PayPal One Touch Türkiye dahil, 13 ülkeye daha açıldı - IHS Blog

PayPal One Touch Türkiye dahil, 13 ülkeye daha açıldı

PayPal, “One Touch” adındaki hızlı ödeme sistemini 13 yeni ülkede daha kullanıma sundu. Türkiye’nin de içine dahil olduğu bu ülkelerde, sistem, kullanıcıların mobil ve web üzerinden şifrelerini her …

paypal-one-touch-2

PayPal, “One Touch” adındaki hızlı ödeme sistemini 13 yeni ülkede daha kullanıma sundu. Türkiye’nin de içine dahil olduğu bu ülkelerde, sistem, kullanıcıların mobil ve web üzerinden şifrelerini her seferinde yazmadan, daha kolay bir şekilde alışveriş yapabilmelerine imkan sağlıyor.

One Touch sayesinde kullanıcılar farklı alışveriş siteleri arasında geçiş yapmalarına rağmen her seferinde şifrelerini girmek durumunda kalmayacaklar. Bu Stripe gibi bir ödeme çözümüne rakipken, aynı zamanda Google Pay ve Apple Pay gibi rakipleri de var.

paypal-one-touch

Rakipler olsa da, PayPal One Touch’ın avantajı elbette pazardaki en eski ödeme sistemlerinden biri olması sebebiyle milyonlarca kullanıcısının ve entegre olduğu web sitesinin olması diyebiliriz.

Eklenen yeni 13 ülkeyle birlikte, PayPal toplamda 16 ülkede kullanılabilir hale gelmiş durumda. Yeni eklenen ülkeler ise şöyle: Avustralya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Polonya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye.

Etiketler

Bir Cevap Yazın