İHS Telekom'a Üye Olan Herkese 150 ihspara Hediye! Detaylar
reklam

Backlink Kontrol


Alan Adıreklam

Backlink Kontrol Nedir?

IHS Ücretsiz Seo Araçları'ndan bir başkasına daha hoşgeldiniz. Sıradaki aracımız olan Backlink Kontrol Aracı, sadece birkaç saniye içerisinde herhangi bir web sitesini tarayarak eksiksiz bir backlink raporu sunan, hızlı ve güvenilir bir araçtır. Bu güçlü aracımız, bir web sitesinde ne kadar çok backlink oluşturulduğu hiç fark etmeden ve en ufak bir sorun yaşamadan ilgili tüm siteleri tarayabilir.

Backlink Kontrol Aracımızın en güzel tarafı da kuşkusuz tamamiyle ücretsiz olması ve herhangi bir kayıt aşaması ya da üye girişi gerektirmemesi. Aracı kullanırken herhangi bir web sitesinin tam URL'sini girmeniz yeterli olacaktır. Bunun ardından aracımız backlink raporunu düzenli bir grafik şeklinde görüntüleyecektir. Bu ücretsiz SEO aracımız, bir web sitesinin barındırdığı backlinkleri göstermenin yanı sıra aynı zamanda web sitesine backlinklerin nereden geldiğini de gösterecektir.

Eğer bazı spam kokan siteler ya da yetişkin siteleri sitenize bağlanmışsa, arama sıralamalarınız zarar görecektir. Hatta böyle bir durumda Google sitenizi cezalandırarak indekslenmemesine bile neden olabilir. Fakat endişelenmenize gerek yok. Çünkü bu araç ile artık sitenizin backlinklerini kontrol edebilir ve sitenizle alakası olmayan ya da spam kokan backlinkleri kaldırabilirsiniz.

Ayrıca aracımız ile backlink sayısını ve rekabet ettiğiniz kişilerin backlinkleri nereden aldıklarını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra rakiplerinizin gerisine düşmemek için ne kadar backlinke daha ihtiyaç duyduğunuzu da kolayca öğrenebilirsiniz.

Bazı zeki pazarlamacılar da para kazanmak için bu Ücretsiz Backlink Kontrol Aracı'nı kullanabilirler. Birçok kişi, müşterilerine eksiksiz bir backlink raporu göndererek Fiverr gibi platformlar üzerinden para kazanıyor. Bu nedenle bu aracı varsayılan amacının dışında diğer akıllı amaçlar için de kullanmayı düşünebilirsiniz. Sadece bir tıklama ile gelen bağlantıların eksiksiz bir listesini almak için IHS Ücretsiz Seo Araçları'ndan Ücretsiz Backlink Denetçisi Aracını kullanın.