Sıra Bulucu


Alan adı :


Anahtar Kelimeler :


Sonuç :

 


Anahtar kelimelerinizi alt alta yazınız.

Örnek:
Anahtar Kelime
Anahtar Kelime
Anahtar KelimeLütfen bekleyiniz...

Sıra Bulucu Nedir?

Sıra Bulucu IHS'nin Ücretsiz Seo Araçlarından biridir. IHS, farklı anahtar kelimeler için web sitenizin arama sonuçlarındaki konumunu tespit etmek isteyen kullanıcılar için bu aracı geliştirdi. Geliştirilen bu araç, bir anahtar kelimenin arama sonuçlarındaki konumunu inceleyebilmek için Google'ı 50 sayfaya kadar araştırabiliyor.

Aşağıdaki adımları izleyerek bu ücretsiz aracı kullanabilir ve farklı anahtar kelimeler için web sitenizin arama sonuçlarındaki yerinin neresi olacağını görebilirsiniz:

  • İlk olarak web sitenizin ana sayfasının URL'sini girin.
  • Anahtar kelimelerinizi ‘anahtar kelime’ kutusuna girin. Örneğin web sitenizde konusu "Ücretsiz SEO Araçları" olan bir içerik var ve bu içeriğin arama sonuçlarındaki konumunu kontrol etmek istiyorsunuz. Bunun için kutuya yazmanız gereken anahtar kelimeler ücretsiz SEO araçları, SEO araçları ücretsiz, en iyi ücretsiz SEO araçları, SEO için en iyi araçlar gibi anahtar kelimeler olmalıdır. Anahtar kelimeleri yazarken her bir kelimeyi ayrı bir satıra yazıyor olduğunuzdan da emin olun.
  • Web sitenizin Google üzerinde kaçıncı sıraya kadar kontrol edilmesini istediğinizi seçin. Bu ücretsiz Anahtar Kelime Konumu Denetçisi Aracı, Google üzerinde 500. sıraya kadar olan konumları kontrol edebiliyor!
  • Ve son olarak da Anahtar Kelimenin Konumunu Bul seçeneğine tıklayın ve bekleyin. Eğer içeriğiniz arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan bir konuma sahipse, araç bunu birkaç saniye içinde tespit edecektir. Fakat içeriğinizin anahtar kelimeleri 50, 60, ya da 100 gibi daha ileri konumlarda ise, araç tam konumları tespit edebilmek için biraz süreye ihtiyaç duyacaktır.

IHS Ücretsiz Seo Araçlarından Sıra Bulucu Aracı'nın yardımıyla, hangi anahtar kelimelerin iyi sıralamalar elde ettiğini, hangi anahtar kelimelerin ise başarısız sonuçlar elde ettiğini hızlı bir şekilde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca aracımız, girmiş olduğunuz anahtar kelimeleri ya da anahtar kelimeler grubunu, web sitenizin hangi sayfasında yer aldığı fark etmeksizin kolaylıkla bulabilir!

Bu araç ile birlikte artık farklı sayfaların arama sonuçlarındaki konumlarını öğrenmek için Google ve Yahoo üzerindeki sayfaları tek tek kontrol etmeniz gerekmiyor. IHS'nin  Sıra Bulucu Aracı tüm bu işlemleri sizin için tek bir tıklama ile yapabilir.