İHS Telekom'a Üye Olan Herkese 150 ihspara Hediye! Detaylar
reklam

Kelime Sayısı Hesaplayıcı

Metninizi veya paragrafınızı buraya girin:Sonuç

Toplam Kelime Sayısı: 0 | Toplam Karakter Sayısı: 0


reklam

Kelime Sayısı Hesaplayıcı Nedir?

Kelime Sayısı Hesaplayıcı aracı, ücretsiz bir kelime ve karakter sayma aracıdır. Sayımı gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken ilgili metni kutucuğa yapıştırmak ve enter tuşuna basmak. Bir saniyeden kısa sürecek olan bir beklemenin ardından Kelime Sayısı Hesaplayıcı aracımız sonuçları bir grafik formunda sunacaktır ve toplam kelime ile karakter sayısını da gösterecektir.

Kelime Sayıyısı Hesaplayıcı aracı çevrimiçi platformlarda çalışan kişiler için oldukça değerli bir araçtır. Günümüzde arama motorları, kaliteli ve uzun olan içerikleri tercih ediyor. Bu yüzden, içeriğinizi oluşturduktan sonra içerikteki toplam kelime sayısını kontrol etmek isteyebilirsiniz. Örneğin sitenizdeki bir yazarın, bir makaleyi en az kelime veya en fazla kelime gibi kriterlere uyarak yazması gerekiyorsa, yazarın yazdığı makalenin gerekli kriterleri yerine getirip getirmediğini Kelime Sayısı Hesaplayıcı aracımız ile kontrol edebilirsiniz.

IHS Ücretsiz Seo Araçları'ndan biri olan Kelime Hesaplayıcı aracı herhangi bir dilde yazılmış olan herhangi bir makalenin kelime sayısını hesaplayabildiği için harika bir araçtır. IHS'nin profesonel ekibi bu aracı herhangi bir dili destekleyecek şekilde geliştirdi. Aracımız, içeriğinizin Türkçe, Almanca, İngilizce, Urduca, Hintçe, Bengalce, İspanyolca ya da herhangi bir dilde olması hiç fark etmeden tüm kelimelerini ve karakterlerini bir saniyenin altında hesaplayabilir!

Benzer diğer araçlar sadece belli başlı özellikleri ücretsiz olarak sunuyorken, IHS, premium özellikler de dahil olmak üzere aracı tamamiyle ücretsiz olarak sunuyor. Bunun dışında araç ayrıca kayıt olmayı ya da üye girişi yapmayı da gerektirmiyor. Kelime Hesaplayıcı aracımız herhangi bir cihazda ve tarayıcıda sorunsuz olarak çalışabiliyor ve IHS olarak cihazı nasıl daha verimli hale getirebileceğimiz konusunda çalışmalarımız devam ediyor.