İHS Telekom'a Üye Olan Herkese 150 ihspara Hediye! Detaylar
reklam

Meta-Tag Analiz


Alan Adı Grinizreklam

Meta-Tag Analiz Nedir?

Meta-tagler, web sitenizin HTML kodunda görünen ve arama motorlarına web sitenizin ana konusunun ne olduğunu söyleyen anahtar kelimeler türüdür. SEO iyileştirmesi yapmak isteyen webmasterların her biri, arama motorları ile iyi ilişkileri olan Meta-Tagleri kullanmalıdırlar.

IHS, web sitenizde yer alan meta-tagleri kontrol eden ve bu tagler ile ilgili detaylı analizleri webmasterlarına sunan bu Meta-Tag Analiz Aracını oluşturdu. Bu ücretsiz SEO aracımız sizlere meta-tagler sunuyor ve bunun dışında ayrıca, bir web sayfasında yer alan meta-tag anahtar kelimeleri ve meta-tag tanımlamaları hakkında eksiksiz raporlar sunuyor.

Bu aracı kullanmak için tek yapmanız gereken, araçtaki kutucuğa sitenizin tam URL'sini yazmak ve Enter tuşuna basmak. IHS'nin bu ücretsiz ve hızlı aracı, girilmiş olan URL'nizden tüm verilere hızlıca erişir ve size Meta-Tagleriniz hakkında kesin bilgileri gösterir.

Eğer arama motorları ile iyi ilişkileri olan Meta-Tagler oluşturmak istiyorsanız, dinamik bir başlık ve meta-tagler oluşturabilmenize olanak tanıyan Meta-Tag Oluşturucu aracımızı ziyaret ediniz.