Project A2 için VMware ve Microsoft güçlerini birleştiriyor - IHS Blog

Project A2 için VMware ve Microsoft güçlerini birleştiriyor

VMware ve Microsoft, kurumsal dünyada Windows 10 penetrasyonunu arttırmak için güçlerini birleştiriyor. Ortak bir iş birliği ile, VMware’in “Project A²” (A-kare) projesi ile birlikte Windows 10 penetrasyonunun kurumsal …

airwatch-vmware-microsoft

VMware ve Microsoft, kurumsal dünyada Windows 10 penetrasyonunu arttırmak için güçlerini birleştiriyor. Ortak bir iş birliği ile, VMware’in “Project A²” (A-kare) projesi ile birlikte Windows 10 penetrasyonunun kurumsal dünyada daha da arttırılması hedefleniyor.

Project A², AirWatch enterprise mobile management (EMM) ve VMware “App Volumes application delivery” teknolojisini kullanarak, Windows 10 için “cihaz ve uygulama yönetimine” yeni bir mobil-odaklı çözüm getiriyor.

Bu çözüm sayesinde cihaz ve uygulama yönetimini mobile benzeyen bir şekilde yapabilen kurumsal müşterilerin de Windows 10 penetrasyonunun artması hedefleniyor.

airwatch-vmware

Her ne kadar Windows 10 yükleme ve kullanım rakamları iyi gidiyor olsa da, VMware ile yapılan bu iş birliği sayesinde Windows 10’un kurumsal dünyada da hız kazanması ve önemli bir kırılma noktası yaratması bekleniyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın