İHS Telekom'a Üye Olan Herkese 150 ihspara Hediye! Detaylar
reklam

Arama Motoru Örümcek Simülatörü


Alan Adı Grinizreklam

Arama Motoru Örümcek Simülatörü Nedir?

Arama Motoru Örümcek Simülatörü, IHS Ücretsiz SEO Araçları arasında bulunan en gelişmiş araçlardan bir tanesidir. Aracımız, web sitenizin arama motorları örümceklerine nasıl göründüğü hakkında size eksiksiz bilgiler sunması ile meşhur bir araçtır. Gerçekten de etkileyici değil mi?

Arama motoru örümceklerinin web sitenizi nasıl gördüğünü hiç merak ettiniz mi? Bu örümceklerin bizim sahip olduğumuz gibi bir çift gözleri yok, onlar web sitelerimizi tamamen farklı şekilde görüyorlar.

Bu aracı kullanmak için tek yapmanız gereken, aracın kutucuğuna web sitesi URL'nizi eksiksiz bir şekilde girmeniz ve Enter tuşuna basmanız. Bu adımın hemen sonrasında aracımız arama motoru örümceklerinin ve tarayıcılarının web sitenizi nasıl gördüğünü gösteren raporu sunacaktır. Karşınıza çıkacak olan raporda grafiklerin görünmez olması sizi biraz şaşırtabilir.

Arama Motoru Örümcek Simülatörü aracının yardımıyla arama motoru örümceklerinin web sitenizi nasıl gördüğünü artık görüntüleyebiliyorsunuz. Bu bakış açısıyla sitenizi görmek, sitenizin örümceğe daha profesyonel gözükmesini engelleyen kusurları ve hataları bulmanıza yardımcı olabilir.

IHS'nin profesyonel ekibi, düşük bir bütçeye sahip olan site sahipleri için bu premium özelliklere sahip SEO aracını geliştirdi ve ücretsiz olarak sundu. Bu üst düzey araç sayesinde kendi sitenizi artık arama motoru örümceklerinin gözünden görebileceksiniz!