde kullandığınız trafik ölçülmemektedir. Trafik sınırsızlığı CPU ve Memory sınırsızlığını sağlamamaktadır.

Hosting sunucularında yedekleme sistemi var mı?

Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir.

Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Hosting paketime başka domainler yönlendirebilir miyim?

Hosting ürününüzde barınan web sitenize aynı içeriği görüntüleyen, sınırsız sayıda alan adı / domain yönlendirebilirsiniz. Bu sayede yönlendirmiş olduğunuz alan adına / domaine erişildiğinde mevcut web siteniz açılacaktır.

Wordpress Joomla kurulumuna yardımcı oluyor musunuz?

Evet, bir hosting paketi satın aldığınızda IHS Telekom mühendisleri Wordpress, Joomla ve benzeri diğer hazır içerik yönetimi uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

Yada dilerseniz hazır içerik yönetimi uygulamalanızı tamamen IHS Telekom mühendislerine kurdurabilir, web sitenizi hazır ve çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Hosting paketlerinde programlama desteği veriyor musunuz?

IHS Telekom destek ekibi, Hosting paketinizde kullandığınız php scriptlerdeki problemleri analiz ederek gidermeye çalışacaktır.

İnceleme ve problem giderme işlemleri, problemin mahiyetine göre 2 veya 72 saat kadar sürebilir.

Mysql PHP problemleri konusunda destek sağlıyor musunuz?

Evet, özellikle migrasyonunuz esnasında çıkabilecek MySQL karakter çözümleme problemleri , php scriptlerinizdeki dosya yolu ve benzeri değişiklikler IHS Telekom destek mühendisleri tarafından taleb ettiğiniz taktirde giderilecektir.

Problem adresleme ve giderme işlemleri problemin mahiyetine göre 2 - 72 saat kadar sürebilir.

osCommerce yada OpenCart gibi eticaret uygulamaları kuruyor musunuz?

Bir web hosting paketi satın aldığınızda, IHS Telekom mühendisleri web sitenizde çalıştırmak istediğiniz Php / MySQL destekli hazır e-ticaret uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

Yada dilerseniz hazır e-ticaret uygulamalanızı tamamen IHS Telekom mühendislerine kurdurabilir, web sitenizi hazır ve çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

E-postalarım AntiVirüs/AntiSpam taramasından geçiyor mu?

Tarafınıza iletilen bütün email mesajları, posta kutunuza düşmeden IHS Telekom tarafından geliştirilen Antispam servisi tarafından filtrelenmektedir.

Antispam servisimiz spam, phishing, virüs ve benzeri içerik ihtiva eden tüm sakıncalı eposta mesajlarını engellemektedir.

SSL Sertifikası Kurulum ücreti alıyor musunuz?

Hayır, web siteniz için SSL sertifikası kullanmak istediğinizde, SSL sertifikanızın kurulumu , ve SSL sertifikanızın çalışması için gerekli özel IP adresi ve diğer tüm gereksinimleriniz IHS Telekom destek mühendisleri tarafından ücretsiz olarak tarafınıza sağlanmaktadır