Whois Sorgulama


Alan Adı GirinizWhois Sorgulama Nedir?

IHS'nin Ücretsiz SEO Araçlarından bir diğeri olan Online Whois Sorgulama; bir web sitesinin Domain ID'si, Registrar WHOIS Server'ı, oluşum ve güncelleme tarihleri, kayıtlı olduğu şehir ismi ve telefon numarası, admininin ismi, admininin ülkesi, admininin telefon numarası gibi birçok whois verilerini eksizsiz olarak sunuyor.

IHS'nin profesyonel ekibi, herhangi bir web sitesine ait raporları doğru bir şekilde hazırlayabilmesi için, uygun bir veritabanı ile Whois Sorgulama Aracı'nı oluşturdu. Aracı kullanarak whoisi kontrol etmek için tek yapmanız gereken ise site URL'nizi eksiksiz bir şekilde araca girmek. Bu adımın ardından birkaç saniye içerisinde araç Admin ve Registrar hakkındaki tüm detayları size sunacaktır.

Aracımız web üzerindeki en iyi ve en hızlı araçlardan bir tanesidir. Aracımızı kullanarak; domain registrarını bulabilirsiniz, bir domainin kaydı var mı yok mu kontrol edebilirsiniz, isim sunucularını, domain oluşturma tarihini, domain sona erme tarihini ve admin ayrıntılarını birkaç saniye içinde bulabilirsiniz.