İHS Telekom'a Üye Olan Herkese 150 ihspara Hediye! Detaylar
reklam

Online Web Site Ping


Alan adınız? ( Domain )


Web sitenizin adı"


Yeni eklemiş olduğunuz URL?


RSS Feed adresiniz?İşleniyor...

reklam

Online Web Site Ping Nedir?

IHS Ücretsiz Seo Araçları'ndan bir başkası da Online Web Site Ping Aracıdır. Bu araç, yeni içerikleri arama motorlarında hızlı bir şekilde dizinleyebilir. Aracı kullanabilmek için tek yapmanız gereken sitenizin URL'sini girmek ve "Gönder" seçeneğine tıklamak. Sonrasında yapmanız gereken, arkanıza yaslanıp 60 saniyeden daha kısa bir süre için beklemek.

Arama motorları, yeni içerikler yayınladığınızda ya da sitenizde bazı değişiklikler yaptığınızda bunları tespit etmek için bazen biraz zamana ihtiyaç duyabilir. Ancak artık bu bir sorun olmaktan çıktı. Çünkü IHS'nin Online Web Site Ping Aracı web sitenizin Google tarafından mümkün olduğunca hızlı bir şekilde indekslenmesine yardımcı olacak.

  • İlk olarak aracın kutucuğuna sitenizin ana URL'sini girin.
  • İkinci kutucuğa ise sitenizin adını girin.
  • Üçüncü kutucuğa da yeni yayınınızı ya da yeni sayfa linkini girin. (Örn. websitem.com/yenisayfam)
  • Son kutucuğa da RSS feed URL'nizi girdikten sonra "Gönder" seçeneğine tıklayın. Ardından bir kahve alarak arkanıza yaslanın ve bu harika aracın sizin için yapacaklarını seyredin!

IHS ekibi, yapılan yoğun araştırmalar sonucunda webmasterların yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak için bu Online Web Site Ping Aracı'nı geliştirdi. Ziyaretçilerimizin yayınladığı yeni gönderilerin bir an önce Google'ın tarayıcısının dikkatini çekmesi için ziyaretçilerimize bu hızlı ve kolay olan aracımızı kullanmayı öneriyoruz.